agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 maja 2012, 21:44

hejka!
Dawno mnie nie było:(
Dziękuje za pamięć o mojej Oleńce i zyczenia dla niej:) zdrówka dla wszystkich jubilatów tych pięcio- cztero-, i trzymiesiecznych :ico_brawa_01: Ale ten czas leci :ico_placzek:
Ja w ostatnim tygodniu byłam mega zajeta, bo w niedzielę ochrzciliśmy Oleńkę. Impreze robilismy sami w domku, wiec wiecie jak to jest, zakupy, porzadki i przygotowania pochłonęly mnie totalnie. Teraz dochodzimy do siebie.
oprócz tego od tej soboty zaczynają mi sie zaliczenia na studiach, więc koniec z leniuchowaniem zabieram sie do roboty!!!
Napisze Wam , bo mam doła z powodu mojej koleżanki z pracy. Dziś byłam u niej w odwiedzinach. Dziewczyna rok starsza ode mnie z czwórką dzieci- w tamtym roku dowiedziła sie o nowotworze piersi, operacja,chemie i juz sie wydawało ze ok, a tu przerzuty do mózgu i kości. radioterapia tak ją wykończyła, ze normalnie roślinkę z niej zrobiła. Po wizycie u niej nie mogę dojśc do siebie :ico_placzek: :ico_placzek:
życie jest okrutne :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 maja 2012, 07:48

Witam i stawiam :ico_tort: :ico_tort: na 5 miesięcy Kubusia
alez ten czas leci :ico_olaboga:

wczoraj Kuba zajadał marchewke z ziemniaczkiem :ico_haha_02: normalnie wrzeszczał na mnie jak za wolno dawałam mu do buzi tak mu posmakowało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nostromo20, mój Kuba też po szczepieniach senny jest

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 07:52

Jeny.... :ico_brawa_01: dla Kubusia za 5 miesięcy!!!

Dzien dobry ;-)

agasio, strasznie przykre to co napisalas :(

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 08:25

A Martyna dzisiajkaszki nie chce na sniadanko, woli piszczec a jak podaje lyzeczke to zaciska buzie z calej sily ;-) Dzisiaj moze tez jarzynowej sprobujemy popoludniu :-)

[ Dodano: 30-05-2012, 09:04 ]
Jednak kaszke zjadla, za gesta zrobilam wczesniej.
No i nasz szkrab zabiera sie za siadanie. Jak mam ja na rekach i karmie butla naciaga sie do polsiadu :ico_szoking: myslalam ze jednorazowo jej to wyszlo ale robi tak ciagle.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

30 maja 2012, 09:17

Masz jakas fotke Filipka i jego zeboli ? :-)
to bym jedynie musiała wstawić takie, gdzie ryczy, bo tylko wtedy je widać :ico_oczko:

[ Dodano: 30-05-2012, 09:19 ]
dowiedziła sie o nowotworze piersi, operacja,chemie i juz sie wydawało ze ok, a tu przerzuty do mózgu i kości. radioterapia tak ją wykończyła, ze normalnie roślinkę z niej zrobiła. Po wizycie u niej nie mogę dojśc do siebie :ico_placzek: :ico_placzek:
życie jest okrutne :ico_wstydzioch:
o makabra :ico_szoking: jak słyszę o czymś takim to złość mnie ogarnia, a jeśli to koleżanka w dodatku... do du*y to życie, niesprawiedliwe...

[ Dodano: 30-05-2012, 09:24 ]
kurczę, fajnie macie z tym karmieniem, mój Filip coś nie może rozsmakować się w deserkach, krzywi się, wszystko dookoła upaprane, bo jedzenie trafia wszędzie tylko nie do buzi :ico_puknij: mam nadzieję, że się nauczy w końcu. dziś może zupki spróbuję mu dać.

jeśli o karmienie piersią chodzi, to mogłabym go jeszcze karmić, przynajmniej w nocy, bo coś tam jeszcze jest, ale po dzisiejszym poranku chyba świadomie zrezygnuję nawet z tego :ico_noniewiem: chciałam go dziś o 6 nakarmić, to tak mnie użarł tymi swoimi dwoma zębami, że mnie chyba cała ulica słyszała - tak się rozdarłam... aż mi łzy do oczu napłynęły... nie no, dziękuję bardzo za takie atrakcje... :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 09:31

mój Filip coś nie może rozsmakować się w deserkach, krzywi się, wszystko dookoła upaprane, bo jedzenie trafia wszędzie tylko nie do buzi
Podajac jedzonkona lyzeczce ja mowie do malej "Aaaaaaaa"i ona z wielkimi oczami otwiera buzie. A jak polyka to mowie "brawo ! super !". Ma frajde chyba przez to z jedzenia :ico_noniewiem: Moze sprobuj tak ?

A doszlam tez do wniosku ze tamarchewka wczoraj byla zbyt gesta. Jak zrobic ja bardziej na rzadko ? Woda rozcienczyc ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

30 maja 2012, 09:36

Mad, a Ty ją trzymasz na kolanach, czy siedzi sobie "gdzieś", a Ty jesteś z przodu i tak jej podajesz? bo ja małego mam u siebie na kolanach i daję mu tą łyżeczkę tak z boku, a czasem to nawet i z tyłu tak że on nie widzi, może to błąd? teraz sobie to uświadomiłam... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 09:41

nostromo20, klade ja do lezaczka i jest na wprost mnie

[ Dodano: 30-05-2012, 09:43 ]
Dziecko zwlaszcza takie male lubi widziec, wiec moze faktycznie mu ta pozycja nie pasowac.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 maja 2012, 11:01

ja wczoraj ugotowałam Kubie marchewkę z ziemniaczkiem i tak mu zasmakowao że zjadł całą porcję ok 120g :ico_szoking: i pięknie wcinał a jak za długa przerwa była w karmieniu to krzyczał na mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 11:11

a jak za długa przerwa była w karmieniu to krzyczał na mnie
Musialo to strasznie pociesznie wygladac :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość