Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 22:12

O kurcze ja tez mam x landera musze to sprawdzic :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

02 lip 2012, 22:13

No i ja doczytałam :ico_oczko: Melduje się że jestem, ale ciągle mam urwanie głowy - wzieło mnie na wstęp do wicia gniazda, bo o tym zwiastującym poród nie chce jeszcze myśleć :ico_oczko:

Mamusia, kurcze...brak mi słów... :ico_pocieszyciel: Trzymaj się Kochana - życzę dużo wytrwałości, a sił doda Marysia! Szkoda właśnie tylko że nie masz wsparcia w swojej rodzinie. Może Twój małżonek też wykorzystuje perfidnie ten fakt - to by było bardzo nie fair z jego strony. No i szkoda też że mieszkacie tak blisko jego mamusi.... Nie mniej trzymam życzę Ci aby męża oświeciło i Wam się ułożyło!

Gosia, miłego wyjazdu Szczęściaro! :-) Zazdroszę! Uwielbiam Wrocław - za czasów studenckich często jeździłam tam do swojej Siostry i szalałyśmy :-D Na Starówce jest cudwona piwialnia - mają tam pyszne miodowe piwko...mniammmmm

Kasiala, za Ciebie zaciskam mocno kciukasy &&&&&&&&&&&&&&& aby Kajusia ładnie współpracowała z Twoimi planami! :-)

Madleine, co z Twoimi nóżkami? Bo albo przegapiłam :ico_wstydzioch: albo już nic nie pisałaś :ico_noniewiem:

Qanchita, jak się czujesz na końcóweczce? Za Ciebie też ciągle mam zaciśnięte kciukasy aby ruszyło już...szybko...z ładnym rozwarciem w krótkim czasie :-)

Ja dziś byłam u Gina - Królewna ma się dobrze, waży 1900g i jest słodziutka. Tylko Gin mnie troche wkurzył, bo powiedział że o ile nie będzie przeciewskazań pod koniec ciąży to pozwoli mi próbować rodzić sn, ale jeśli nie urodzę do 3.09, to bierze mnie w tym dniu na cc. Kurcze - to by było dopiero 2 dni po terminie, anuż za kolejne 2 by ruszyło - będę jeszcze z nim to negocjować :ico_oczko:

Poza tym krzątam się - zrobiłam remament w kuchennych szafkach - połowę rzeczy wywaliłam, wygospodarowałam miejsce na robola kuchennego, zawiesiłam w 2 pokojach nowe firanki (cudowne-wzór mięty), bo dotychczas tam były sznurki (uwielbiam,ale Młody się zaplątywał), szafa prawie skończona - jeszcze jutro Teść dokończy 2 półki i mogę robić remament szafowy i brac się za wyprawkę. Wynalazałm jeszcze kilka pierdół które koniecznie muszę w mieszkaniu zmienić, ale to już na spokojnie jak już będę naszykowana do szpitala :-)

[ Dodano: 02-07-2012, 22:15 ]
Qanchita, wielkie :ico_brawa_01: dla JOLCI za pożegnanie ze smoczkami!!!! Zuch Dziewczynka!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 lip 2012, 22:26

Kasiala, weszłam na str. x-landera i zamieścili tam informacje o wadach fotelików samochodowych z konkretnych serii prod. Pomyślałam o Tobie bo wiem że kupiłaś wózek.
Producent gwarantuje usunięcie wady i zwrot na koszt producenta.
Gosia dziękuję za informację ale fotelik nie kupowałam Xlandera tylko Maxi Cosi ale dziękuję za informację :-)

[ Dodano: 02-07-2012, 22:31 ]
a tak w ogóle to ja też się biorę za mojego słubnego i go zgwałce wcześniej jakoś nie bło okazji :ico_wstydzioch: tzn wiecznie gdzieś wychodziliśmy wieczorami a po powrocie padaliśmy na pyszczki i nie po drodze były przytulaski :-D

Qanchita to chyba mina Twoja była :ico_szoking: jak Jolka wyrzucała smoczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Julchik to widzę przygotowania pełną parą nie martw się co do syndromu wicia gniazda bo ja juz miałam kilka razy a jak widać jeszcze w dwupaku się bujam :-D :-D :-D mi też by się przydał remament kuchni tyle ze to rzeczy teściowej bo kurna właśnie mój robot kuchenny grzeje na szafie w pokoju zamiast szafkę w kuchni a wyobraź sobie że jak teściowa robiła emont kuchni i zamawiaął meble to nawet specjalną szafkę pod robota zamawiałą szkoda tylko ze inne rzeczy się tam znajdują teraz :ico_noniewiem:

Wiecie co pojechałą bym nad nasze Polskoie morze... jakostak mnie ruszyło ma romantyzm na plaży :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lip 2012, 22:32

Qanchita, jak się czujesz na końcóweczce?
Na jakiej końcóweczce? Jak mi natura psikusa zrobi to jeszcze prawie miesiąc mogę się kulać :ico_chory:
Heh...przed chwilką zrobiłam sobie francuza u stóp i rąk z nadzieją że to już na porodówkę :ico_puknij:
Królewna ma się dobrze, waży 1900g i jest słodziutka.
Idealna waga na ten tydzień ciąży :ico_brawa_01: A gadaniem gina się nie przejmuj na razie. Moja też ostatnio mi powiedziała że daje 50/50% czy poród odbędzie się SN czy przez CC...chociaż nie wiem po co to powiedziała bo wcale ją o zdanie nie pytałam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 lip 2012, 22:37

No mi lekarz miesiac temu powiedział ze napewno nie odnoszę ciąży do 40 tyg a teraz zmienia zeznania :ico_zly: i już mi powiedział ze za tydzień się spotkamy na KTG w szpitalu a to będzie juz 39 i 4dni :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lip 2012, 22:38

Wiecie co pojechałą bym nad nasze Polskoie morze... jakostak mnie ruszyło ma romantyzm na plaży :ico_szoking: :-D
Wcale się nie dziwię...mnie też żal troszkę ściska ze w tym roku wakacji nie będzie ale może odbijemy to sobie za rok. Nawet lepiej żeby moje pociążowe ciało nie pokazywało się narazie na plaży :ico_wstydzioch:
Qanchita to chyba mina Twoja była :ico_szoking: jak Jolka wyrzucała smoczki
Żebyś wiedziała! Smoczki już były w strasznym stanie, pogryzione i od dawna tłumaczyłam jej że trzeba wyrzucić bo są brzydkie a zamiast tego kupimy małego misia żeby mogła go przytulać do snu... no i dziś dojrzała do tej decyzji, wyrzuciła sama i zawołała tylko "choć mamusia pokaże Ci" :ico_szoking:
(tak serio to jednego mam jeszcze zbunkrowanego na wszelki wypadek :ico_oczko: )

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

02 lip 2012, 22:41

witajcie mam chwilkę więc piszę i ja! no więc 28.06 trochę po 24 zbudzil mnie skurcz no ale nie brałam do głowy bo już przestałam wieżyć że wogle kiedyś urodzę no ale po 6 te skurcze były i były więc trochę za szybko ale ruszyłam na piechotę z matulą swoją na porodówkę i tak o 8 juz tam byłam rozwarcie na 4 cm i zaczęło się skakanie na piłce drabinki chodzenie :ico_brawa_01: niestety nie byłam zbyt dzielną dziewczynką więc poprosiłam o znieczulenie zo.bez żadnego ale zaraz przyleciał anostozjolog i podłaćzył troszkę piecze TROSZKĘ i sobie leżałam i żartowałam aż mi mówią zaczynamy rodzić skurcze parte myślę jakie parte jak ja nic nie czuje KOMPLETNIE NIC :ico_olaboga: i tu jest wada tego znieczulenia bo jak rodzisz bez to odruch parcia jest taki że wiesz jak i kiedy masz przeć a tu Ci mówią że teraz przemy i nonono od pasa w dół nic nie czujesz i ciężko jest przeć więc troszkę mi to zajęło no ale o 14.04 połóżyli mi mojego szkrabika na brzuchu waga 2910g.i 47cm i leżał tak ponad 30 minut u mamusi niechciał cyca za to zrobił wieeeeeeeeeeeeelką kupkę na mamusię :ico_oczko: ale to nic moje kochane dzieciątko już było ze mna towarzyszyła mi mama która oddychała ze mna i parła hehe!śmieszne było jak wyjeli go położyli a za 3min. go na sekundę podniesli i mówią SYN!!!!! :ico_puknij: to im się udało!teraz grzecznie śpi cyca je i się żadko z nim rozstaje :ico_oczko: niestety nie ma nic za darmo czyli urodziłam w znieczuleniu zero bólu ale za to teraz boli mnie cholerni kręgosłup to kolejna wada znieczulenia ale mam nadzieje że nie bawem przejdzie ok.buziaki [/fade][/scroll][/u]

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lip 2012, 22:46

agesss, super, że masz już synka po tej stronie brzuszka :ico_brawa_01:
Niestety kręgosłup często nawala po ukłuciu. Ja miałam ten problem przez dobre 4 mieś. Ale ortopeda powiedział że to normalne i jak nie przejdzie po 6 mieś, to wtedy zgłosić się ponownie.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 lip 2012, 22:51

mnie też żal troszkę ściska ze w tym roku wakacji nie będzie
ojjj mi tez jest [rzykro z tego powodu...ostatnio caly czas mysle o wakacjach :ico_noniewiem:

agesss, Gratuluje synka :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

02 lip 2012, 23:00

Agess mały śłiczny. Wiesz co tak patrzę i w sms inne pomiary małęgo mi podałaś ale to dobrze bo okazuje się ze jednak nie taki kruszynek jak napisałas co do Wagi bo długi to on nie jest :) ale lepiej że mniejszy bo przynajmniej ubranka dłuzej będą służyć :-D

Wiecie co mnie tak ostatnio stwierdziłąm ze poród mnie nie przeraża bardziej mnie przeraża połóg że doopsko będzie bolało jak jasna cholera przez jakiś czas :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość