Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 cze 2012, 18:45

elibell tak, do tego mieszkania wlasnie :ico_haha_01: jak sie obraza to trudno.. juz sie nie mozemy doczekac az sie przeniesiemy, juz polowe rzeczy popakowalismy a tu 12 dni jeszcze :ico_brawa_01:

a co do zachowania to probuje to ignorowac, ale on kurcze na kazdym kroku sie zachowuje agresywnie, to znaczy moze troche tak jakby nie wiedzial jak robic to inaczej.. nieraz trzymam go na rekach a on mnie nagle w twarz wali albo lapie za policzek i szczypie, M tak samo.. nie wiem skad to ma bo my nie jestesmy dla niego jacys agresywni, nie bijemy go ani nie krzyczymy jakos strasznie, zawsze staram sie tlumaczyc jak moge i byc jak najbardziej cierpliwa.. i smutno mi bo czuje sie tak, ze tyle dla niego robie a on sie tak odwdziecza.. ehh ciezko z tymi dziecmi..
i nie wiem czy to normalne ale on sobie np nie da pokazac jak sie robi 'cacy cacy' bo od razu raczke wyrywa, nie da sie zlapac nawet na chwilke. nie wiem skad to wszystko sie bierze, mam nadzieje ze przejdzie z wiekiem :/ :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 cze 2012, 21:52

Cześć :-)

Agus, super,że jednak przeprowadzacie się do tego domku :ico_brawa_01: Hihi, i jak nie lubię przeprowadzek i pakowania to właśnie plus tego jest taki,że można zrobić mega porządki w swoich skarbach :ico_haha_01:

A co do zachowania synka, kurczę, a czy on świadomie Wam robi krzywdę, tzn. czy wie,że to boli, bo, szczerze, to ja nie wiem, czy takie maluchy mają świadomość takich zachowań. Maciek np. przed spaniem lubi bawić sę moimi włosami i wiadomo, czasem pociągnie, ale on zasypia, więc jakoś nie trakuję tego,że robi to świadomie :ico_noniewiem:

jula nie robiłam Maćkowi kontrolnej morfologii. Zresztą lekarka opisała tak anemię,że nijak sie to do Maćka miało- brak apetytu, "anemiczność" właśnie, czyli ospałość. Więc stwierdziłam,że jak zacznę mu dawać zupki i to żelazo jakiś czas to będzie ok. No i teraz już mm, tam też żelazo jest.

[ Dodano: 24-06-2012, 21:57 ]
Mad.- jak zajrzysz do nas, napisz- JAK BYŁO???? :-)
Wszystkiego najlepszego, żebyście zawsze byli szczęśliwi i zakochani... :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 cze 2012, 08:02

A to mad w ten weekend wyszła za mąż ??
Wszystkiego najlepszego i dużo miłości.

Kocura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia za 10 miesięcy

U nas nocka fajna.Jedna pobudka ale to P był jej butelkę zrobić i karmić więc luzik miałam. Spróbuję kilka dni chyba jeszcze dawać MM w nocy a potem dam cyca i zobaczę czy będzie się częściej.No chociaż może już nie będzie czego dawać bo teraz to już naprawdę znikome ilości mam .

Pochmurno i deszczowo dziś .No ale w sumie jeden dzień może taki być byle by nie dłużej .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 cze 2012, 08:23

witam
weekend u nas był typowo "ojcowy"
sobota u mojego ojczyma, niedziela u tescia i tak zeszlo, pogoda dopisala, na podworku wypoczelismy i znow dzis od rana..zaczynamy ost przed dlugim urlopem tydz pracy..
powoli ustalenia do roczku bede robic, zakupy..zastanawiam sie co by temu mojemu roczniakowi kupic :ico_noniewiem:

jula anemia? kurcze..a kiedy ta kontrola krwi?
szkieletorek zdrowka zycze, a rodzice ci nie umia pomoc przy Lili zebys troche mogla sie podkurowac?
agus trzymam kciuki za szybko i udana przeprowadzke :ico_sorki:
a co do zachowania Malego to ja niestety ci nie pomoge, ja bym reagowala pewnie jak ty, czyli chwytala raczki, pokiwala paluchem ze :ico_nienie: wolno, jakby mnie uderzyl to bym go odstawila na podloge, no i w kolko powtarzala ze bicie to nie zabawa, na pewno bym sie nie usmiechala przy tym, bo niektorzy tak robia, ze dziecko bije itp a oni sie smieja ze niby tak do zartow, ze to tak w zabawie robi, a w sumie to dziecko potem z tym rosnie przeciez :ico_noniewiem: ze starszym to pewnie by bylo latwiej, bo moglabys sprobowac go tez podszczypac np i zapytac czy go tonie boli, ale taki maluch to raczej jeszcze nie zrozumi o co ci chodzi :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 cze 2012, 08:31

Agus, przejdzie ale musisz nad tym cierpliwie pracować, jedne dzieci [potrzebują kilku dni na to a inne kilka miesięcy, ale serio polecam Zawadzką, ona na wiele pytań ma sensowne odpowiedzi, ja w jej opracowaniach znalazłam odpowiedź, dlaczego Elizka bije swoich 2 kolegów, bo tylko jednych biła.

Doberek

Nocka całkiem fajna:) Teraz śniadanko wcinamy i mała do pkolka odstawiamy a my na miasto jedziemy, ja muszę odebrać P60 - pracowniczy dokument o zarobkach za ubiegły ro i musimy jechac do urzędu jednego rozliczyć sie i powiadomić, że ja nie pracuję.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 cze 2012, 08:48

Cześć :-)
Kocura dla Maciusia za 10 miesięcy
dziękuję bardzo :-)

No właśnie, 10 miesięcy :ico_tort:
Leci, leci...

Wylazła jedyneczka i od razu spańsko lepsze, od 20 do 6, nawet nie pisnął przez sen, hehe...
I weekend też był spoko :ico_brawa_01:
Tyle,że druga jedynka na horyzoncie, brrr...

Miłego dnia!
U nas kropi :ico_szoking:

[ Dodano: 25-06-2012, 08:49 ]
polecam Zawadzką
moja szwagierka ze szwagrem była na spotkaniu z nią i byli zachwyceni, taka równa babka :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

25 cze 2012, 09:07

Dzięki dziewczyny za życzonka :-) Zaglądam, zaglądam do Was w miarę możliwości i podczytuję starsze doświadczeniem mamy :-)
Było super, mega wesoło.
Nie powiem, że stresu nie było, bo przylazł... wówczas gdy przyszła kolej naciągać pończochy na nogi, a czas naglił. Do tego paznokcie wcale zadania nie ułatwiały i drżące dłonie
Ogólnie całość była mega spontaniczna i szalona. Mój małżonek rzucał dowcipami wobec pani urzędnik, której bardzo się to podobało ludzka kobitka !
Ja uroniłam łzy... a wszystko dlatego, że przysięgę składałam jako druga i nasłuchałam się za wiele tych pięknych słów hehe ;-)
Fotki będą jak dostanę od fotografa.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

25 cze 2012, 12:27

Mad., no to super,że wszystko poszło dobrze :-)
Z jednej strony fajnie, bo już taki mega stres się prędko nie pojawi, z drugiej strony żal, bo i drugiego takiego wzruszenia nie będzie...

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 cze 2012, 15:54

rodzice ci nie umia pomoc przy Lili zebys troche mogla sie podkurowac
No niestety nie maja ciągle czasu. Komuś może się wydawać że mieszkamy z rodzicami to mam łatwiej .Taaa jasne . Tata to tylko w niedziele jest w domu ,tak to pracuje do późnego wieczora .Mama na pól etatu ale ona jest pedantka sprzątania i ciągle sprząta od rana do nocy i nie ma czasu na nic innego. Dlatego Lili bardzo rzadko jest z nimi .A nie dlatego że ja nie chce dawać .

Lila właśnie wstała z ostatniej drzemki .Jak nakarmię to może pójdę z nia do znajomej obok bo pogoda pod psem i nudzi mi się w domu .A potem siostra wróci z spotkania w pracy i będziemy sie objadać truskawkami z czekolada i bitą śmietaną.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

25 cze 2012, 16:45

witam,

na zlocie było bardzo fajnie, znaczy się sam zlot to kicha ale dużo zwiedzaliśmy więc troszkę mamy z tego wyjazdu :ico_sorki: trochę wróciłam poszkodowana bo mam nogę poparzona od tłumika :ico_noniewiem: :ico_puknij: aaa i najważniejsze jutro na 8 idę do mojej starej nowej pracy :ico_sorki:
Było super, mega wesoło.
moje gratulację

Obrazek

A to daleko od Was ten zlot?
jakieś 250 km :ico_sorki:
szkieletorek napisał/a:
Kocura dla Maciusia za 10 miesięcy
również :ico_tort: :ico_tort:
Wylazła jedyneczka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


kilka fotek w wyjazdu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość