moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 cze 2012, 21:35

No i mamy ospę :ico_placzek: byłam z Frankiem u lekarza ospa kwarantanna w domu siedzenie przez 9 dni :(
pamiętaj również aby później unikać słońca. Po ospie dziecko nie powinno się opalać, żeby nie pozostawały blizny. Tak u nas mówi nasz pediatra. Syn koleżanki miał ospę w marcu a w lipcu byli nad morzem i mały chodził w koszulce, bo na pleckach miał jeszcze ślady/przebarwienia po krostkach.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

19 cze 2012, 21:38

Asieńka86, głowa do góry, Piotruś da radę bez Twojego cyca, a Ty pomyśl sobie o pozytywach nie karmienia np. brak diety, eliminacji alkoholu :ico_oczko: Teraz synuś może nawet zostać pod opieką kogoś a rodzice na "balety" :-D
nie no, wiesz są i plusy :ico_oczko: chociaż np dietę to ja do końca 4 tygodnia trzymałam, potem przez 2 tyg wprowadziłam wszystkie inne pokarmy, tak, że nawet kapustę i truskawki jadłam :ico_wstydzioch:
Asieńka86, proszę cię nie pisz o braku bliskości bo się wkurze
a co będziesz go karmiła przez sonde????czy dożylnie????? bo nie rozumiem
nie chodzi mi zupełnie o to.. Piotrek też trzyma mi palca albo dotyka ręki jak dostaje butlę, przytulam go wtedy i wiem, że on czuje to... ale miałam wrażenie że przez cyca to inaczej przepływa, dziecko jest wtedy bardziej przywiązane do matki, a tak to może "ktoś z ulicy" podejść i go nakarmić..
daj sobie spokój z tymi wyrzutami sumienia błagam cie!!!!!!
już daję spokój, od 3 dni nie ma cyca, mały jest zadowolony, ładnie w nocy śpi więc i ja się czuję dobrze :-D
asiu ojoj, biedny Franek :ico_olaboga: mam nadzieję że Ulka nie złapie nic, albo chociaż żeby lekko przeszła :ico_sorki:
ale Iwo najprawdopodobniej tez sie zaraził
ja miałam podobną sytuację ale z rotawirusem- bratanica moja ma częsty kontakt z małym i wylądowała na rota w szpitalu.. a mój robił tylko trochę odrobinę kupki i to wszystko.. pediatra powiedziała że chyba złapał rota ale przeszedł bardzo łagodnie :ico_sorki:
a ja mam jeszcze takie pytanie- jak długo może mi się pokarm utrzymywać?? bo 3 dni nie karmiłam a dziś z 1 piersi samo wypłynęło.. można coś z tym zrobić, żeby przestał lecieć? i może w takiej sytuacji przyjść zapalenie piersi?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 cze 2012, 21:39

moja majka ma jeszcze ślady po krostkach a ospe miała w kwietniu
ale jagoda już po tyg nie miała śladu po ospie także to zależy

moja kumpelka w zeszłym roku miala dwie ospowiczki w domu
najpierw jedna zachorowała w lipcu na początku a druga dopiero pod koniec lipca więc generalnie całe lato miały ospe
ale ona znimi wychodziła normalnie na dwór
oszalałaby w domu

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 cze 2012, 21:45

mozliwe że nie pisałam
jakos to mineło i już
I bardzo dobrze, a ospa już za Wami.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 cze 2012, 22:03

hej
...jestem padnięta, mały marudny na maxa...non stop rece...a jak nie to wielki ryk...kiedy on wyrośnie wreszcie z takich schiz...cisza była tylko przy drzemkach...a jak tylko otwierał oczy to znowu zaczynał płakac. Jestem wykończona.

asienka nie martw sie kochana
:ico_pocieszyciel: dla Piotrusia jesteś najcudowniejszą mamusią na świecie :-)

asiab
zdrówka dla Franusia.

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

19 cze 2012, 22:14

hejka

Asia-ojj widze Ospa Atakuje.....oby szybko przeszla...

Ja wam powiem ze tez mam dosc;( wysiadam :ico_placzek:

Jerzyk ma juz miesiac i 9 dni....Maruda..jak nie wiem co....ciagle placze nerwowe Dziecko Mam...do tego moja Corcia stala sie zazdrosniara i to jaka na Maxa;(


buziaczki

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 cze 2012, 10:35

hej .. czytam was ale nie pisze bo nie mam sil .. mala od 2 dni calyy dzien marudzi a wczoraj 3\4 dnia przeryczala :ico_zly: a na dodatek od 2 dni znow sie budzi w nocy o 3.00-4.00 a najgorsze jest to ze po karmieniu nie chce isc spac i i zasypia o ok 6 rano i chodzimy z t. jak zombie :ico_olaboga: szlag mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: na bank to skok rozwojowy z 11 tygodnia :ico_sorki: juz wymiekam :ico_zly: :ico_wstydzioch:

asiab zdrowka dla Franka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 cze 2012, 11:48

nie chodzi mi zupełnie o to.. Piotrek też trzyma mi palca albo dotyka ręki jak dostaje butlę, przytulam go wtedy i wiem, że on czuje to... ale miałam wrażenie że przez cyca to inaczej przepływa, dziecko jest wtedy bardziej przywiązane do matki, a tak to może "ktoś z ulicy" podejść i go nakarmić..
Może ja to inaczej pojmuję, ale dla mnie to wielki plus, że każdy teraz może nakarmić Cezarego - nie jest ode mnie uzależniony :-D
na bank to skok rozwojowy z 11 tygodnia
My to mieliśmy w poprzednim tygodniu, ale dwa dni i minęło. Ja się wtedy śmieję, że Cezary się "zepsuł". A zauważyłaś, żeby Oliwka więcej pokarmu potrzebowała? Bo młody coraz więcej woła.
kiedy on wyrośnie wreszcie z takich schiz...
Jak pójdzie na studia :-D

serniczka, wytrwałości życzę.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

20 cze 2012, 15:09

Franek calutki wysypany najgorzej go boli siusiak tam takie mocno ropne grudki są :ico_olaboga: ile dni go bedzie tak wysypywać bo co posmaruję to zaraz nowe są :ico_olaboga: ?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

20 cze 2012, 15:48

. A zauważyłaś, żeby Oliwka więcej pokarmu potrzebowała?
nie wiem raczej nie ale on to jak czasami ''usiadzie'' do cyca to juz je przez 25-30 min bz przerw :ico_sorki: a tak w ogole to u nas sa juz upaly wiec raczej jej sie pic chce :ico_noniewiem: ale nie wiem :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość