Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 maja 2012, 11:26

no więc moja kochana pani internistka kazal przyjsc o 16;30 i ona mi zalatwi jak najszybsza wizyte u kardiologa :ico_brawa_01: bo gdybym poszła sama to bym nie miala szans na termin.
Zrobila mi ekg od razu i na szczescie wyszlo w porządku :ico_sorki:
Ale powiedziala,ze ten kardiolog to bardzo wazne i musze na niego isc i ,ze ona troche watpi czy mi pozwoli na sn z samej ostroznosci,no ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

30 maja 2012, 11:39

melduję się :ico_ciezarowka:
Aniula,a Ty?
Madleine, dobrze że uda sie to załatwić szybko :ico_sorki:
Malinowa duży synek :ico_brawa_01:
Kasiala, terazto dni długie są, czekaj jak będziesz chciała przy malenstwie coś zrobić. no, chyba że bedzie spała i jadła :ico_haha_02:
Qanchita, zdrówka :ico_sorki:
Mamusia, daj koniecznie znać po wizycie. :ico_sorki:

ja za 2 godz jade na ktg, wieczorem się odezwę i odmelduję :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 maja 2012, 12:10

Zaraz w furie wpadnę :ico_zly: Pojechałam z Jolką do naszej rodzinnej pediatry żeby wymyśliła coś na te nasze kaszle i zatoki a tam kartka "w dniu 30.05 przychodnia nieczynna".
Tylko że u nas pediatra przyjmuje TYLKO w środy :ico_zly:
Jasna nonono :ico_zly: Muszę podzwonić po jakiś innych przychodniach to może chociaż jutro ktoś zechce nas przyjąć :ico_noniewiem:
ja lubię dzieci bardzo ale nie w takich ilościach jak tego dopilnować :ico_szoking: :ico_sorki:
Kwestia wprawy :ico_oczko: Bywa że mam całą piątkę a jak się Tymek urodzi to już sześcioro będzie :ico_szoking: Chociaż teraz jak jestem w ciąży to jestem bardziej nerwowa i więcej na nich krzyczę :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 30-05-2012, 12:12 ]
ja za 2 godz jade na ktg, wieczorem się odezwę i odmelduję :-)
Ciekawe co słychać u Agatki :ico_haha_01: Mogłaby już powoli się z nami witać :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 maja 2012, 12:23

Marta26, ja tez sie melduje :ico_ciezarowka:
daj znac jak po KTG

Malinowa :ico_brawa_01: dla duzego i zdrowego synka

Mamusia czekam na dobre wiesci :ico_oczko:

A wiec ja po wizycie plany sie nieco pozmienialy termin cesarki na 11.06 zdecydowali ze mam szanse do tego czasu urodzic SN na KTG skurczy nie widac na moje nacne bolesci nospa i zostaje czekac :ico_oczko: przynajmniej wiem na czym stoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 maja 2012, 13:38

Aniula, a masz jakieś rozwarcie już?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 maja 2012, 13:45

Gosia, ja czuje kwestię porodu podobnie jak Qanchita, więc już nie będę opisywać - z kochaniem dziecka to nic wspólnego nie ma. Jednym słowem mówić chodzi raczej o spełnienie jako kobiety :ico_oczko:

Malinowa, :ico_brawa_01: dla Synka! Na jakie imię w końcu się zdecydowaliście?

Gosia, a Wy już wybraliście imie dla Synka? Bo nie pamiętam czy pisałas... :ico_wstydzioch:

Marta, daj znać jak tam po wizycie :-)

Qanchita, no żeż kurde .... :ico_zly: jak to tak że pediatra tylko raz w tyg jest??? To nie do pomyślenia że dodatkowo w tym jednym dniu przechodznia nieczynna :ico_zly:

Mamusia28, co u Ciebie?

Aniula, jak sie czujesz po dzisiajeszej wizycie? Tzn w kwestii nastawienia - no bo jendak nastawiałaś się na inny termin, a tu oprócz tego dodatkowo dają Ci możliwość PSN, bierzesz ją wogóle pod uwagę czy już sie nastawiłaś na cc?

Ja ostatnio (generalnie w tej ciąży) jestem mega przewrażliwiona i nakręcająca się - byle powód mi wystarczy żeby rozdmuchać go do czarnego scenariusza, a później się zamartwiać i płakac - często całkowicie irracjonalnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

30 maja 2012, 14:45

Hey :ico_ciezarowka:
julchik22, Igor jednak nam się 'odwidziało' :ico_haha_01: więc teraz Emil puki co, ale może nam się odmienić jeszcze :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 maja 2012, 15:56

Hej dziewczyny
ja rano nie miałam prądu od 8 do 14. Ale napisałam posta rano i już nie zdążyłam wysłać :ico_placzek:
Gosia, a Wy już wybraliście imie dla Synka? Bo nie pamiętam czy pisałas... :ico_wstydzioch:
no bo ja raz napisałam z 3 miesiące temu ma być Maksymilian ale nikomu się nie podoba wszyscy kręcą nosem, głównie Tomek haha więc na razie nie wiem sama jak będzie się to moje dziecko nazywało :-D

Kasiala czyli jak przed 11 czerwca zacznie się akcja to naturalnie masz rodzić?
żeby wymyśliła coś na te nasze kaszle i zatoki

mi już kaszel przeszedł ale Tomka trzyma bo on nie chce odkasływać :ico_zly: no i byłam u lekarki dostał herbapect syrop i zyrtec.

Dziewczyny dajcie znać po wizycie/ktg.

Dobra ja lecę obiad robić papa

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 maja 2012, 16:11

Gosia ja aż tak z porodem się nie spieszę to Aniula ma rodzić w tedy :ico_haha_01:

a ja zaczynam wierzyć w to ze w wieku 26 lat wyskoczyła mi alergia bo jak siedzę w domu to jest ok a tylko wyjdę na polko i oczy mi ropieją... co teraz pyli hmmm? musze zapisać się do alergologa na testy akurat termin pewnie dostanę na za 8-9 miesiecy to myślę że spokojnie juz odkarmię me dziecię :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 maja 2012, 16:12

Kasiala, alergie mozna dostac jak najbardziej nagle. Najlepiej zrob sobie testy. Tez musze, bo nigdy tak nie mialam - jak ukasi mnie komar zaraz mam mega spuchniete te miejsce. :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość