gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 sie 2012, 21:34

gosia888, Ty coś o operacji na hemoroidy pisałaś kiedyś...decydujesz się?
tak, ale to straszny ból jest po tym non stop na środkach przeciwbólowych więc musiałabym przestać karmić. Tak planowałam za pół roku jak mi się skończy macierzyński wtedy bym poszła na zwolnienie i sobie zrobiła. Ale wszystko zależy ile Maksa będę karmiła.
U mnie ok, pewnie tylko dlatego że miałam cc. Chociaż po Jolce mimo cc też wyszły :ico_zly:
ale u mnie po porodzie nie wyszły tylko 4 dni po :ico_zly: :ico_zly: a tak się cieszyłam że mnie ominie :ico_placzek:
wszystko zależy od składek no i ilości osób ubezp.
u mnie w pracy nic nie ma, mnie Paweł ubezpieczył w pracy płaciliśmy po 45zł miesięcznie i za urodzenie dziecka było po 1200zł. Ale Paweł już tam nie pracuje więc mamy kontynuację umowy i już gorsze warunki. Płacimy po 52zł i za urodzenie jest po 800zł.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 sie 2012, 22:21

gosia888, a może chcecie zmienić ubezp. na lepsze? :ico_oczko: Ja zajmuję się finansami osobistymi i mogę coś zaproponować korzystniejszego :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

06 sie 2012, 23:36

Madleine ale Marcinek uroczy!!! super że jesteście razem i wszystko OK tY TO NAPRAWDĘ NIEZŁE PRZEJŚCIA W CIAŻY MIAŁAŚ I JESZCZE TAKA KOŃCÓWKA I DO TEGO po porodzie też nie łątwo było ale na szczęście wszystko już zażegnane i jesteście już razem a powiedz jak brat? Uordziła mu się już córeczka? Dogadują się z mamą dzieciątka? Bo ona z tego co kojarze to termin na koniec lipca miała
Córka od brata urodzila sie dwa dni przed Marcinkiem i to w tym samym szpitalu wiec bylysmy razem i tez przez cc ( wysokie cisnienie). Mysle,ze miedzy nimi poki co jest ok. Moj brat jest totalnie zakochany w córce :-)
Ja tez sie ciesze ze juz po wszystkim....czuje sie juz jak przed ciaza,mam duzo energii i do tego mały grzeczny jak aniołek :)
a My zażegnaliśmy odparzenia i grzybka ogólnie u Nas dobrze tylko w mieszkaniu gorąco jak w piekle jedyne 31 st mamy idzie jobla dostać... tylko zimny prysznic daje radę...
U nas to samo...my na poddaszu i mozna sie rozpuscic...klimy nie mozemy puszczac ze wzgledu na małęgo ;/
ja po antybiotykach dostalam teraz infekcji " tam" i się męczę.Lekarz kazal brac probiotyk a jak nie pomzoe to jakies globulki dostane ;/

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

07 sie 2012, 09:15

fajne te fotki maluszków...
JUż mnie nerwy łapią od tego oglądania... zazdroszczę Wam

A co do ubezpiecvzenia to mojemu mężowi okres karencji mija 31 sierpnia, więc pewnie nici, a wypłacjaą 2200 za urodzenia dziecka :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 sie 2012, 09:17

Madleine, czyli bratanica urodziła się tego samego dnia co Tymek:)
Jaka duża była i jak ma na imię?
.czuje sie juz jak przed ciaza,mam duzo energii i do tego mały grzeczny jak aniołek :)
Po tych Twoich przejściach aż miło to przeczytać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja po antybiotykach dostałam teraz infekcji " tam" i się męczę.
a globulki clotrimazolum albo pimafucin nie można zastosować? :ico_szoking:
sama się zastanawiałam czy sobie nie zaaplikować bo mnie coś piekło :ico_zly:
po cc przecież nie jesteśmy tam szyte ani nic.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

07 sie 2012, 09:38

a globulki clotrimazolum albo pimafucin nie można zastosować?
a sa bez recepty?
Jaka duża była i jak ma na imię?
Lenka - 53 cm i 3030 g :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 sie 2012, 09:59

a sa bez recepty?
Pimafucin na pewno jest na recepte a clotrimazolum nie wiem.
Ja mam akurat jedno i drugie w domu bo mi gin profilaktycznie zapisała jakby coś się działo w ciąży.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

07 sie 2012, 12:52

Witam,mam,troszke,zepsuta,klawiature,jak,widac,dlatego,niechce,mi,sie,pisac,troche,was,podczytuje,ciesze,sie,ze,u,was,wszystko,wporzadku :ico_brawa_01:
U,nas,juz,lepiej,musiala,zmienic,malej,mleczko,na,bebilon,dostaje,tez,kropelki,dzieki,ktorym,latwiej,sobie,pruta :ico_sorki: jestem,zabiegana,co,chwile,cos :ico_olaboga:
Nadia,jak,narazie,zakochana,w,siostrzyczce :ico_sorki:

Postaram,sie,wpasc,wieczorkiem,i,was,poczytac,wybaczcie,mi,ze,nikomu,nic,nie,napisze :ico_sorki: pozdrawiam,wszystkie,mamusie,i,oczywiscie,brzuchatki,nasze

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sie 2012, 13:37

gosia888, a może chcecie zmienić ubezp. na lepsze?
dzięki ale już zostaniemy przy pzu rodzić też już więcej dzieci nie chcę :-)
Lenka - 53 cm i 3030 g :-)
Widziałam na fb :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
okres karencji mija 31 sierpnia,
a może akurat donosisz :ico_sorki: :ico_sorki:
a sa bez recepty?
clotrimazol maść bez recepty jest.
U,nas,juz,lepiej,musiala,zmienic,malej,mleczko,na,bebilon,dostaje
a co wcześniej brała?

My po lekarzu żółtaczka wg lekarki niezbyt wysoka, nie kierowała na bilirubinę :ico_sorki: Jeśli zżółknie bardziej mamy przyjść i wtedy będą badania. no i zbadała obejrzała wszystko w porządku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

07 sie 2012, 13:49

zostaniemy przy pzu rodzić też już więcej dzieci nie chcę
Ale są inne ważniejsze świadczenia, o które warto zadbać :ico_sorki: A na ile jesteście ubezpieczeni na życie, jeśli wolno spytać?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość