Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 cze 2012, 20:56

Mamusia28, w takim razie Wam również życzę dużo szczęścia i miłości na dalsze lata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i przez to chciała bym już być po zeby się wszyscy ode mnie odpierd**ili!!! mam tego naprawde po dziurki w nosie!!!
Oj tak :ico_zly: To też działa na mnie jak płachta na byka :ico_zly:

Mąż mi dzisiaj chciał zrobić prezent bo butki mi się rozpadły i kupił cichobiegi Nike...ale raz że zupełnie nie w moim stylu a dwa mimo że mój rozmiar to za małe :ico_placzek:
Może uda mu się wymienić na inne (najlepiej sandałki) bo jak nie to będziemy próbowali sprzedać :ico_noniewiem:
Takie o:
Obrazek

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

26 cze 2012, 22:48

witajcie troche mnie nie było bo tak mnie wszystko boli,że nic się nie chce!!!jeszcze w jednym kawałku jestem :ico_zly: jutro mam wizyte kontrolna i mam nadzieje że cos ten lekarz mi poradzi bo już nie dam rady z takim bólem chodzić.Boli mnie koszmarnie spojenie łonowe a kręgosłup o brak słów,a jak Wy dziewczyny się trzymacie jest tu wogle jakaś mama która spodziewa się trzeciego malenstwa???

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 cze 2012, 22:55

.Boli mnie koszmarnie spojenie łonowe
mam to samo,jak usiade to juz potem nie wstane i przy kazdym kroku bol ogromny...a u mnie jeszcze troche czasu do porodu zostalo...
Mysle,ze niestety ,ale lekarz nic Ci na ten bol nie poradzi...mały pewnie jest juz nisko i naciska. Ale to jest kwestia kilku dni i urodzisz wiec dasz rade !

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

27 cze 2012, 10:21

Witajcie z rana- czuje sie jak wieloryb- ledwo sie ruszam, brzuch mam do kolan i jestem coraz grubsza . Ja juz nie chodze ja sie tocze.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

27 cze 2012, 10:28

Dzień dobry.

Mamusia28, jak masz brzuch do kolan to pewnie jak tylko zdejmą Ci szewek to urodzisz :ico_szoking:
Ja chyba o wiele gorzej czuję się psychicznie niż fizycznie :ico_zly:
Powinnam zawieźć zwolnienie do pracy albo chociaż zadzwonić że mam kolejne do 12.07 ale nie chce mi się słuchać tych pytań... a kiedy to? jeszcze się kulasz? itp :ico_placzek:

Wstawiłam pranie, muszę zabrać się za mycie okien bo szlag mnie trafia jak na nie patrzę :ico_noniewiem: A wieczorem czeka mnie wielka góra prasowania :ico_zly:
Lecę.....

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 cze 2012, 10:31

hej dziewczyny,ja zaraz lece na to UKG serca,ciekawe kiedy wynik no i musze potem jak najszybciej sie wcisnac do lekarza z nim. Dr powiedzial,ze mnei przyjmie od razu,ale juz widze te emerytki i ten lament,ze wchodze nie zapisana :ico_zly:
Dzis cala noc spac nie moglam...zasnelam dopiero ok 5 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 cze 2012, 10:34

agesss, mnie też to spojenie bardzo nawalało, jak powiedziałam położnej podczas ktg to tylko stwierdziła że tak jest na koncówce. postaraj się jakoś wyluzować (wiem że łatwo sie pisze)ale stres naprawdę spowalnia akcję ,wycisza skurcze- a tego nie chcesz :ico_nienie: w szpitalu jak miałam skurcze co 2 min i nagle obok dziewczyna na porodówce zaczęla rodzić- słyszałam każde słowo jej i położnej (urodził się Piotruś wtedy :-) ) to mi skurcze wydłużyły się do 5 minut tak mi tamten poród adrenaline podniósł :ico_szoking:

Mamusia, Kasiala, 100 lat szczęśliwych z mężami waszymi życzę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

my po wizycie położnej. była w szoku jak malutka urosła przez tydzien, pytała czy drożdzami ją karmimy :ico_haha_01: rozwiała moje wszelkie wątpliwości- pajączki mogą być, nic takiego. Krostki z gorąca pod pampkiem. Żółtaczka raczej słabnie. Pępuś się trzyma ale nic złego się z nim nie dzieje.

Kropeczka moja pojadła i śpi a ja wstawiłam pranie, teraz ide poprasować póki w miarę chłodek w domu :ico_sorki:

smyk wczoraj z wycieczki wrócił zadowolony i padnięty ale nic mi opowiedzieć nie chciał, łobuziak mój :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-06-2012, 10:37 ]
mnie też pod koniec ciązy nic tak nie wkurzało jak - jeszcze nie urodziłaś? no chole.a jasna, człowiek przed terminem 2-3 tyg takiego słucha to się :565: chce!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

27 cze 2012, 11:03

Qanchita Ja zwolnienie wysylam poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru i mam wszystkich z glowy.
Co do brzucha to naprawde ja tylko chwile mialam wysoko a takto caly czas nisko i coraz nizej - az mi troche przykro ze nie mialam takiego ladnego brzuszka ciazowego. W piatek wizyta i skierowanie na zdjecie szwu za jakies 2 tygodnie wszystko sie okaze. Dzisiaj zero napierania, skurczy nic a nic.
Madleine, Cierpliwosci na wizycie:)
Marta26, Mam nadzieje ze malutka bedzie sie caly czas tak super rozwijala i rosla:) A jak dolegliwosci pologowe?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

27 cze 2012, 11:24

Hejka laseczki :-)

Dzisiaj czuwałam od 4-7 :ico_sorki: :ico_zly: no ale później zasnęłam do 10:30 :-D

Qanchita nie dołuj się jeszcze góra miesiac!!! wiem ze brzmi to długo ale popatrz na prespektywę czasu jaki już upłynął od początku ciąży :-) to ten 1 miesiąc strzeli jak z bicza :-)

Madleine to pochwal się po wizycie co i jak :-D

Marta to malutka grzeczniutka :-) a powiedz byłyście już na spacerku? werandujesz? i powiedz właśnie jak połóg dokucza? Boli Cię krocze jeszcze?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

27 cze 2012, 12:22

no wiec jutro wizyta u lekaerza,ale juz mi pan z usg powiedzial,ze serce jest w dobrym stanie i zmian patologicznych nie ma wiec musze czekac na sn.... :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość