Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 09:27

Mad., trochę nie rozumie ale ok :ico_haha_01:
ja to napisałam, bo Mad na kilku wątkach dała info o zamieszczeniu na sklepiku nowych ciuszków.

Jeżeli dziewczyna pisze na kilku wątkach i powiada co u niej itd to przecież moderatorzy tego nie usuwają.... a to była niestety "reklama"
Ja nie mam pretensji :-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 cze 2012, 14:04

witam :)

Ja dzis taka spiaca Maja juz po 6 wstała i dopiero poszla spac nie dawno :ico_sorki:

meggi_24 no szkoda że nie udało sie ze sprzedaża :ico_sorki: ja to samo mam dzis oczy m sie zamykaja i chyba zaraz sie poloze :-)

Agnieszka no ja juz czuje mocno ruchy hehe. :-D najbardziej dzidziuś szaleje jak sie poloze spac :-) dobrze ze wszystko ok :ico_brawa_01:

ja wczoraj bylam u lekarza zlecil mi toksoplazmę i z glukoza to badanie bleee nie lubie tego pic.

Powiedzial mi ze jesli bardzo sie uprę to zrobi mi cesarke no ja innej opcji nie widze nawet nie chce probowac rodzic naturalnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 cze 2012, 14:11

Powiedzial mi ze jesli bardzo sie uprę to zrobi mi cesarke no ja innej opcji nie widze nawet nie chce probowac rodzic naturalnie
dlaczego, jeśli można wiedzieć?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 14:12


Ja dzis taka spiaca Maja juz po 6 wstała i dopiero poszla spac nie dawno :ico_sorki:

meggi_24 no szkoda że nie udało sie ze sprzedaża :ico_sorki: ja to samo mam dzis oczy m sie zamykaja i chyba zaraz sie poloze :-)

Ja nie mam możliwości położenia sie mój Bartuś nie śpi już w dzień, a ma tyle energii że szaleje do wieczora. Jak idę z nim na spacer, to ja idę a on stale biega :ico_noniewiem:

[ Dodano: 28-06-2012, 14:14 ]
Ja tez dostałam skierowanie na glukozę, ale wybiorę, się w następnym tygodniu

aneta11 ja rodziłam naturalnie i nie było tak źle. Jakoś dobrze wspominam poród :)) Chyba należę do rzadkości :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

28 cze 2012, 14:31

meggi_24, ja jeszcze troche pracuje, ale mam nadzieję, że znajdą zastepstwo i po 9 lipca nie bede juz jeździła do pracy.
Mój Bartuś wstał dziś przed 5,
Mój zazwyczaj wstaje o 6, ale w dzień raczej nie spię i ostatnio o 20 zasypiam razem z nim :-)
Jak idę z nim na spacer, to ja idę a on stale biega
ja z kolej korzystam z wózka i wypuszczam go na placu zabaw bo inaczej nie dała bym rady, bo mały czasami nie chce isć i kładzie sie na chodniku albo pedzi jak szalony i jeszcze nie rozumie że na ulicy może byc niebezpiecznie.
ja rodziłam naturalnie i nie było tak źle.
ja niestety miałam cesarkę ze wzgledu na wysokie ciśnienie, ale niezbyt dobrze to wspominam bo ciezko mi było wstac z łozka i ogólnie dojsc do siebie. Teraz lekarz mówi ze jeszcze zbyt krótki odstep miedzy porodami i ze czeka mnie cesarka, ale mam nadzieje, że lepiej ja zniosę.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 14:36

ja niestety miałam cesarkę ze wzgledu na wysokie ciśnienie, ale niezbyt dobrze to wspominam bo ciezko mi było wstac z łozka i ogólnie dojsc do siebie. Teraz lekarz mówi ze jeszcze zbyt krótki odstep miedzy porodami i ze czeka mnie cesarka, ale mam nadzieje, że lepiej ja zniosę.
Ja urodziłam o 16, a następnego dnia rano normalnie chodziłam, wzięłam prysznic. Jeżeli o dojście do siebie to u mnie było bardzo szybko. Ja zresztą należę do ludzi którzy lubią ruch :-D Słyszałam właśnie że cesarką nie jest tak fajnie, że wszystko boli i po porodzie trzeba leżeć przez znieczulenie. To nie dla mnie :ico_nienie:

[ Dodano: 28-06-2012, 14:37 ]
sylwiab0000, ja przez te moje wymioty od początku marca na zwolnieniu.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 cze 2012, 18:06

Dziewczyny co do mojej cesarki to było tak,że przez 10 godzin próbowałam rodzic naturalnie masakra tak bolało,do tego jeszcze jak załozyli mi pas do KTG i zobaczylam ze Mai spada puls to myslalam ze zemdleje z tego wszystkiego moja cesarka była niespodziewana cała sie trząsłam na stole bo mi powiedzieli ze trzeba bedzie p
odawac dziecku tlen moj stres byl taki wielki,że ja juz nie chce tego samego przezywac chce aby dziecko urodziło sie przez cesarkę i nie miec stresu.... :ico_sorki: :ico_sorki:

sylwiab0000, fakt miesiac dochodzilam do siebie ,mam nadzieje ze teraz bede twardsza bo juz wiem co mnie czeka :-) u mnie w sumie tez krótki okres miedzy porodami ale lekarz powiedzial ze jak ja będę chciala i ja juz wiem co cche :-)

meggi_24, no kobiety po porodzie naturalnym normalnie sobie chodziły jak bylam a ja ledwo z łozka wstawalam ,ale coz trzeba wiele rzeczy przejsc w życiu :ico_sorki:
No ja chociaz moge sie zdrzemnac w dzien i spalam godzinke od razu lepiej sie czuje :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

28 cze 2012, 18:16

aneta11, to ci się nie dziwie, że takiego wyboru dokonałaś. Może ja po takich przejściach też bym miała takie podejście. Póki co nie wiem co mnie czeka, ale boje się jak cho**ra, a taka niby jestem twarda :-D hehe

Ja już padam na twarz. Chyba dziś wcześniej na bank pójdę spać :))) Niech chłopcy sobie siedzą a co tam.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

29 cze 2012, 06:45

Dzisiaj pobudka u mnie o 4:00. :-)
Szymon dalej zasnął, a ja niestety nie. Wczoraj po południu byłam na jagodach i uzbierałam 3 kg. Wróciłam dopiero na 20 i od razu kapanie małego i o 21 zasnęliśmy.
Dzisiaj wzięłam się za przebieranie tych jagódek,zrobiłam pranie, urwałam wiaderko wiśni i zrobiłam zaczyn na jagodzianki. Czasami dobrze tak wcześniej wstać, bo wtedy jest tyle czasu i nikt nie przeszkadza. :-).

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

29 cze 2012, 06:51

sylwiab0000, ty to jesteś pracowita kobitka, a ja wcinam śniadanko. :ico_haha_01:

Ale tez muszę iść na pocztę i do kwiaciarni, bo moja babcia ma dziś urodzinki jakieś zakupki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość