gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lip 2012, 22:51

Jak ktoś chce o można
no tak dla chcącego nie ma nic trudnego :ico_haha_01:
Gosia może jeszcze spróbuj ciepły prysznic na piersi
na razie jest lepiej bo trochę pod wieczór nadgonił i wszystko ładnie zjadł :-) zobaczymy jak w nocy będzie jadł.
Z Herbapolu mają fajną i na mnie akurat działa
a pijesz taką teraz przy Tymku czy z Jolką piłaś? I jak ze smoczkiem? Jak mi Maksa kazali dać pod lampy od razu dałam mu smoczek zassał zadowolony. Ale teraz nie daje. Chociaż pewnie i tak dostanie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 lip 2012, 23:16

a pijesz taką teraz przy Tymku czy z Jolką piłaś?
Piłam z Jolką i teraz też jak czuję że mało mi nachodzi to piję. W szpitalu po cc tak sobie tą herbatką laktację rozkręciłam że myślałam że mi piersi pękną. I wtedy położna podpowiedziała z tym prysznicem bo ja już chciałam za laktator łapać.

[ Dodano: 29-07-2012, 23:41 ]
a smoka daję w kryzysowych sytuacjach :ico_oczko:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

30 lip 2012, 08:36

witam się poniedziałkowo :)
Jak tam ostatnie nierozpakowane?? Bo nam się mamusiowo-noworodkowo robi :ico_oczko:
u nas dziś wkońcu chłodniej to i wytrzymać idzie w domu :) Muszę dziś torbę dla Małej spakować w końcu

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

30 lip 2012, 09:58

a smoka daję w kryzysowych sytuacjach
No mały w szpitalu dostaje od kilku dni smoka od pielegniarek i to chyba teraz jego najlepszy przyjaciel:-)
Madleine, a próbowałaś z herbatkami laktacyjnymi? Z Herbapolu mają fajną i na mnie akurat działa
Mam herbatke Bocianek,ale jest wstretna,no ale chyba bede musiala sie zmusić. U mnie od porodu wogole ciezko z apetytem i piciem. Do wszystkiego mąż mnie musi zmuszać bo najchetniej to nic bym nie jadła :ico_noniewiem:
Szukam w aptekach talbetek Lactinatal - podobno bardzo wspomagaja laktacje,ale nigdzie ich nie znalazlam poki co ;/


Dziś znowu zrobilam badania na CRP i morfologie i jutro wyniki i kontrola u lekarza.Pewnie bedzie nowy antybiotyk ;/
Musialam odstawic zelazo bo mialam po nim straszne bole brzucha i biegunki i bede musiala jakies latwiej przyswajalne kupić chyba bo hemoglobine ostatnio mialam 9 tylko.
A tak pozatym to ja coraz lepiej sie czuje,nabieram sił,maluszek podobno juz ma plucka czyste jutro ma miec szczepienie no i w srode chyba do domku :ico_brawa_01: Juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 lip 2012, 10:23

Madleine, same dobre wieści :-) Dopinguje Ciebie i Marcinka stale !
Domyślać się mogę jak nie potraficie doczekać się małego w domku. Trzymam kciuki za środę ! No i żebyś Ty wyzdrowiała :ico_sorki: &&
Co do herbatki na laktację, kupowałam w aptece z Herbapolu właśnie i była smaczna. Wolalam ją na letnio pić niż ciepło. Pij dużo wody i jedz co najmniej 5 razy dziennie. Wiem że apetytu nie masz, ale to pomaga przy laktacji.
50-60ml to ladnie :) Maluszek sam sobie bardziej rozchula cycusianie :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 lip 2012, 11:23

Mad., ale śliczne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A tak pozatym to ja coraz lepiej sie czuje,nabieram sił,maluszek podobno juz ma plucka czyste jutro ma miec szczepienie no i w srode chyba do domk
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to już z górki będzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Z Mamusią28 pisałam, ona urodziła dzień przede mną i pisała że Marysia ma skręcony obojczyk przez poród. Przedwczoraj pisałam do niej i nie odpisała kurde martwię się ale nie chce też być zbyt nachalna.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 lip 2012, 12:03

oszzz... ale dałaś wieści :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 lip 2012, 12:06

oszzz... ale dałaś wieści
no mam nadzieję że u nich już lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

tibby, widzę że chcesz taką różnice wieku u dzieci jak u mnie :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 lip 2012, 12:07

Biedna mała Marysia :(
Kciuki &&&&

Wstawiłam ubranka po Martynce do sklepiku.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 lip 2012, 12:07

Ojejuś, biedna Mamusia i Marysia! :ico_szoking: Mam nadzieję, że bedzie dobrze! :ico_olaboga:

Madleine, fajnie że niedługo już będziesz miała cycioszka przy sobie - na pewno rozkręci laktację, a 50-60 ml laktatorem to niezły wynik!

Reszta Dziewczyn widzę, że sobie świetnie radzi - cieszę się!!! Przytulam i całuje Maluluszki, ale narazie spadam. Troche źle się czuje ostatnio

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość