Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 sie 2012, 15:27

Nicola hym dałas mi do myślenia z ta biegunka moze i my przy następnym zamówieniu zamówimy Applaweisa
i stopniowo zaczniemy mieszać :-)

Moze cos zmienili w składzie i koty łatwiej sie przestawią a marka RC była kiedyś bardzo dobra ale delikatnie mówiąc zeszli faktycznie na psy
tak jak coś sie dowiesz to pisz kochana pisz :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mileny i jej mamy
tak jak piszą dziewczyny samo ogarniecie domu dzieci ..................i dnia nie ma
Bartoszek spi z Jula upiekliśmy ciasto czekoladowe jeszcze siedzi w piecu o 17 jedziemy do dentysty na przeglad i tak dzien za nami

NICOLA_1985

09 sie 2012, 17:24

gozdzik pomyślałam, że może nie chcesz przepłacać za karmę średniej jakości a moim zdaniem nawet marnej... 20-30% mięsa i do tego zboża i kukurydza no i konserwowane trucizną... moim zdaniem warto przetrzymać biegunkę i przestawić na karmę w której nie ma zbóż (czyli tego czego koty jeść nie powinny) i głównym skłądnikiem jest mięso..
ja ogólnie zamierzam przejść na dietę BARF + suchy Applaws
surowe mięso + suplementy to najodpowiedniejsza dieta ale o tym dopiero zaczynam czytać i się dowiadywać wszystkiego jak to wygląda, ale i tak już Applaws + jakaś mokra karma dobrej jakości jest dobrym wyborem , na pewno lepszym wszelkiego rodzaju zbożówki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
czytam forum dla Kociarzy i z nimi wymieniam poglądy a raczej oni mi bardziej doradzają i mnie uświadamiają, pokazują super rozwiązania, co wybra aby kot zjadł możliwie jak najlepszą karmę i żeby nie przepłacić... :ico_sorki:

tibby rzeczywiście tylko Krisek, Tobik i Zu do odpamkowienia :ico_oczko: spoko widac na razie jeszcze nie ich czas.. następne wakacje przed przedszkolem będą najlepszym czasem na to.. przynajmniej ja tak to widze i tak zrobie.. w zimę nie będę kombinowac bo nie chce żeby młody przeziebiony chodził z gilami po pas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

09 sie 2012, 23:07

A ja nietypowo stawiam :ico_tort: za 25miesięcy karmienia mojego ssaka :-D :ico_brawa_01:

Mężuś na szkoleniu, na szczęście jutro w nocy wraca, bo już padam z tęsknoty :ico_wstydzioch:
Przy okazji zabrał lapka, więc nie mam kontaktu, ale dziś pożyczyłam od Brata, więc piszę :ico_oczko: Właśnie zjadłam pomidorki malinowe, pycha :ico_haha_02: I zaraz nakładam lody :ico_oczko: A co, wieczór w samotności to muszę sobie jakoś posłodzić :ico_haha_01:

Dziś byłam u ginka, mówił, że schudłam, a ja chyba ze 3 kg przytyłam :ico_oczko: Chyba powiedział to z radości, że mnie widzi, bo teraz już rzadziej jeżdżę :ico_oczko:
W każdym razie u mnie nadal brak okresu, test pokazuje jedną kreskę, więc przed wyjazdem pokazałam się... Ginek pobrał mi krew do badania na ciążę z krwi, we wtorek będą wyniki, mam dzwonić znad morza :ico_oczko: Jak będzie negatywny, to po wakacjach jadę znów na wizytę i zobaczymy co dalej, pewno wywoływanie. No chyba, że po drodze dostanę okres... Się okaże.

Nicola, widzę, że Ty już kociara pełną gębą :-D

Buziaki dla Was :ico_buziaczki_big:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 sie 2012, 09:30

witam!!!
ja wczoraj caly dzien :587: maz wraca z pracy i kupil mi test to go wysmialam i mowie ze przeciez mam okres ale zrobilam wyszla jedna kreska a o 4 rano wstalam do wc i poszlo winogrono.
wiecie gdzie dzis ide umowilam sie na konsultacje z trenerem bo otworzyli kolo mnie silownie i fitness tylko dla kobiet. konsultacja jest za darmo i on mowi gdzie najlpiej chodzic i jak cwiczyc.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 sie 2012, 22:35

Jaka tu cisza!

Ja czekam właśnie na mojego Mężulka, zaraz wróci ze szkolenia :-D

Odpoczywam właśnie przy kompie i popcornie :ico_oczko: Wysprzątałam domek, balkon na którym jeszcze graty z remontu leżały :ico_noniewiem: i zrobiłam sernik na zimno z brzoskwiniami i galaretką ametystową i czekoladę z rodzynkami, orzechami włoskimi i pokruszonymi herbatnikami :ico_brawa_01: Mężuś padnie z wrażenia, a że On łasuch to już w ogóle :ico_oczko:

Jutro w nocy wyjeżdżamy, więc jutro dzień pod hasłem pakowanko :-D

[ Dodano: 10-08-2012, 22:37 ]
wisnia3006, jak tam po konsultacji z trenerem?? Przystojny?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 sie 2012, 23:35

ano trochę cisza :)
Smakołyków narobiłaś Karo :ico_brawa_01:

U mnie OK.
Mąż w pracy jeszcze. Dzieciary śpią.
No nic ciekawego... nic...

NICOLA_1985

11 sie 2012, 08:52

hej

zła jestem bo prawdopodobnie nigdzie nie pojedziemy S. tak wydziwia, nic mu nie pasuje . ma sto pomysłów na minute ale zaraz wymysla powody czemu te pomysły s,a nie do zrealizowania... kasa na wakacje jest ale nie ma porozumienia.............. :ico_zly:
wygląda na to, że bedę odpoczywać w domu......... :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 sie 2012, 08:57

karo-22, wow ja juz moge zapomniec o takich pysznosciach.
zaplacilam za karnet wiec juz nie ma odwrotu. a trener moze i jest przystojny i bardzo umiesniony ale nie moj typ faceta. maz troszke zazdrosny i caly wieczor mi dogryzal.hheheheh ale podjelam decyzje ze czas zrobic cos dla siebie a nie tylko dom dzieci dom dzieci. w czwartek zaczynam pierwsze lekcje powiedzial ze spokojnie przez 3 miesiace schudne 10kg

[ Dodano: 11-08-2012, 08:59 ]
NICOLA_1985, to spokoj go i powiedz ze juz za pozno odwrotu nie ma

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 sie 2012, 09:32

Nicola, widać ma problem z podjeciem decyzji. Pomóż mu. Zdecyduj za was oboje, i jedźcie. Jak pisze wisnia, odwrotu nie będzie! ;)

wisnia, na pewno Ci się uda :D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 sie 2012, 10:02

wisnia3006, trzymam kciuki kochana za dietkowanie i ćwiczenia. może weźmiesz jakąś koleżankę ze sobą, to będzie ci raźniej chodzić. samej nie zawsze chce się motywować do ruszenia tyla z kanapy.

ja od pon na urlopik idę :ico_brawa_01: strasznie się ciesze. tym bardziej, ze pomimo siedzenia w domu znów w te wakacje, to mamy sporo planów. zoo, basen na Termach Maltańskich itp.

karo, kciuczę za II. :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość