Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 cze 2012, 20:22

a Ty to jesteś niesamowita:)
hah, ale z nas duecik :ico_haha_01:
prasowator-relaksator
hehe, to Wy pewno nawet majtki i skarpetki macie wyprasowane, co?

Dobra, jedno czyste i najedzone- w łóżeczku.
Drugie pod prysznicem- najedzone :ico_oczko:
Połowa za nami.
Piwo się chłodzi :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 21:28

hehe, to Wy pewno nawet majtki i skarpetki macie wyprasowane, co?
nieeee, tego nigdy nie prasowałam:) w sumie jak susze ciuchy w suszarce to w ogóle nie prasuję, tylko jak na dworze wisza i klamerki się odciskają:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 cze 2012, 21:29

Nie wiem jak Eryka przekonać do niekapka.
a u mnie Maciek pije z niekapka od wczoraj! Dawałam mu co parę dni,żeby popróbował i tak jakoś załapał. Ja mam butelki Avent i dokupiłam miękki ustnik, i pił z butli.
Ja też mam butle Aventa i ten ustnik zakładałam, ale i tak nie chce pić. Próbowałam tez z Nuka, ale wszystkie tylko gryzie zębami. Też daję co jakiś czas. Kiedyś nawet 2 dni pił a potem znowu tylko gryzł. Dawałam nawet jak bardzo spragniony był żeby chętniej wziął, ale lipa. Jak nie dałam butli to nic nie pił.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 cze 2012, 21:44

To tak po krotce..Mam na imie Joanna. 30 latek na karku. Mama dwoch chlopcow. Patrys 4 lata skonczyl w marcu ( dlugo wyczekiwany synek) i Markus roczek skonczy 29 lipca.
Moj lobuziaczek ma juz 5 zabkow a 6 wychodzi na prosta...Sen z powiek sciagnal nam zel Orajel. Markus bardzo ciezko znosi zabkowanie. Ale dajemy rade. Mieszkamy na obczyznie od prawie 3 lat w Niemczech.
marcz89 sliczna sukienka.
jula81, jakie uzywasz smoczki? Moze sprobuj gumowy. Te zolte.
Kocura Bura, minus tego pchacza jest taki ze jest lekki. I zanim dziecko nie jest dosc stabilneto trzeba uwazac. Ale moj synek na nim zaczal sie podnosic do stania i za nim dreptac zaczyna coraz czesciej. Apanel swietna zabawa. Szczegolnie z kleczek.

Moje lobuzy spia juz od jakiejs godzinki.
Sorki za brak Polskich znakow ale nie mam :(

[ Dodano: 16-06-2012, 21:54 ]
Joanna no weź Ty do nas zaglądaj częsciej!
Bo wiesz, większość z nas jest fajna, NAPRAWDĘ :-D
Jak i Ty jesteś zadowolona z Vtecha yo się zdecyduję.
Ja wiem ze wiekszosc z WAS jest fajna bo WAS czytam codziennie.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 cze 2012, 22:26

jest cudna
dzięki :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:

Marcz
ja już Ci pisałam, ale napiszę jeszcze raz, że bardzo ładna.
Zamawiałaś ją przez allegro chyba bo taką widziałam, a powiedz nie boisz się czy rozmiar będzie pasował? Czy możesz ją odesłać jak będzie nie pasować?

Pochwalę się Wam, że mamy w końcu chrzestnych dla Eryka i termin chrztu mamy na 15 września (w moje 31 urodziny :-) ).
No i ślub bierzemy razem z chrztem :ico_wstydzioch: . W tygodniu R był u Księdza i załatwił, jeszcze w czwartek mamy iść.
Dlatego pytam marcz o suknie bo ja boję się kupić przez neta bez przymierzania. No ale marcz zgrabna i szczupła jest więc też inaczej.
Tylko my skromny ślub weźniemy, tylko rodzice, rodzeństwo, chrzestni i za świadków chyba weźmiemy chrzestnych. Poczęstunek w mieszkaniu więc suknię też skromna chcę.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

16 cze 2012, 23:00

Joanna24, witam Cię:) I imię Markus cudne, kurka kiedyś mi się bardzo podobało zanim usłyszałam Dorian:):):) A powiedz jak sobie radzisz na obczyźnie?Ja sie czuje tu samotnie, ale spokojniej.

jula81, super wieści, że chrzest i ślub razem będziecie mieć a i jeszcze w urodzinki Twoje. Suknię pewno, że możesz mieć skromną grunt by Tobie się podobała:)

I jak oglądałyuście mecz???

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 cze 2012, 23:26

a jak już umiała butelki pic to dałam niekapek i do razu zatrybiła.
moja nie chce pić i koniec, mimo ze końcówka jest miękka :ico_noniewiem:
Hmmm a ona nie chce pic bo np inaczej leci czy chodzi o to że nie ciągnie wcale ?
ja lubię prasować:)
ja to zawsze wiedziałam,że Ty jakaś dziwna jesteś :ico_haha_01:
heheh dołączam do grona dziwnych bo tez lubię prasować ,ale z małym wyjątkiem .Firanki i zasłony takie szerokie nienawidzę.
wszystkie tylko gryzie zębami
Moja robiłam dokładnie tak samo przez długi czas.Służył jej za gryzak zabawkę . A po długim czasie nie wiem co ale zaskoczyło więc i u ciebie tak będzie.Po prostu cierpliwości a na pewno się uda.
oglądałyuście mecz???
No baaa
Pierwsza połowa fajna ale druga gorzej.Zła jestem jak cholera.Kibicowałam bardzo i nadzieje miałam. Ale ulewę tez mieli niezła.

[ Dodano: 16-06-2012, 23:30 ]
U nas dzień minął fajnie.Mała kąpała się w swoim baseniku, zadowolona bardzo. P rozłożył nasz duży i woda już nalana.
Jutro P idzie na rano do kościoła a my na sumę. On zaproponował że ugotuje obiad a my pójdziemy same więc ok nie ma sprawy.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

17 cze 2012, 08:27

Dzien Dobry niedzielnie. Witam z kawusia :ico_kawa:
A powiedz jak sobie radzisz na obczyźnie?Ja sie czuje tu samotnie, ale spokojniej.
Radze bo nie ma wyjscia...Jest namtutaj lepiejjak w Polsce pod wzgledem mieszkaniowym i finansowym...Moge zapewnic na ta chwile lepszy byt moim dzieciom...Od momentu jak Zmarla moja mama po ciezkich katorgach z choroba ( 3lata juz minely) wyjechal maz a pozniej zabral mnie i synka. Minus to brak kogos z rodzinki kto moglby choc raz kiedys przyjsc do dzieci zeby sobie wyskoczyc gdziecs. Ale nie jest zle. Patryk chodzi do przedszkola...Za jakis rok mysle sciagnac Polska nianie do dzieci i isc do pracy...Nie chce dac malego do zlobka.
I imię Markus cudne
Dziekuje.

jula81, i MarczwazneSwita przed Wami.
jula81, a Ty juz sukienke wybralas?

A ja nie prasuje praktycznie nic :ico_wstydzioch:
Nic milej niedzieli a my zmykamy na Flohmarkt.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

17 cze 2012, 08:59

jula to jest tak zamawiasz albo ich już gotową sukienkę na takie rozmiary jakie mają. Podają Ci rozmiar np. w biuście i w talii i sprawdzasz czy gotowa sukienkaby na Ciebie pasowała. One są wiązane więc zawsze te parę cm można dopasowa samemu. Ja tak mam że wg rozmiarówki w biuście jest za duża sukienka, ale gadałam z tą Panią i właśnie przez to wiązanie nie powinno byproblemu z dopasowaniem (jak będziesię okaże w przyszłym tyg :ico_oczko: )
A jak Ci nie pasuje ich gotowa, to szyją specjalnie na wymiar dla Ciebie. Płaci się wtedy 140zł więcej i czeka 4tyg dłużej.


Co do prasowania, to ja już nie prasuję nic :ico_wstydzioch: Nienawidzę prasowania :ico_zly:
Przez pierwsze pół roku to prasowałam Oliwki ciuszki. A teraz to tylko to co na bieżąco wyjmęz szafy :ico_oczko:
I jak oglądałyuście mecz???

oglądałam. szkoda wielka że nie wygrali. Drugą połówkę to już w sumie ledwie ledwie oglądałam tak się źle czułam :ico_chory:

Dzisiaj do mamy jadę, siostra ma urodzinki to sobie trochę posiedzę. Nastroju i samopoczucia dobrego to raczej nie mam. Ale tam przynajmniej mnie trochę odciążą od dziecka;))

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 cze 2012, 09:28

Doberek

Joanna24, oj tak i mi brakuje by ktoś czasem na chwilę maluchy zabrał a ja bym odetchnęła peną piersia, ale niestety z niani,ą już nie tak łatwo, musi byc dyplomowana inaczej grożą niesamowite kary a ja ryzykowac nie chcę, bo pomimo, że lepiej nam tu jak w PL to nie przelewa sie kasy, tylko mąż pracuje, u nas tygodniówki, więc ile godzin wypracuje tyle dostaje, a wiadomo jak to bywa czasem jest duzo godzin czasem mniej bo ludzi mało w restauracji. Ja planuję wrócić do pracy na 2 dni o ile sie uda na te dni, które mi pasują, czyli kiedy mąż ma wolne by z dziećmi zostać, no Elizka do pkolka już chodzi ale tylko na 3h dziennie (narazie 3 dni w tyg) od września każdy dzień.

Mi się nawet podobało jak grali, choć ja sie na piłce nie znam w ogóle. No i na tym koniec mojej przygody z meczami hehehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość