Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 cze 2012, 07:24

Qanchita Czy to nie zlosliwosc z tym meczem?
ja jestem strasznie ciekawa co mi tam wyjdzie na usg. Wczoraj sie zle czulam byla zla jak osa, nerwowa, oslabiona i bolal mnie brzuch w miejscu gdzie mam lozysko - mala sobie chyba postanowila uwic gniazdko w tym miejscu. jest 7 rano a za mna chodzi pepsi takie niezdrowe picie:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2012, 09:31

hej dziewczyny

Wszystkiego najlepszego dla naszych dzieci z okazji dnia dziecka :ico_tort: i tych na świecie i tych w brzuszku.
"dzieci to bezzwrotna inwestycja" :ico_haha_01:
oj zgadzam się z tym. Ja widzę ile teraz pieniędzy na Tomka idzie. Zaczął chodzić na terapię oczywiście państwowo nie było miejsc :ico_zly: musiałam prywatnie 600zł miesięcznie :ico_zly: znaczy teraz już ma tylko raz w tygodniu ale i tak to 300zł. Na kręgosłup na basen jeździmy a że w Siedlcach nie ma porządnego to do Mińska 50 km od nas. Więc kolejne 400zł miesięcznie. I tak ze wszystkim :ico_olaboga: bo to się tylko tak wydaje że małe dziecko to dużo wydatków. A potem a to wycieczka a to coś tam a to korepetycje a to jakieś zajęcia.
czas leci strasznie szybko.
okropnie szybko :ico_olaboga: dla mnie aż za szybko :ico_placzek:
więc ja im zawsze mówię ze od ust sobie dociągam żeby ona mogła mieć
hahaha Ty taka dobra mamusia a oni Cię nie doceniają :-D
podobno najdokladniejszy termin jst wedlug pierwszego usg
ale pierwszego w ogóle czy tego w 12 tygodniu? Bo ja słyszałam że najdokładniejszy wg tego z 12 tygodnia. Bo pierwsze usg miałam w 7 tygodniu i tam wychodziła data 29 lipiec. Wg USG z 12 tygodnia i 25 tygodnia to 27 lipiec. A wg OM to 27-28 już się pogubiłam z tymi latami przestępnymi. Czyli u mnie małe wahania są.
Qanchita Czy to nie zlosliwosc z tym meczem?
ja pamiętam z Tomkiem miałam termin porodu na 21 października, Paweł robił urodziny w knajpie 16 października. Do końca miałam nadzieję że zacznę rodzić w jego urodziny i mu popsuje imprezę :-D ale niestety Tomek grzecznie siedział w brzuchu. A ja całą imprezę w knajpie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 10:22

Najlepszego dla naszych maluszków... przepięknych bajek na dobranoc, szczerych przyjaciół, zawsze prostych dróg,trafnych wyborów i przekolorowych snów

Obrazek
ale niestety Tomek grzecznie siedział w brzuchu. A ja całą imprezę w knajpie.
Jednym słowem synek nie chciał z Tobą współpracować :ico_haha_01:
Qanchita Czy to nie zlosliwosc z tym meczem?
Zaraz złośliwość...chcę pokazać mężowi że możemy rozegrać własne finały... z nami w roli głównej :ico_haha_01:
oj zgadzam się z tym. Ja widzę ile teraz pieniędzy na Tomka idzie.
No masakra:) Bo życie to jedno a drugie to właśnie jakieś zajęcia dodatkowe żeby dziecku zapewnić jakąś rozrywkę dodatkową, rozwijać jakieś zainteresowania. U mnie jeszcze niania dochodzi.
Pamiętam jak po studiach usiedliśmy z tatą i policzyliśmy koszty mojej edukacji...MASAKRA :ico_szoking:
Ale wracając do stwierdzenia że "dzieci to bezzwrotna inwestycja"...ale dla nich warto żyć!
Współczuję tylko rodzicom, którzy dali dzieciom wszystko a teraz muszą się za nie wstydzieć :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 cze 2012, 10:22

ale pierwszego w ogóle czy tego w 12 tygodniu?
Wydaje mi sie ,ze chodzie o to usg w 12 tc :-)

Witam :ico_kawa:

ale dzisiaj pogoda okropna bleeeee
Ale mialam sen :ico_haha_01:
Snilo mi sie ze mał tak napierał na brzuch stopami ,ze zrobił dziure i jego nogi mi wyszly przez brzuch i musialam je wciskac i jechac do szpitala szyć :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 10:30

Kurcze...zamówiłam dzieciakom piaskownicę zamykaną z ławeczkami na dzień dziecka, kasę wpłaciłam w poniedziałek z samego rana a prezentu nadal nie ma :ico_zly: A niby kurierem facet wysyłał więc już dawno powinna być :ico_zly:
Dobrze, że są jeszcze inne prezenty :ico_szoking:
Jolka już od rana lepi misie z ciastoliny i wozi pieska na taczce :ico_haha_01:

[ Dodano: 01-06-2012, 10:33 ]
Ale mialam sen :ico_haha_01:
To ja miałam bardzo podobny sen jakoś po 20tc :ico_szoking:
Pamiętam że byłam taka przerażona że myślałam że umrę ze strachu...bo przecież w 20tc dziecko nie ma szans na samodzielne życie a on już wyszedł sobie :ico_szoking:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

01 cze 2012, 10:36

Qanchita Mnie maz powoli oducza kupowania z przedplata. Zauwazylismy ze jak sie placi przy odbiorze w przypadku kuriera towar wysylaja od razu.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 10:39

Mamusia28, tylko że często płatność przy odbiorze jest nieporównywalnie większa :ico_szoking: Cwaniaki paskudne :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 cze 2012, 10:41

Snilo mi sie ze mał tak napierał na brzuch stopami ,ze zrobił dziure i jego nogi mi wyszly przez brzuch i musialam je wciskac i jechac do szpitala szyć :-)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Zauwazylismy ze jak sie placi przy odbiorze w przypadku kuriera towar wysylaja od razu.
to fakt, ale wtedy drożej jest. Więc jednak ja zawsze płacę od razu. Ale jak zawsze brałam priorytet to teraz to olałąm i biorę ekonomiczny. Bo różnica jest maks jeden dzień a i tak to zależy od sprzedającego kiedy wyśle.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2012, 10:44

gosia888, masz racje,priorytet to strata kasy!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

01 cze 2012, 11:15

Witam kochane :-) życzę Waszystkim dzieciaczkom spełnienia marzeń, trafnych wyborów życiowych i tych ważnych i mniej ważnych wszystkiego Naj :-)

Madleine ale sen miałaś ja też kiedyś miałam taki sen :ico_szoking: tzn podobny :ico_szoking:

Pogoda u Nas koszmarna cał czas pada i wieje :ico_noniewiem: ale to motywacja do poprasowania w końcu tej sterty ubrań :-D :ico_sorki:

Qanchita dobrze napisane "rozegramy swój własny finał" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość