dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 cze 2012, 22:47

Mad., na pierwszej fotce cudnie wyszłaś :-D Pięknie Ci w tej nowej fryzurce :ico_brawa_01:

nostromo20, brawa dla małego za postepy.

a u nas ...nie wiem czy to pogoda taka ze Patryś prawie dziś nie spał...tylko maudził i wrzeszczał. Wymęczył mnie strasznie.

gabi
Twoja córeczka od wrzesnia bedzie pierwszoklasistką...dzieci nam szybko rosnął.

jutro jest organizowana impreza z okazji Dnia Mamy i Taty oraz dnia Dziecka ...z grupą Dawidka jedziemy do gospodarstwa agroturystycznego , tam dzieciaki beda spiewać i tanczyc dla rodziców. Nie moge sie doczekać kiedy zobaczę występ mego Skarba. Jedziemy tam całą rodzinką :-D . bedzie również grill i inne pyszności :-D

[ Dodano: 01-06-2012, 22:59 ]
u mnie na Nan tez zalecają w 5 i 6 -tym miesiacu 180 ml.
moje dziecko dzis odkrylo ze ma nozki i roczkami lapiac stopy probowala do buzi dasiegnac ale nie udalo jej sie
brawo..a moj nawet nie podnosi nozek do brzuszka.... :cry:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 cze 2012, 23:05

Beatka78, no bo w bloku mieszkam a teraz korzystam i do rodzicow na ogrod jezdze
dzwoneczek82, moj tez nie daje rady siegnac do nozek bo mu brzuszek przeszkadza :ico_oczko:

Mlody sie juz wierci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

01 cze 2012, 23:25

hej

jeszcze zdązyłam :) wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczków ::) :*

Beatka ja niedawno pisałam ,że właśnie teraz mam 2 @ i to samo mam co ty :ico_placzek: teraz troszkę mniej leci ale to już 5 dzień :/

No i niestety moja Lena do prezentu dostała dziś pierwszy w życiu antybiotyk :ico_placzek: ma zapalenie ucha od tego kataru :ico_zly: dobrze ,że poszłam dziś do lekarza bo mnie zaniepokoiło to ciaganie się za ucho dziwne bo nie gorączkowała ani nie była bardziej marudna :ico_noniewiem: ale z braniem leków jest masakra :ico_olaboga:

buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 cze 2012, 10:07

Beatko, póki co staranka odłożone. Cieszymy się jednym prawie odchowanym dzieckiem i większymi chwilami swobody :ico_sorki: do tego kończę studia - jutro absolutorium - jeszcze tylko obrona i będę panią mgr :ico_brawa_01: więc jeszcze poczekamy.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 cze 2012, 20:19

Jadzia, jak Lenka dzisiaj?

Co do @ to jeszcze nie miałam ale szczerze powiedziawszy to wcale za nią nie tęsknie :ico_oczko:

U nas dzisiaj wietrzysko potworne było i dość chłodno.

Muszę się Wam pochwalić bo pierwszy raz dzisiaj robiłam ciasto drozdzowe i wyszło cudne. Zrobiłam całą blachę i już nie ma :-D

Beatka nastepnym razem zrobię fotke jakie było w środku bo nie zdążyłam tym razem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 cze 2012, 20:46

Aga ja uwielbiam drozdzowe z rabarbarem ale nie umiem i zawsze pieke kruche jak na szarlotke i daje rabarbar zamiast jablek, jak masz latwy przepis to dawaj i ja cos zmajstruje

Jadzia przykro mi ze tak od malenkiego antybiotych macie, zdrowka zycze

tibby to gratuluje fajnie tak byc pania mg

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 cze 2012, 21:19

Beatka78, przepis wzięłam z mojewypieki. Tam jest przepis na drozdzowe ciasto ze sliwkami. Ja zamiast śliwek dałam właśnie rabarbar. Mówię Ci warto spróbować bo nie jest trudne a wyszło obledne w smaku :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 cze 2012, 22:18

dzieki Aga moze w poniedzialek upieke


my mamy teraz dlugi weekend az do wtorku bo krolowa obchodzi jubileusz 60 lecia
a dzieciaki maja caly tydzien wolny od szkoly wiec troszke haos bedzie w domu

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 cze 2012, 09:18

Witajcie :-)

Aga26 Twoje ciacho wyszlo tak apetycznie, ze od wczoraj sie slinie na jego widok. Jeszcze nigdy nie pieklam drozdzowego. Chyba czas sie nauczyc :-)

Wczoraj D. wybyl na grilla i jeszcze do teraz go nie ma - pewnie odsypia ;-) A ja zaprosilam kolezanki na babski comber jak to sie mowi. A one zrobily mi meganiespodzianke i uszykowaly panienski wieczor hehe :-) Tanczacych panow nie bylo wprawdzie ale inna meganiespodzianka w postaci 2 kolezanek z LO ktore zaprosily bez mojej wiedzy. A nie widzialysmy sie od skonczenia liceum ! :-)
A za tydzien chca mnie zabrac na impreze sie wytanczyc, bowczoraj nie dalo rady buszowac z racji Martynki ktora smacznie spala :-)

Tu tez byla pogoda taka sobie, aledzisiaj chyba sloneczny dzien sie zapowiada. :-)
Lece robic rosoloek, bo D. wpadnie pewnie na kacu :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

03 cze 2012, 12:31

Boszzzzz, dziewczyny teraz ja prosze o kciuki zebym nie byla w ciąży bo popelnie harakiri :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość