Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 lip 2012, 12:15

Madleine, daj znać co załatwiłaś. cały czas jestem z tobą i czekam na wieści.
Dam znac napewno :-)
Z tycn nerwow mam skurcze co kilka minut i to nawet bolesne ;/
Ale jednak jade do gin,on nie odbiera a najwyzej sie dopcham trudno - musi mnie przyjac :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 lip 2012, 12:17

Madleine, skurcze pewnie przejdą. trzymam kciuki. Maluch mógłby jeszcze trochę posiedzieć, ale w zasadzie itak już jesteś w 37tc więc jesteście bezpieczni.
Jedź na spokojnie i walcz o swoje! niestety w naszym państwie już tak jest :ico_zly: jak nie wjedziesz z pazurami, to cię zmiażdżą. A ciężarną traktują jak zło konieczne :ico_zly:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 lip 2012, 13:18

wiecie ja ostatnio coraz częściej słyszę że ciąża to nie choroba... niby racja, ale wiadomo że organizm kobiety w tym czasie się zmienia itd. Byłam z Martyną na badaniach czekałyśmy w kolejce ponad 2 godziny, ona głodna marudzi... i wchodzą 3 ciężarne i pytają kto ostatni... a tam ktoś się gdzieś na końcu drze że ja.... Wtedy ja się odezwałam że ja będę wchodzić i panie mogą wejść ze mną po wyniki, a jedna że ona ma mocz do oddania, więc ja że nie ma problemu. Uwieźcie mi że jakby mogli zabijać wzrokiem to śmierć na miejscu. a później jak już wyszłyśmy z gabinetu to taka jedna lalunia na mnie z mordą że przepuszczam a ona już tyle siedzi, a ciąża to nie choroba. Zapytałam ją czy była w ciąży, ona że tak i że jej nikt nie przepuszczał. Więc ja do niej: że się nie dziwię bo z taką kulturą to tylko pani odstrasza od siebie
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 lip 2012, 13:30

moni26, dobrze powiedziane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 lip 2012, 13:32

dobrze jej przygadałaś, kochana.
niestety też nie mam z tym okresem różowych wspomnień, co do uprzejmości ludzi :ico_noniewiem: niby wszyscy się cieszą z maluszka, ale żeby jakoś pomóc matce tego dziecka, to są ostatni :ico_zly:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

12 lip 2012, 13:37

Najbardziej to się zauważa w marketach. Każdy stoi w kolejce, ja nie korzystam z tego że jestem w ciąży a każdy to mnie widzi to nie pomyli brzucha z nadwagą i każdy tylko myśli jak się wepchać i nie puścić tej tam pani. Masakra jakaś :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ciekawe co zMadleine, jak po wizycie?!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lip 2012, 14:25

no masakra jest z tym przepuszczaniem :ico_olaboga: mnie w ciąży nikt nie przepuścił. Tylko dwie kasjerki poprosiły kiedyś bym przyszła bez kolejki. I to koniec. żeby jakaś osoba sama z siebie to nie :ico_zly: a jak chodzę do tych kas z supermarketach co są dla kobiet w ciąży to patrzą na mnie jakby m co najmniej chciała ich zabić :ico_zly: A wiecie najśmieszniejsze że najgorsze są kobiety, niby by się wydawało że same przeżyły i wiedzą co to znaczy a one jeszcze pretenesje mają :ico_zly:

Coś Kasiala się nie odzywa ciekawe co tam u niej.

Madleine ciekawe co Tobie lekarz powie.

[ Dodano: 12-07-2012, 14:40 ]
dziewczyny a jakie macie podpaski po porodzie?
Bella ale jaka nazwa?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 lip 2012, 14:46

Ja w pierwszej ciąży byłam najlepiej traktowana na uczelni - wykładowcy mili, a studenci stoojący w kilometrowych kolejkach do dziekanatu z uśmiechem na twarzy wręcz wpychali mnie bez kolejki :-) W marketach gorzej...no i fakt...najgorsze są kobiety - takie szczególnie w wieku średnim :ico_zly: Ja tam teraz mam w nonono kto co sobie myśli - jeśli mam pierwszeństwo to zniego korzystam. Ostatnio w jednym z marketów kasa dla uprzewilejowanych była nieczynna, podeszłam do innej i zarządałam aby uruchomili tamtą - i uruchiomili :ico_haha_02: Podobnie jak już jest kolejka przy takich kasach - przepraszam i mówię że mam tu pierwszeństwo. Koniec kropka i żadne wzroki na mnie nie działają, a na "ciekawe" komentarze też potrafię "ciekawie" odpowiedzieć :ico_haha_02: Chyba właśnie chodzenie do lekarzy z dzieckiem mnie zmieniło, bo w poprzedniej ciąży byłam bardziej potulna. O dziecko walczę jak lwica i mogę rozszarpać jakby co :ico_zly:

Madleine, walcz o siebie i Marcinka! nawet jeśli jemu nic nie zagraza to Ty do jasnej ciasnej masz prawo czuć sie jak człowiek!!!!

Ciągle kciucze za Kasialkę - mam nadzieję, że niedługo się odezwie

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lip 2012, 14:49

Ostatnio w jednym z marketów kasa dla uprzewilejowanych była nieczynna, podeszłam do innej i zarządałam aby uruchomili tamtą - i uruchiomili
ja też w carrefourze byłam i była nieczynna. Podeszłam do innej i się spytałam czy ta pierwsza kasa będzie nieczynna? A babka bym przyszła do niej bez kolejki.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 lip 2012, 14:50

dziewczyny a jakie macie podpaski po porodzie?
Bella Mama
W rozowym opakowaniu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość