emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 cze 2012, 11:18

Murchinson, wow, ale macie z tym porannym wstawaniem, nie zazdroszcze
a moze sprobowalabys na noc na karnisz przewiesic jakas zaslonke, moze by poskutkowalo

my dzis wstalysmy po 8

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 11:20

my dzis wstalysmy po 8
My 5.20 czyli tradycyjnie. Może rzeczywiście spróbuję z tą zasłoną :ico_noniewiem: tylko muszę pomyśleć jak ją zaczepić bo mam pojedynczy karnisz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 cze 2012, 11:29

My 5.20 czyli tradycyjnie. Może rzeczywiście spróbuję z tą zasłoną :ico_noniewiem: tylko muszę pomyśleć jak ją zaczepić bo mam pojedynczy karnisz.
sprobuj sprobuj, ja u mamy tak robie, bo tez ma rolety mal zaciemniajace - a tez ma pojedynczy karnisz wiec na niego przerzucam fioletowe ciemne przescieradlo i jest ciemno
bo jesli tego nie zrobie tez mamy dosc wczesnie pobudke

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

07 cze 2012, 11:46

na niego przerzucam fioletowe ciemne przescieradlo i jest ciemno
bo jesli tego nie zrobie tez mamy dosc wczesnie pobudke
Właśnie chcę tak przerzucić pled niebieski nie jest ciężki ale zaciemni, zobaczymy czy to coś da jutro rano.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

07 cze 2012, 12:03

Właśnie chcę tak przerzucić pled niebieski nie jest ciężki ale zaciemni, zobaczymy czy to coś da jutro rano.
trzymam kciuki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 12:11

Murchinson, to powodzenia,oby to pomogło :ico_sorki:

moja panienka właśnie wstała i już wariuje w łóżeczku aż Hania do niej weszła i miśki przytulają :-D

obiad już wstawiłam

chyba jakiś spacerek zaliczymy dzisiaj po obiadku bo mąż coś napomniał :-)

[ Dodano: 07-06-2012, 20:41 ]
dziewczyny mam bardzo dobrą wiadomość :-D :-D

LK wyraził zgodę na wątek zamknięty!! dostałam dzisiaj odpowiedź :ico_szoking:
teraz czekam aż Adminkom da info i zrobią nam wąteczek,tylko może jakaś nazwa by się przydała i ktoś musi zostać moderatorem działu :-) mogę ja zostać,chyba że chce ktoś inny to nie ma problemu :ico_oczko:

[ Dodano: 07-06-2012, 20:47 ]
chyba,że zostanie tu podczepiony pod roczniaki bo i tak może być to wtedy temat zostanie jaki jest

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 cze 2012, 20:52

Ale miałam czytania hoho :ico_haha_01:
od razu widać, że Ania wociła!
Aniu, Nelka ogólnie jest bardzo grzeczna, ale jak niedajboże Maksio chce zabrać coś jej to taki płacz, albo jak chce coś co on ma to też wrzeszczy. ja próbuje na to nie reagować, ale on zdążył załapać że tak można. Ale dzisiaj się nam to nie zdarzyło, więc mam nadzieję, że był to pojedynczy epizod, ja staram się nie reagować, ale jak zdarza się przy ludziach, to sami wiecie :ico_wstydzioch:

Murchinson, myślę, że to właśnie przez to, że tak jasno Mateuszek się budzi. My mamy rolety zewnętrzne i w pokoju ciemno jak w nocy więc Maksio pośpi. Teraz nawet w dzień jak Maksiol śpi zapuszczam roletę o śpi wtedy dłużej. U nas też właśnie spanie ok 21 jest teraz, właśnie Maksio poszedł do łóżka i grzecznie leży, pewnie zaraz zaśnie.

Emilia, fajnie, że Młody zadowolony z wycieczki, będzie chętnie chodził do przedszkola :-)

My dziś byliśmy u moich rodziców na obiedzie, Maksio się wyszalał na dworze z dziadkami. My poszliśmy na chwilkę do mojego kuzyna jak wróciłam ledwo synka poznałam- cały brudny, ręce czarne, buzia czarna, spodnie brudne :ico_haha_01: rzucał z dziadkiem piłkę hehe teraz wymęczony więc pewnie zaśnie szybko, chyba już nawet śpi :-)

Wczoraj mieliśmy mieć gości, taki dobry kolega z żoną mieli nas odwiedzić, ale jak już byli prawie na miejscu kolegi mama dzwoniła, że tacie się coś stało, że się przewrócił i nie ma z nim kontaktu, za 3 godziny dostaliśmy sms , że zmarł :( [*]. A zdrowy facet, nie chorował, nic się nie zapowiadało! Jakie to nasze życie kruche, dziś jesteśmy, jutro nas nie ma! W sobotę idziemy na pogrzeb!

No to by było na tyle :-)

Aha!
Aniu, mam w planach posiać szpinak, marchewkę i pietruszkę, koperek no i nie wiem co jeszcze :ico_noniewiem: zobaczę! Sąsiadka mówiła, że tu bardzo żyzne ziemie są i że na pewno wszystko mi szybko wyrośnie. Aaaa i od sąsiada zza płotu weszły nam maliny , już mam 4 krzaczki tak się to szybko rozrasta i całe w owocach.

W ogóle dziewczyny jaki urodzaj w tym roku tutaj, drzewa aż się uginają pod naporem owoców, jestem w szoku! Fajnie będzie co podjadać, bo tu ludzie szczerzy są wszystkim się dzielą!

Dobranoc

[ Dodano: 07-06-2012, 20:56 ]
aniawlkp86, jak dla mnie moderatorem możesz być Ty, zaglądasz najczęściej i troszkę bardziej się na tym znasz niż np ja, fajnie, że zamkną nam wąteczek :-) :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 21:15

Ale miałam czytania hoho :ico_haha_01:
od razu widać, że Ania wociła!
:-D :-D :-D
ja staram się nie reagować, ale jak zdarza się przy ludziach, to sami wiecie :ico_wstydzioch:
tym bardziej przy ludziach nie reagować :ico_oczko:
ja tam się nie przejmuję ludźmi obcymi i mam w nosie jak się patrzą jak dziecko wrzeszczy
ci co mają dzieci to wiedzą co to jest to ich to nie zdziwi :ico_oczko:
cały brudny, ręce czarne, buzia czarna, spodnie brudne :ico_haha_01:
widać,że chłopak się nie nudził :-D
Wczoraj mieliśmy mieć gości, taki dobry kolega z żoną mieli nas odwiedzić, ale jak już byli prawie na miejscu kolegi mama dzwoniła, że tacie się coś stało, że się przewrócił i nie ma z nim kontaktu, za 3 godziny dostaliśmy sms , że zmarł :( [*]. A zdrowy facet, nie chorował, nic się nie zapowiadało! Jakie to nasze życie kruche, dziś jesteśmy, jutro nas nie ma! W sobotę idziemy na pogrzeb!
przykre to [*]
Aniu, mam w planach posiać szpinak, marchewkę i pietruszkę, koperek no i nie wiem co jeszcze :ico_noniewiem: zobaczę! Sąsiadka mówiła, że tu bardzo żyzne ziemie są i że na pewno wszystko mi szybko wyrośnie.
to skoro ziemia taka super to siej jak najszybciej :-D
jeszcze np. buraczki,ogóreczki,rzodkiew,sałatę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

07 cze 2012, 21:31

buraczki,ogóreczki,rzodkiew,sałatę
Oo sałatę i rzodkiwkę. Rukola rośnie mi w dużej doniczce, jak szalona się rozrasta :ico_oczko:

Masz rację, nie będę reagować na te jego foszki, dzisiaj był kochany, ale nie było dziś Nelki, zobaczymy co będzie jutro :ico_noniewiem:

Aha w sobotę mam rozmowę w sprawie pracy, asystentka ds. marketingu w przychodni dietetycznej :-) trzymajcie kciukasy! Nikt się nie odzywał, cisza w eterze, a jak się Nelka pojawiła to już 4 telefony odebrałam z propozycją rozmowy, ale nie wszystko mi odpowiedało, zobaczymy!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2012, 21:36

Koroneczka, to kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość