Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 sie 2012, 10:36

ktosiek, tutaj wstaw fotke malej,galerii osobnej nie mamy :-)

U nas shodzi duzo pieluch,w tydzien poszło opakowanie 78 ,ale to tez dlatego,ze czesto zmienialismy bardzo przez to odparzenie no i mały po kazdym jedzonku robi kupe :-)

Ja dzis pierwszy dzien sama,mąz poszedł do pracy - ale na szczescie jest spokojnie :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 sie 2012, 10:48

Zastanawiam się nad jakimiś kroplami stosujecie coś? Tylko nie wiem czy one po 1 miesiącu nie są.
Gosia ja mam Delicol i u mnie się psrawdzają a pediatra poleciłą nam jeszcze Bobotic to jest polski odpowiednik SAB SIMPLEX tyle ze Bobbotic od 28 dnia życia natomiast Delicol od początku można stosować.

Dbra ja się ogarniam bo na 12 do lekarza z małą lecę z tym k atarem i jakaś wysypka Nam przyszła byle nei skaza chociaż po za biszkoptami to ja produktów mlecznych nie jadam...

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

13 sie 2012, 10:56

To maja Anulka (4 tyg)

Obrazek
Obrazek
Ania 2 mies
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 sie 2012, 11:44

ktosiek, słodziutka :ico_brawa_01:

gosia888, jabłka najlepiej sparzyć. Nie powinno nic być Maksiowi.
Tymek też miewa problemy. Ja stosuję sporadycznie kropelki espumisan. Niby od miesiąca ale położna powiedziałam, że można dawać wcześniej. Jak widzę duży problem to wracam do sprawdzonej metody z Jolką... herbata z pokrzywy. Wystarczy odrobinka, nawet 10ml. Sama też pij, jak czujesz że mogłaś przegiąć z jakimś jedzeniem.
No i na Jolę pamiętam że sab simplex działał. Bobotic niby to samo a wcale nie pomagał :ico_noniewiem:

Kasiala, a delicol to chyba jakaś nowość. Jejku szkoda że o tym nie wiedziałam przy pierwszym dziecku bo mała właśnie miała nietolerancje laktozy :ico_szoking: Muszę wypróbować z Tymkiem bo coś czuję że jest równie wrażliwy jak siora :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 sie 2012, 12:49

ktosiek śliczna dziewczynka :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 sie 2012, 13:20

ktosiek, ale ślicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Bobotic to jest polski odpowiednik SAB SIMPLEX tyle ze Bobbotic od 28 dnia życia natomiast Delicol od początku można stosować.
koleżanka właśnie polecała bobotic ale sprawdzałam że jeszcze za wcześnie. Może delicol kupię.

Qanchita, a Ty skąd miałaś sab simplex?
Sama też pij, jak czujesz że mogłaś przegiąć z jakimś jedzeniem.
o to chodzi że ja już całkiem głupia jestem i nie wiem co mogło zaszkodzić a można tak pić profilaktycznie? I ta herbata to jakaś specjalna czy taki napar z pokrzywy?

I jeszcze jedno a krople dajecie ciągle czy jak widać jakiś problem?
w tydzien poszło opakowanie 78
to widzę że wygrywasz 11 pieluch dziennie :-D

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

13 sie 2012, 13:58

dziekuje ,dziekuje dziewczyny.

gosia888 sab simplex albo w niemczech kupisz ale gdzies mozna i w polsce kupic wysylkowo.
Jesli okazaloby sie ze maly ma kolki to ja na koniec mies wybieram sie do Pl to bym ci wyslala ,sluze pomoca .

Moje dziecko spi i spi z przerwami na jedzenie .
Pogoda piekna wiec czekam az sie obudzi i idziemy na spacerek.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 sie 2012, 14:09

gosia888, sab simplex miałam od takiej kobietki, której mąż pracował w Niemczech. Przywoził jej do domu różne niemieckie produkty a ona tym handlowała :ico_oczko: Proszki, słodycze, kropelki itp.
Chociaż słyszałam że w niektórych aptekach można już w PL dostać.

A herbatka z pokrzywy taka do kupienia w każdym markecie albo w aptece...w saszetkach. Możesz ją pić spokojnie. Jest bardzo zdrowa! No...niekoniecznie smaczna ale co tam :ico_oczko:
I jeszcze jedno a krople dajecie ciągle czy jak widać jakiś problem?
Ja daję tylko jak widzę że mały ma duży problem. Jolce ten sab simplex dawałam przez jakiś czas codziennie bo bez tego źle było :ico_olaboga:

Z tymi pieluszkami się naliczyłyście :ico_szoking: Jejku ja nie wiem...Muszę też zacząć liczyć ale chyba nie jest źle. Na noc średnio tylko 2 idą :-)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

13 sie 2012, 14:10

gosia888, bobotic to to samo co espumisan, ja polecam bio gaię to jest probiotyk, działa na prawdę rewelacyjnie podaje się go cały czas

[ Dodano: 13-08-2012, 14:15 ]
Bardzo dobrze też działa kompot z suszonych śliwek bez cukru, do picia dla mamy oczywiscie

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 sie 2012, 16:33

I jeszcze jedno a krople dajecie ciągle czy jak widać jakiś problem?
ja daje tylko jak widze problem... nie daje profilaktycznie. Ten Delicol to położna Nam poleciła i naprawdę Nam pomaga w dodatku jest mega słodki i jak mała dostaje go to od razu się uspokaja na 5 minut i w tedy jej smoczek daję i mam chwil spokoju :-D bo chyba myśłi że jej ze smoczka leci :ico_noniewiem: :-D
ja już całkiem głupia jestem i nie wiem co mogło zaszkodzić
Gosia nie zawsze coś zjesz a małęgo będzie bolało poprostu dzieciackzi nei do końca mają rozwiniety jeszcze układ pokarmowy/trawienny i ich boli ja dzisiaj pierwszy raz od kąd się mała urodziła miałam jazdę w nocy mianowicie kupy nie mogła zrobić i od 2-4:20 się męczyła i płakała, stękała i nic zrobiłam jej masaż brzucszka przez 15 minut i jak kupa poszła a nawet dwie to nei zdążyłam jej przewinąć a ta już zasnęła :ico_szoking: :-D

Bylismy u lekarza i wszystko jest OK :ico_brawa_01: nawet kataru nie ma a to co mi się wydawało katarem to było poprostu wiecej śluzu z nosa :-) a krostki na buźce to ponoc jakaś "MOLA" i sama zniknie u dzieci to normalne coś jak potówka...

Ktosiek śłiczną masz cureńkę!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość