Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

03 cze 2012, 14:29

Chociaż ta niedługo go przerośnie.
No tak, jak owczarek to na pewno :ico_oczko: A ile ma miesięcy?
teraz pisesek jest od małego tresowany więc myślę że uda mi się ułożyć ją
Jak byłam mała, to babcia i dziadek mieli tak na moje oko oceniając chyba mieszańca z owczarkiem (też suczka). No i powiem Ci, że to był pies nieporównywalny wręcz z żądnym innym. Kora, bo tak się wabiła, była bardzo spokojna i mądra. Niejednokrotnie mnie pilnowała podczas zabawy (miałam wtedy ile.. może ze dwa latka). Wychowywałam się u babci, w domu kolejowym, więc dosłownie przy samych torach (w środku trasy, nie było tam stacji); po drugiej stronie torów miałam piaskownicę, no i można mnie było tam zostawić z Korą, a ona za żadne skarby nie pozwoliła mi się nawet zbliżyć do torów :-) Ale to tak w skrócie, bo o tej jej opiece nade mną, to niejedno bym jeszcze mogła powiedzieć. Ech, tak mnie pilnowała zawsze, a sama bidulka wleciała pod pociąg... pod ostatni wagon.
Także ja mam dobre wspomnienia i myślę, że Twój Mikołaj też będzie miał fajne :ico_oczko:
egzaminy. trzymajcie kciuk
Trzymam mocno, powodzenia!

[ Dodano: 06-06-2012, 13:01 ]
No Miluśka, jak Ci poszło? :ico_oczko:

aruless

08 cze 2012, 10:00

dzień dobry. co tu tak cicho i smutno się zrobiło. mam nadzieję, że u każdej z was układa się jak powinno, uśmiechu dziewczynki życzę. ps: obstawiamy wyniki dzisiejszego meczu? mam wizję na 2:1 dla naszych :-D

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 12:41

arules fajnie, że tu zajrzałaś, będę miała towarzyszkę do pogaduch :-D
Przed chwilą wstawiłam ciasto do piekarnika, a teraz sobieezrobiłam kawę i odpoczywam :ico_kawa:

[ Dodano: 08-06-2012, 13:15 ]
A w ogóle słyszałyście jaka akcja wczoraj w Grecji była? Była w telewizji jakaś debata polityczna i członek jakiejś neonazistowskiej partii najpierw się wkurzył, chwycił szklankę i oblał wodą kobietę z innej partii, a po chwili drugą kobietę zaczął bić :ico_szoking:
Widziałam w necie filmik, no normalnie masakra :ico_szoking:

aruless

08 cze 2012, 16:28

ehh zazdroszczę kawki i ciasta. ja dopiero wróciłam z pracy, w domu pobojowisko, a sprzątać mi się nie chce. siedzę, czekam na frytki ( pełnowartościowy posiłek :ico_oczko: ) i na mecz. Męża idzie do pubu z chłopakami, ja mam zabunkrowaną pakę chipsów i już. żeby jeszcze ktoś dziecia chciał zabrać, najlepiej na noc, ehhh marzenia g;) zjem coś, odgruzuję mieszkanie, zasiądę przed tv i po meczu, jako, że zamierzam nie kontrolować syna a akcje, znowu pobojowisko. taka karma :-D

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 17:33

A masz zamiar obejrzeć tylko Polska-Grecja? Bo ja to nawet bardziej na ten drugi meczyk czekam (Rosja - Czechy) :-D
Nie przejmuj się, nie ma to jak strefa kibica na kanapie w domu :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 cze 2012, 20:10

hejka

tutaj faktycznie ostatnimi czasy bardzo ucichło :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 cze 2012, 20:13

Nie tylko tu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 20:15

No to rozruszajmy wąteczek, hehe :ico_oczko: Ja ostatnio dosyć często zaglądam, bo mam sporo wolnego czasu, ale tak jakoś Was mniej :ico_oczko:

[ Dodano: 08-06-2012, 20:16 ]
Oglądałyście piłkę nożną, siatkówkę czy żadnego meczu? :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 cze 2012, 20:18

ja oglądałam mecz ale i tak jak dla naszych remis to jest cos :-) jakos nie chcialo mi sie wierzyc w wygraną, choc nie ukrywam, ze po tej pierwszej bramce jakas mała nutka nadzieji sie pojawiła. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 20:23

mała nutka nadzieji sie pojawiła
To chyba taka ludzka natura, też tak miałam :-D
Ale teraz już nie mamy szans, będziemy grali dla grania. Z Rosją nie wygramy, jestem tego wręcz pewna. Czesi nie wiem jaki mają skład, ale oni z reguły też są dobrzy, więc co najwyżej pewnie zremisujemy.
No ale póki co to ja się szykuję na 20:45, na mecz Rosji z Czechami.

Oj, wybaczcie... ja jestem zapalony kibic piłki nożnej... :ico_haha_01:

Pochwalę się, że dzisiaj bardzo dobre ciasto upiekłam :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość