Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 maja 2012, 19:20

izuś_85, oooo, u nas całkiem podobnie wyglada plan Maciuśka! Nawet godziny te same. Tylko na podwieczorek je kaszkę.
ja idę dziś na babski wieczór
baw się dobrze!
I upij się :ico_haha_01:
Po prostu jest zgrabna.
po takiej mamusi nie może być inna :-)

Kupiłam Maciusiowi gąsienicę Fisher Price`a, używaną za 40 zł- właśnie ją rozpracowuje. Fajna jest bardzo!
Zbieramy się do kąpanka, bo na X factora trzeba zdążyć

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 maja 2012, 08:35

porozmawiaj z nimi
Wiesz nie sądzę. Ciężko im słuchać wieczornego płaczu .
Z mężem wczoraj rozmawiałam o odstawianiu jak będzie wygadać i nie był zadowolony,ale po jakimś czasie tłumaczenia powiedział że ok ,zgadza się.Ale zobaczymy jak będzie w praniu bo on ma bardzo mięciutkie serce .Wczoraj wieczorem przed snem płakała chyba z 20-30 min to musiałam go wyganiać bo ja chciał brać na ręce.Długo mi się od cycka odstawia .Jak płacze to po chwili wchodzę daje wodę głaskam po brzuchu i wychodzę .Jak tylko butelkę dałam lub rękę to ona ssać chciała . Brakuje jej tego ale nic jej nie poradzę.Smoka nie chce więc nie zakleję jej go w buzi.

Nocka taka sobie ,2 pobudki i spanie do 7:30 . Teraz dziadki ja na chwilkę porwali a ja się szykuję do kościoła. P pojechał do siebie ,zbierają z ekipa truskawki i koło 11-12 na giełdę jedzie.
Więc dziś do kościoła idę sama z Lili . Pogoda beee zimno jest .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 maja 2012, 08:52

doberek

Nocka super, raz mały się przebudził ale to jeszcze jak sama nie spałam, nawet nie napił sie wody, przytuliłam go, pogłaskałam, położyłam i spał do 6:):):)i nawet rano nie płakał, grzecznie w łóżeczku się bawił, Eliza poszła jak tylko go usłyszała, bo ona o 6 to juz wyspana w pełni:)Więc chyba sukces mamy, no ale jeszcze kilka nocek by stwierdzic to tak całkiem.

szkieletorek oj tak, mój mąż to na dole śpi by nie słyszeć, bo ja to robiłam tak, że podałam wode, dałam smoka i wychodziłam i jak płakał to najpierw na 3 min. zostawiałam, wchodziam dałam smoka kładłam, głaskałam i wychodziłam i za każdym razem dłużej go zostawiałam samego. I my mamy sasiadów, których powiadomiliśmy, że moze być kilka płaczliwych nocek.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 maja 2012, 14:06

hej dziewczyny! ale u nas pogoda, 20 stopni o 9 rano, no takie cudo ze szok :-D takze siedzimy caly czas na dworze.. a wczoraj tak sobie ramiona zjaralam ze dzisiaj juz bede siedziec wysmarowana kremem Oliwka :ico_haha_01:
ost jak byla to pisala ze jest ok ze ma prace i ona i on nie?a tu jakies nowy kolega sie wkradl, rozwod? :ico_noniewiem:
no wlasnie nie, jak to wszystko sie pozmienialo.. 16 maja pisala ze jest w trakcie rozwodu, poznala kogos nowego, jest szczesliwa, mieszkaja razem.. a juz 23 ze wrocila do rodzicow, szuka domu samotnej matki i ze trafia na takich facetow do bani.. :( ale kurcze w tak mlodym wieku ciezko bedzie jej znalezc porzadnego faceta bo dla wiekszosci to jeszcze za wczesnie zeby bawic sie w dom :/ ale trzymajmy kciuki zeby jakos jej sie ukladalo :ico_sorki: :ico_sorki:
Maciek kiedyś dostał truskawkę, zmiksowałam mu jedną z bananem i kurde wysypkę dostał na pysiu :ico_olaboga:
ojoj to rzeczywiscie truskawy silnie uczulajace.. Oli nie chce zadnych swiezych owocow, ale wczoraj wciagnal mi pare winogronek :ico_brawa_01:
:ico_tort: Maciek stawia ... zaległy... ale świeży :ico_oczko:
najlepszego dla Maciusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kupiłam Maciusiowi gąsienicę Fisher Price`a, używaną za 40 zł- właśnie ją rozpracowuje. Fajna jest bardzo!
a jaka to i jakie ma funkcje? M kupil ostatnio Oliwkowi taka gasienice do bujania sie ale on jeszcze niepewnie siedzi na niej.. od 12mca jest wiec w sumie troche za wczesnie :ico_noniewiem:

a my z Oliwkiem stawiamy serniczek z brzoskwinkami i polewa czekoladowa za wczorajszy Dzien Mamusi i jego 10 mcy! :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 maja 2012, 21:34

dobry wieczór,

u nas już dobrze, Iza tylko jeden dzień miała taką wysoką gorączkę :ico_sorki: zaczyna przy meblach chodzić chociaż nogi się jeszcze gną :ico_oczko:

elibell, podziwiam za oduczanie jedzenia w nocy bo u mnie nadal pobudka o 11,2 i coś po 5 :ico_noniewiem: ale fakt że Iza w ciągu dnia nie je dużo gdyby nie praca to pewnie bym Ja oduczała ale ja nie dam rady w nocy nie spać i iść do pracy :ico_wstydzioch: przerabiałam to z Julką i prawie tydzień w nocy nie spałam ale wtedy nie chodziłam do pracy :ico_sorki:

co do spania z nami to nie powiem bo iza czasem śpi od tak 3 do rana, czasem jak się przebudzi o 5 czy o 6 to biorę Ją do nas, ululam i śpi, czasem nawet do 9 :ico_sorki:

a mamy 2 ząbki :ico_sorki: co do jedzenia to iza spróbowała już chyba prawie wszystkiego i bardzo lubi różnego rodzaje zapiekanki z makaronu a ziemniaczki z masełkiem po prostu jak dla Niej rewelacja :ico_oczko:
jego 10 mcy
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 maja 2012, 21:42

Witajcie!

Agus, ślicznie wygladacie :-)
Całusy za kolejny miesiąc!
a jaka to i jakie ma funkcje?
kochana wpisz sobie w allegro gąsienica Fisher Price i poczytaj, ona ma dużo funkcji i sami je dopiero okrywamy, hihi :ico_haha_01: Dużo gada, mówi zdania, w zależności od tego jak się kartki ułoży, śpiewa i zaczepia :ico_oczko: Jestem bardzo zadowolona :-)

kwiatunio, wpadasz tak rzadko i same nowości o Izie :ico_brawa_01:
Muszę i ja zacząć dawać Maćkowi bardziej normalne jedzenie :ico_wstydzioch:
Mama mi dziś przypomniała,że Zuzia to juz wszystko jadła w jego wieku, hehe, no mama się nią opiekowała :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 maja 2012, 21:49

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesiecy Oliwka Agus

kwiatunio dlatego wole teraz oduczyc bo ja też bym chciała wrócić do pracy, póki co myslę, by w ciągu pół roku ale ze mna to różnie bywa, coś czuję, że we wrześniu wrócę jak tylko wszystko przemyślę pożądnie i pogadam jeszcze w agencji mojej:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

27 maja 2012, 22:28

:ico_brawa_01: dla Maciusia i Oliwierka za kolejne miesiące !

U nas ząbek cały czas się przebija, a maruda z Eryka :ico_olaboga: .
Jutro do pracy już idę :ico_placzek: . Jak ja to przeżyję to nie wiem.

Elibell no to widać plan się udaje :ico_brawa_01: .

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

27 maja 2012, 23:20

co do jedzenia to iza spróbowała już chyba prawie wszystkiego i bardzo lubi różnego rodzaje zapiekanki z makaronu a ziemniaczki z masełkiem po prostu jak dla Niej rewelacja :ico_oczko:
ojojoj to ja chyba jestem za bardzo zacofana z podawaniem roznych rzeczy bo Olis poza sloiczkami, cycusiem i kaszka je tylko suchy chlebek, czasami kawalek owoca, chrupki i to w sumie wszystko :ico_olaboga: myslalam ze po roku dopiero ale widze ze tak w tyle zostalam, od jutra zaczne mu po troszeczke innych rzeczy dawac
Agus, ślicznie wygladacie :-)
Całusy za kolejny miesiąc!
dziekuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kocura
swietna ta gasienica! a juz wiem jaka to bo znajomi maja taka, ale widzialam tylko raz :ico_noniewiem: u nas tu duzo roznych zabawek jest fishera price'a i vtecha i bardzo tanich.. no tylko ze wszystko po ang :ico_oczko:
a M kupil cos takiego tylko ze Oli jeszcze nie umie na niej tak pewnie siedziec.. ona od dawna mi sie podobala tylko 45 funtow az kosztowala a teraz ja przecenili na 20 :ico_oczko:
Obrazek
U nas ząbek cały czas się przebija, a maruda z Eryka :ico_olaboga: .
a caly dzien? bo Oli w ciagu dnia ok ale wieczorem i noca jest straszny placz :(

[ Dodano: 27-05-2012, 23:34 ]
wlasnie Olis zasnal i posmarowalam mu dziaselka zelem i przyjrzalam sie dokladniej - druga jedyneczke juz widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

28 maja 2012, 00:28

jula81, to powodzenia w pracy:):):)dasz radę.

Agus, ja też nie podaje wiele, staram sie stopniowo, ja czytam schemat żywienia na osesek.pl i mniej wiecej tego się trzymam, choć słoiczki daję w wyjatkowych sytuacjach a tak sama gotuje i nie doprawiam małemu, słodkości tez nie jada a do picia tylko woda. Tak nauczyłam córcie i wodą najlepiej sie napaja, pije jakies słodkie soczki bo to dziecko ma chęć na inne smaki ale woda jest najlepsza:)Chlebek jada fakt czasem z masełkiem bo siostra sie dzieli, różne warzywa i owoce wcina, kaszki to z reguły ryżowa i dodaję jakiś owoc i serki fromage, chrupki kukurydziane i czasem biszkopty jesli mam, ale to tylko czasem. Jak czytam nieraz jak inne dzieci jedza to tez uważam, że mój synuś je mało. aLE NIE przejmuje sie tym poniewaz corcie też tak uczyłam i dziś jada wszystko, od warzyw po owoce, no oprócz jajek:) za czekoladka nie trzęsie sie jak wiekszosc dzieci, lody tylko wodne, owocki różnorodne, zróżnicowanie, wiec chyba dobrze nauczyłam jeść dziecko:)Nie napycha sie chipsami ani słodyczami, czasami owszem jak pozwolę jeść tylko to ale nie ma afer, że nie może batonika nim nie zję obiadu, wtedy chętniej zjada obiad bo wie, ze póxniej będzie nagroda:)

[ Dodano: 28-05-2012, 00:29 ]
ah i wiem, że się mówi, że te słoiczki be bo bez smaku ale sama umiem i jadam rzeczy mało doprawione i wcale nie uważam że nie maja smaku mają inny, tylko jak ciagle sie, coś doprawia to zabijamy smak naturalny danych produktów.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość