Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

04 lip 2012, 20:24

Qanchita, mnie też pobolewa teraz brzuchol i tak właśnie jak by jajniki... sama nie wiem ale zamierzam zbałamucić męza tzn ja się mało mecze przy tym :ico_wstydzioch: zostawiam jemu inicjatywę ha ha ale komicznie to wygląda przez ten brzuchol... trzymam kciuki żeby Nas tak wzięło raz a pożądnie :-) a Ty chyba mogłaś mieć cesarkę prawda? bo pierworódka urodzona przez cc. Nie chciałaś czy lekarz stwierdził ze nie ma takiej potrzeby?

[ Dodano: 04-07-2012, 20:27 ]
Madleine jak nie bolesne to ja bym nie liczyła :ico_noniewiem: ja mam tak ze np wczoraj po przytulaskach to miałam skurcze z bólem tak jak na @ i dosyć częste ale nie liczyłam póxniej w nocy kilak razy mnie obudziły ale póxneij zanikły...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 21:48

no po drugiej no spie zrobily sie duzo rzadsze.
wolałam policzyc bo przeczytalam gdzies,ze czasem pierwsze skurcze mogą byc niebolesne,a pozatym moja kolezanka miala takie i gdyby nie wizyta u gin to by nie wiedziala nawet ze juz ma 5 cm rozwarcia bo nie czula skurczy. A dzis caly dzien tak co 3 minuty mniej wiecej.
Teraz juz jest lepiej całe szczescie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 21:54

zamierzam zbałamucić męza tzn ja się mało mecze przy tym :ico_wstydzioch: zostawiam jemu inicjatywę ha ha ale komicznie to wygląda przez ten brzuchol...
No dokładnie robię to samo :ico_oczko: Ale jak tu się ruszyć z takim bebzolem...lepiej oddać inicjatywę mężowi.
a Ty chyba mogłaś mieć cesarkę prawda? bo pierworódka urodzona przez cc.
Nie, to nie tak. Ja nie miałam przeciwskazań do porodu SN tylko że mi córcia numer wywinęła i ułożyła się miednicowo :ico_nienie:
Poza tym od cesarki minęło już prawie 2,5 roku więc mogę rodzić naturalnie. A aż tak zdesperowana nie jestem żeby na ochotnika pchać się pod nóż :ico_chory:
Pewnie że może się w końcu okazać że i tak cesarka jest potrzebna ale mam nadzieję że nie.

[ Dodano: 04-07-2012, 21:56 ]
Madleine, Ty nie szalej! Magnez, noska i grzecznie w kolejce czekamy...tak?!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

04 lip 2012, 21:59

Qanchita, absolutnie nie chce sie wpychac w kolejke :-) wzielam no spy i grzecznie czekam na was :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2012, 22:56

absolutnie nie chce sie wpychac w kolejke :-)
Nie no...jakby co to oczywiście żartuję :ico_oczko:
Ale Ty masz jeszcze 1,5 tyg żeby dostać zielone światło a ja mam niecałe 1,5 tyg żeby zaczęły mrugać awaryjne :ico_chory:

[ Dodano: 04-07-2012, 23:09 ]
Tak patrzę na 1 stronkę i trzeba by tam kilka zmian wprowadzić bo dwójka letnich dzieciaczków już jest....a kilka mamusiek oczekujących gdzieś nam wsiąkło na dobre :ico_noniewiem:
Pewnie Aniula nie ma czasu teraz na forumowe porządki :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

05 lip 2012, 07:39

Hej dziewczyny
ale tutaj przygotowania :-)
Powiem wam ze jak to czytam to tak jakas abstrakcja dla mnie :-)
Dzisiaj nad wode idziemy na caly dzien i takie mamy plany :-)
Milego dnia i zycze kasiali i Gosi by dzis urodzily kolejne blizniaki :-) Potem kolejne blizniaki moga byc mamusi i madleine. A ze mna kto chce rodzic?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 09:09

Dzisiaj nad wode idziemy na caly dzien
Zazdroszcze :-)
ze mna kto chce rodzic?
Może będą trojaczki forumowe ? :-)

Mnie sie dziś śniło,że Kasiala urodziła :-)

[ Dodano: 05-07-2012, 09:11 ]
Ale Ty masz jeszcze 1,5 tyg żeby dostać zielone światło a ja mam niecałe 1,5 tyg żeby zaczęły mrugać awaryjne :ico_chory:
Mi lekarz mowil,ze trzeba miec skonczony 36 tc czyli mi zostaly 2-3 dni które pewnie nie mają znaczenia tak na dobra sprawe.
Ale rodzić jeszcze nie będę,spokojnie. Dzis jeszcze usg wiec moze dowiem sie wiecej :-) ale znając zycie jeszcze przenosze :ico_oczko:
A Ty do konca tego tygodnia urodzisz - ja Ci to prorokuję :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2012, 09:57

A Ty do konca tego tygodnia urodzisz - ja Ci to prorokuję :-)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jemy śniadanko a później znów na dłuuugi spacerek :ico_oczko:

Ja mam wrażenie że u mnie gorące kąpiele wyciszają akcje, bo po wczorajszej znów spokój :ico_zly: Teraz przerzucam się na letnie :ico_noniewiem:
A seks...odłożyliśmy go na dziś rano ale mąż zaspał do pracy więc doooopa :ico_haha_01:
A ze mna kto chce rodzic?
A Ty w ogóle chcesz rodzić? :ico_oczko: :ico_haha_01:
Dzisiaj nad wode idziemy na caly dzien i takie mamy plany :-)
Taką piękną pogodę macie? :ico_szoking: U nas chłodek, bez słońca i codziennnie rano pada. Ale akurat pasuje mi to :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

05 lip 2012, 09:59

później znów na dłuuugi spacerek
tez bym poszła,ale niestety od razu wszystko zaczyna mnie boleć i nie jestem w stanie za długo chodzić :-(
Taką piękną pogodę macie? U nas chłodek, bez słońca i codziennnie rano pada. Ale akurat pasuje mi to
U nas tez upał.ale maz w pracy,a ja taka mam chec popływać :ico_zly: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2012, 10:33

Kasiala meldować mi się tutaj :ico_nienie:
Widziałam Cię na odliczaniu :-D
Jak postępy?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość