Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 cze 2012, 13:21

Anja kazdy post jest czyutany tylko o ile w realu widzisz mimike czy mowe ciala tak tu yego brak. Moze to utrudnia komunikacje?
Najlepsze zyczonka dla Julci!

Tak jutro Mila swietuje.
Jedziemy jej rower biegowy chyba kupic...
Bo już nie wiem co...

Ja malo zagladam bo nie maam komp tylko tel a takie czytanie mnie irytuje dosc mocno :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 cze 2012, 13:37

Martalka, u nas też biegowy rowerek był prezentem na drugie urodziny. póki jednak co, tylko leży i służy do kręcenia kołami :ico_noniewiem: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2012, 14:30

Kocurki sa kastrowane wiec je nie wystawiamy :)
byliśmy tylko zobaczyc te wszystkie kocie piękności
u nas w rodzinie mamy dwukrotnę brązową medalistkę na wystawie psów
Super - my tez trzymamy kciuki
u nas też biegowy rowerek był prezentem na drugie urodziny. póki jednak co, tylko leży i służy do kręcenia kołami
co do rowerku biegowego to my tez mamy i tak jak u was nie wzbudza zbytniego zainteresowania :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: cały czas mam nadzieje ze to sie z czasem zmieni
Ale za to Bartoszek uwielbia swój trzykołowiec magic
Obrazek
Zwariowana ta pogoda raz słońc raz deszcz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Bartoszek śpi Julcia poszła do babci - :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: chwila dla siebie

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 cze 2012, 20:04

my mamy magica po Damianku. Mila na razie nie pedałuje... nawet nie ma gdzie poćwiczyć w sumie, a M zapomniał wziąć drąga ;) z pl :ico_noniewiem:

no i biegowego nie kupiliśmy bo w sklepie były takie niby od 2 latek, ale ona ledwo paluszkami ziemi dotykała :ico_noniewiem: A tak bardzo chciała się odepchnąć...
A Damian bardzo by taki chciał ;) ooojjj bardzo!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2012, 20:38

witam!!!
goscie wczoraj odjechali a dzis wybralismy sie do lichenia. zuzka sie wybiegala mala caly czas spala i spedzilismy w koncu rodzinny dzien bo albo praca albo goscie.
9 wrzesnia mamy chrzciny teraz szukamy restauracji bo ma byc 30 osob i w sumie tylko najblizszi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2012, 20:52

Super że razem tak Wam przyjemnie upłynął czas - a może jakieś fotki :-)
no i biegowego nie kupiliśmy bo w sklepie były takie niby od 2 latek, ale ona ledwo paluszkami ziemi dotykała
szkoda że nie udało sie kupić rowerka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
pewnie sie troche zawiodła
Moje rozrabiaki juz umyte piją mleczko i oglądają bajeczkę :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 cze 2012, 20:52

fajnie, że się wycieczka rodzinna udała. świetne zdjęcia na fb :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-06-2012, 20:53 ]
nasz potworek jeszcze biega... po kąpieli, kaszka zaliczona i planuję po 1 połowie meczu go kłaść :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 cze 2012, 22:18

nasza zolza przespała się 10 min w drodze do sklepu i też jeszcze lata (jest 21sza)...


a buuu

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2012, 22:30

ok powstawiam zdjecia. jeszcze musze zgrac malej
tu zuzka na weselu
Obrazek
a tu juz lichen
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[img]http://im[URL=http://www.fotosik.pl]Obrazekages38.fotosik.pl/1625/be8d3f73ee463213med.jpg[/img][/URL]

Obrazek

[ Dodano: 10-06-2012, 22:39 ]
Obrazek
Obrazek

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

10 cze 2012, 22:40

Dziękuje wspólnie z Julią za życzonka to jest takie nie realne że te dzieciaczki tak szybko rosną.
JULIA też coś nie chce zabrać się do spania ale lada moment uśnie we wózku...
Spóźnione ale szczere gratulacje dla Martanki i Wiśni cudowne maleńkie dzieciaczki.

Martalka, powiesz mi jak se dajesz rade przy czwórce dzieci? to na prawdę mega wyzwanie ja się obawiam jak w naszej sytuacji byłoby przy dwójce dzieci ale na razie o tym nie myślimy po za tym mam jakąś taka barierę przed sobą szczerze mówiac boję się kolejnej ciąży chodzi mi o komplikacje związane z nią.
Lekarze oszczegali że może się to źle skonczyć. Póki co nie myślę o tym nawet nie chciałabym tego maleńkiego dzidziusia narażać a pozatym to nie bardzo stać mnie na drugie jestem młoda i jak najwięcej chcę i będe się cieszyć Julcią i chyba przy tym zostanę.

a wiecie co udało mi się dziś kupić super kurteczke taką al'a wiosenną z lekkim polarkiem w 5.10.15 z 120 zł przecena na 40 zł ale nam sie udało :) dobrze że jakieś pieniążki dostała na urodzinki.

A jak tam u Was nocnikowanie?
Ja miałam ostatnio ubaw w sklepie Julia woła że chce siusiu no to wychodzimy szybciutko ładnie sisa patrze robi się cała czerwona pomyslałam nieciekawie zaraz coś zrobi i miałam racje właściwie przy samym sklepie zrobiła kupkę gdybym wiedziała to poszukałabym gdzieś jakieś trawki ale i tak była b.daleko hehe ludzie patrzą ale co zrobiła to zrobiła i dziecko szczęśliwe
Zdarzają się i takie przypadki ale to w końcu tylko dziecko jeszcze dokońca nie rozróżnia potrzeb.

WIŚNIA super zdjęcia:) Widać Zuźka zadowolona:)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości