Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 lip 2012, 16:26

Muszę się Wam pochwalić...mąż wczoraj wrócił do pracy po urlopie i czekała na niego od współpracowników miła niespodzianka z okazji narodzin syna :)
Dla Tymka mata do leżakowania, dla taty szampan Martini a dla mamy przepiękny bukiet kwiatów (najpiękniejszy i największy jaki w życiu dostałam) :ico_haha_02:

[ Dodano: 31-07-2012, 16:32 ]
Obrazek[/img]

Obrazek

[ Dodano: 31-07-2012, 16:38 ]
dzieczyny jak się czysci pipulke dziewcyznką? Bo ja nie wiem czy rozchylać wargi i dokłądnie tam myć
Kasia rozchylaj i myj dokładnie przegotowaną wodą najlepiej! Ja nie rozumiem tych szpitalnych przeświadczeń :ico_noniewiem: Przecież w zakamarkach rozwija się najwięcej bakterii itp. Od zasypek uważam że lepsza jest zwykła mąka kartoflanka. Do dupci jeśli sudocrem nie pomaga to ja stosowałam też Jolce linomag ten w tubce (teraz w aptece uważają że on się nie nadaje dla niemowląt ale te ponad 2 lata temu innego nie było i działał super). Powodzenia :ico_oczko:

[ Dodano: 31-07-2012, 16:39 ]
a pochwalę się Wam jeszcze dzisiejszą nocką mianowicie mała spała od 23-04:30 a potem od 05:30-09:30 :ico_brawa_01: :ico_szoking:
Super :ico_brawa_01:
Nasza nocka dziś była do dooopy :ico_szoking: Ale pewnie dlatego że mamusia napiła się kompociku z jabłek popołudniu i zjadła kilka owoców :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 lip 2012, 17:09

Qanchita, kuleczce dokładnie zostało 17 dni do terminu, więc w sumie Zosia donoszona i bezpieczna.

[ Dodano: 31-07-2012, 17:17 ]
no i świetne prezenty dostaliście. zawsze to miło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 lip 2012, 18:14

Quabchita piekne prezent :-)
U nas zle wiesci. Maly ma chyba rumien pieluszkowy albo uczulenie i nawet na nozki mu to zeszlo i chyba bedzie musial jeszcze zostac w szpitalu :-( zalamana jestem....
!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

31 lip 2012, 18:34

to taka skóa biała odchodząca od wewnetrznej strony wargi aż się wystraszyłam i nie wiem co robić teraz
Ja myslalam ze tam w srodku na poczatku miala zgrubiony krem na odparzenia (bo tym poczatkowo ja smarowalam) i jak do domu do nas przyszla polozna powiedzialam jej ze za grubo nalozy pielegniarki w szpitalu i wydobyc tego nie potrafie.
Powiedziala ze to naturalna wydzielinka ktora sama zejdzie za kilka dni i by tego nie ruszac a pupke umyc dokladnie. Tak zrobilam i faktycznie zniklo.
rumien pieluszkowy albo uczulenie i nawet na nozki mu to zeszlo i chyba bedzie musial jeszcze zostac w szpitalu
Ojej :( Duzo sil dla Was !!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 lip 2012, 19:17

Maly ma chyba rumien pieluszkowy
jejku mam nadzieję że przejdzie i was wypiszą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale powiem Ci że naprawdę lepiej by w szpitalu poobserwowali niż byś się miała zamartwiać w domu i latać po lekarzach a tam mnóstwo lekarzy. Nie wiem czy to to ale dziewczyna z sali miała dziecko i było takie różowe - zaczerwienione i lekarka do matki powiedziała że to rumień tylko nie wiem jaki tam i kazała jej kąpać w oilatum małą.

Qanchita, rzeczywiście super prezenty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a i mamusia jaka szczęśliwa.
mała spała od 23-04:30 a potem od 05:30-09:30
super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 lip 2012, 19:21

Maly ma chyba rumien pieluszkowy
jejku mam nadzieję że przejdzie i was wypiszą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale powiem Ci że naprawdę lepiej by w szpitalu poobserwowali niż byś się miała zamartwiać w domu i latać po lekarzach a tam mnóstwo lekarzy. Nie wiem czy to to ale dziewczyna z sali miała dziecko i było takie różowe - zaczerwienione i lekarka do matki powiedziała że to rumień tylko nie wiem jaki tam i kazała jej kąpać w oilatum małą.

Qanchita, rzeczywiście super prezenty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a i mamusia jaka szczęśliwa.
mała spała od 23-04:30 a potem od 05:30-09:30
super :ico_brawa_01:
Tylko ze malutki nie placze jak ma mokra pieluche i ma zmieniana co trzy godz a tej sytuacji to poprostu tak nie moze byc....pielegniarka mi powiedziala ze w tym szpitalu na dermatologa czeka die kilka dni a tak to sama bym szybciej z nim poszla na wizyte....nie wiemjuz nie ogarniam tego nerwowo:-(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 lip 2012, 21:00

Madleine, ja wiem, że ci jest ciężko. :ico_noniewiem: Wiem, że się bardzo nastawiłaś na tą środę i to, że Marcinek wyjdzie już do domku. Współczuję serdecznie, jestem myślami z wami. Taki rumień schodzi ekspresem. Mój też to miał :ico_haha_01: I to co śmieszniejsze - jakieś niecałe pół roku temu. Było jednego dnia i drugiego po porządnej kąpieli i witaminkach przeszło. Lekarka stwierdziła, że to rumień musiał być. Był czerwony WSZĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 31-07-2012, 21:01 ]
oto najnowsze wieści o Zosi:
53 cm i 3300 g :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 lip 2012, 21:21

Tylko ze malutki nie placze jak ma mokra pieluche i ma zmieniana co trzy godz a tej sytuacji to poprostu tak nie moze byc
ale dlaczego to źle że nie płacze? A co do tego dermatologa to bez sensu że macie tam siedzieć parę dni aż przyjdzie :ico_zly: w szpitalu wszystko od ręki powinno być a nie tak :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

31 lip 2012, 21:28

Malinowa i jak tam???
Rodzisz już???

PS. Moje przepowiadacze są coraz boleśniejsze i częstsze, to też dziś spakowałam torbę dla Małej...

Madleine trzymię kciuki by już było tylko lepiej

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 lip 2012, 21:43

ale dlaczego to źle że nie płacze?
Dobrze,ze nie płacze,ale z drugiej strony przez to lezy czasem po 2-3 godz w obsikanej i obkupkanej pieluszce i to pogarsza sprawe..... bo to mu się zaognia :ico_placzek: :ico_placzek:
Cały wieczór dziś płacze....tak bardzo za nim tesknie i tak bardzo bym chciała byc przy nim :ico_placzek: :ico_placzek:
Jesli bezie musial zostac to bede walczyc o pokoj matki z dzieckiem zebbym mogla przy nim byc i pilnowac pieluszek i wietrzyc pupke...zeby szybko wyzdrowial bo swiadomosc ze go cos boli mnie dobija :ico_placzek:


kuleczka Gratulacje :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość