Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

03 sie 2012, 07:12

Michas ma roczek, myślę o Turcji lub Egipcie (bo jest tanio).

Awatar użytkownika
orchid25
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2012, 19:27

07 sie 2012, 16:55

Tak stosowałam invag, pisałam już o tym w zakładce probiotyk na wakacje. Kuracja trwa 7-dni, po niej odczuwam znaczną poprawę komfortu intymnego. Poczytałam trochę o nim i dziewczyny kupujcie tylko probiotyki, których szczepy są polskiego pochodzenia, bo tylko one będą skutecznie działać w naszym organizmie tak jak w tym probiotyku. Po co wydawać pieniądze w błoto.

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

07 sie 2012, 23:26

orchid25 masz rację! O tym że tak ważnie jest pochodzenie szczepów bakterii mlekowych dowiedziałam się niedawno od pani w aptece, to ona poleciła mi invag, a nie ginekolog, a osobiście uważam że lekarz powinien powiedzieć który lek lepiej działa i dlaczego i taki właśnie lek polecać, no ale cóż tak nie jest - szara rzeczywistość! Jakbym wcześniej wiedziała że należy wybierać probiotyki z polskimi szczepami bakterii, bo takie są skuteczniejsze, to pewnie nie jedna infekcja by mnie ominęła.

lilo

08 sie 2012, 11:18

osobiście uważam że lekarz powinien powiedzieć który lek lepiej działa i dlaczego i taki właśnie lek polecać, no ale cóż tak nie jest - szara rzeczywistość!
Bla, bla, bla - reklama dźwignią handlu.

Jakby na każdego działał tylko jeden rodzaj leku to byłoby cudownie.

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

10 sie 2012, 09:19

To było niemiłe...
Lekarz po to jest żeby doradzić i pomóc człowiekowi jak tego potrzebuje, a nie żeby wciskać leki za których reklame mu zapłacono i które mu nie pomagają!
Jakby mi ktoś kiedyś doradził dobrze, a nie pasł hormonami to może miałabym 2 jajniki i jakieś szanse na normalne życi... a takto jest jak jest.

Awatar użytkownika
igusia80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2012, 14:05

13 sie 2012, 14:28

Jestem tu nowa ale włączę się bo mnie tez wkurzają lekarze, którzy przepisuja leki bo maja za to profity; całą ciążę chodziłam prywatnie do gin. i non stop łapały mnie infekcje i ciągle dawał mi na to jedno i to samo a wogóle nie pomagało; ciężko w ciąży zmienić ginekologa więc przy nim zostałam a pomocy szukałam na własna rękę; a w dodatku w szpiatalu tak "pieknie" mnie przy porodzie potraktował - a gdzie przysięga hipokratesa w tym wszystkim?

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

13 sie 2012, 14:51

Co drugi lekarz nie pamięta przysięgi hipokratesa!! No coś Ty, oni teraz biznes prowadzą, a ludzi mają gdzieś!

Awatar użytkownika
Kornelia_12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:37

21 sie 2012, 16:24

Lilo masz troche racji jeden lek nie działa na wszystkich ludzi tak samo, tylko ze dziewczyny chciały zwrócic uwage na to, zeby kupowac probiotyki ze szczepami polskiego pochodzenia. Teraz jestem mądra, bo tez juz to wiem :) One akurat stosuja invag, bo byc moze działa na nie najlepiej, ja akuraz stosuje lactovaginal, bo w moim przypadku sprawdził sie własnie on. Kazdy wybiera i kupuje wg własnego uznania, a fora sa po to zeby wyrazac swoje opinie i rekomendowac dobre preparaty.
Uff... ale sie napisałam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Alka30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 08 lip 2012, 23:00

21 sie 2012, 23:56

Witaj Kornelia_12 fajnie że nowe osoby którę czytają ten wątek właśnie tak to rozumieją. Ja zawsze pytam koleżanki o opinie leków używanych przez nie, łatwiej jest potem kupić najepszy i sprawdzony lek.

Awatar użytkownika
Kornelia_12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:37

22 sie 2012, 15:17

Ja robie podobnie, bo dobrze jest tez wiedziec od strony praktycznej jak co działa.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość