Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

22 cze 2012, 23:47

asia pamiętasz jak sobie obiecywałyśmy że już nigdy nie dopuścimy do tego że uzbiera nam się 10 pralek do prasowania?
kochana pamiętam i trzymam się tego mocno i stanowczo bo jak sobie przypomnę moje wypocimy to szlag mnie trafia... idę spać tak więc dobranoc a moje dziecię czuje ze napiera mi na krocze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 cze 2012, 23:47

julchik22, spełnienia marzeń z okazji urodzinek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Maz ostatnio wyprasowal posciel i reczniki ale ubrania zostaly i nie umiemy sie za to zabrac :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
I tak wielki szacun za prasowanie ręczników :ico_sorki: Ja je tylko ściągam ze sznurka, składam i chowam do szafy :ico_oczko: Pościele też różnie. Jak się bardzo nie wygniotą to tylko ponaciągamy z mężem i do szafy :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 cze 2012, 00:19

I tak wielki szacun za prasowanie ręczników
mi by nawet do głowy nie przyszło prasować :-D ja to jestem minimalistką. Nie znoszę prasować. Tomka rzeczy prasuje mi mama a ja tylko swoje przed założeniem, Paweł swoje.

Jluchik
wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim zdrowej dzidzi, bezbolesnego porodu SN i wszystkiego co sobie wymarzysz :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Jak tak się umawiacie na wspólne rodzenie to ja mogę z mamusia28 się umówić. Pod warunkiem że urodzi tak jak na usg jej wychodzi :-D 28-29 lipiec :-D

Wiecie ja tak kocham upały a one jednak męczą. Dzisiaj pogoda taka o max 22 było, do tego wietrznie i taka jakaś rześka byłam. A teraz idiotka wzięłam gorącą kąpiel i normalnie bez sił jestem. A gorąca kąpiel była bo mnie kręgosłup boli :ico_zly: był dzień rodziny w szkole u Tomka i trochę siedziałam potem w domu no i kręgosłup boli zawsze tak pod lewą łopatką :ico_zly:

A co do porodu to wiecie śmieszą mnie te filmy jak te kobiety poród łapie momentalnie. że już wody i ciach dziecko wychodzi :ico_puknij: No i tego bólu nie da się z niczym pomylić niestety.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 cze 2012, 00:19

I tak wielki szacun za prasowanie ręczników Ja je tylko ściągam ze sznurka, składam i chowam do szafy Pościele też różnie. Jak się bardzo nie wygniotą to tylko ponaciągamy z mężem i do szafy
ja mam niestety takie skrzywienie,ze na poczatyku nawet majtki prasowalam bo tak mnie w domu nauczyli,ale maz wymogl na mnie zrezygnowanie przynajmniej z tego hehe :-)

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

23 cze 2012, 00:27

jeju dziewczyny jak radzicie sobie z bezsennością toż to koszmar jakiś!!!Dziś w szkole u dzieci występy postałam z 3 godziny na nogach i teraz tak mnie krocze boli że z boku na bok ciężko sie przekręcić.'
JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 cze 2012, 00:32

z boku na bok ciężko sie przekręcić.'
ja tak mam caly czas,codziennie...w nocy tak boli przy przekręcaniu,ze masakra...
do tego co godzine w nocy wstaje sikac...
Tez czesto miewam bezsenne noce ale nie mam na nie sposobu niestety :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 cze 2012, 07:56

do tego co godzine w nocy wstaje sikac...
Oj...znam to :ico_zly: Co się przebudzę to muszę lecieć :ico_zly: I do tego boli mnie wszystko...całe ciało ścierpnięte :ico_szoking: Tylko że ja rzadziej mam problem z zasypianiem. Najczęściej budzę się po prostu co chwilę a koło 5 jestem już wyspana.

[ Dodano: 23-06-2012, 08:00 ]
oki...zabieram córę i jedziemy na zakupy z samego rana.
Z mężem mam znów na pieńku...wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

23 cze 2012, 11:05

Stawiam za skończony 34 :ico_tort:
Qanchita, Mój maz z dnia na dzien coraz bardziej robi sie "sluchany i wychowany" Nawet na zakupy w piatek tesciowa wziela szwagra a nie mojego meza <szok> Teraz maja myslenice bo 7 lipca cala rodzina mamy zaproszenie na grilla do rodziny i tylko my mamy samochód i maz powiedzial ze on samochod musi miec pod reka a to jakies 50 km jazdy i nie wiem czym sie tam dostana...?

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

23 cze 2012, 11:10

witam dziewczynki aja od rana wymiotuje nie wiem toz ja w 39 tygodniu ciązy anie sam początek nie wiem z kąt te wymioty :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 cze 2012, 11:19

agesss, organizm czesto oczyszcza sie w ten sposob przed porodem. nie panikuj :-)
niektorzy maja biegunke,niektorzy wymiotuje,a niektorym nic nie jest. Moim zdaniem to jest oznaka,ze porod juz blisko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość