Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sie 2012, 11:00

Madleine, bylas z synkiem u fryzjera ? Ja to mam zawsze dylemat czy zabrac mala czy nie :P
i tak i nie,bo przez pierwsze 2 godz mąż był z małym u prababci i potem przyjechal do fryzjera z nim na ostatnią godzinkę :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 sie 2012, 11:34

Madleine, to koniecznie pokaz 3h wyczyn fryzjera :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sie 2012, 11:57

Narazie jestem na etapie przejsciowym przechodzenia na blond- wiec teraz to nie jest kolor ktory chcialam miec no ale bezpieczniej bylo zrobic to na 2 razy :) postaram sie dzis zrobic fotke :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

15 sie 2012, 15:19

dziewczyny macie wieści co u juchnik bo dawno nie zagladala
_________________
Właśnie rano tak sobie myślałam, że pewnie urodziła i zapomniała dać nam znać :-)
A gdzisbym śmiała? :-D Jestem jeszcze w dwupaku i nie zanosi się na to abym zaraz miała urodzić ;)

Przepraszam Kochane, że tak rzadko zaglądam, ale załatwiam na maxa zaległe sprawy i spędzam duuuuuuużo czasu z Dawisiem na dworze póki jeszcze mogę. Nie wiem jak zniosę rozłąke z nim na okres pobytu w szpitalu :ico_noniewiem:

Tośka, życzę Ci aby akcja porodowa rozkręciła się szybko i sprawnie!
Malinowa za Ciebie też kciukaski zaciskam

Wszystkich urodzonych już Słodziaków na naszym wąteczku całuję :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 15-08-2012, 15:20 ]
Madleine, śliczna foteczka Misiaczka! :ico_brawa_01: Ciekawa jestem Ciebie w kolorze blond :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sie 2012, 19:53

na zdjeciu tego nie widac,ale jest to taki sredni blond,z poblaskiem rudego ( efekt dekoloryzacji) ale za miesiac ide znowu na koncowe rozjasnianie :-)

Obrazek
Obrazek

P.S. tak wogole to od wszystkich wokol slysze,ze jestem gruba.Cholera przeciez to normalne ze miesiac po porodzie jeszcze sie nie wrocilo do starej wagi ;/;/

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 sie 2012, 20:08

Madleine, gdzie ta grubosc widza to ja nie wiem. Moim zdaniem wygladasz rewelacyjnie jak na niespelna 4 tygodnie po porodzie ! Fryzura i kolor naprawde slicznie :-) az ciekawa jestem efektu koncowego. Co Cie tak na blond wzielo hihi ? ;-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sie 2012, 20:16

Co Cie tak na blond wzielo hihi ?
Potrzebna mi metamorfoza :-)
gdzie ta grubosc widza to ja nie wiem.
No przedwczoraj mierzylam bluzke i sprzedawczyni pyta " i jak?" ja mowie,ze nie bardzo lezy a ona na to " no bo to jest bluzka raczej dla szczuplych dziewczyn" :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Az mnei zamurowało...
Mnie sie tez wydaje,ze nie wygladam tragicznie i ze jak na miesiac po porodzie to nie jest tak zle,wiadomo jeszcze troche kg zostalo no ale bez przesady.... :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

15 sie 2012, 20:44

Madleine, wyglądasz ślicznie, świeżo i kwitnąco! Ja grubości też nie dostrzegam

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 sie 2012, 21:29

Hejka :-)

Madleine super wyglądasz i też nie wiem gdzie Ci ludzie widzą grubosć w Twoim przypadku a naprawdę wyglądasz kwitnąco... Widać macierzyństwo Ci służy :ico_brawa_01:

a ja pochwalę się małą królewną (tfu tfu co by nie zapeszyć) dzisiaj w nocy spała najpierw 6h (od 23 do 5 rano) a potem 4h (od 06 do 10 rano) a potem na mamie do 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurde ale na buźce małą obsypało... no tragicznie ten trądzik wygląda... Qanchita jak u Ciebie to jest? tzn u Tymka? bo moja ma twarz jak tarką i czerwone to przy tym :ico_noniewiem: :ico_chory:

No i znowu ukradli Nam dekielki od samochodu :ico_zly: pierniczę powiedziałam mężowi ze już nie kupujemy oryginalnych bo szkoda kasy bo znowu jakiś debil ukradnie!!! kupimy jakieś tanie zamienniki i w tedy nie będą kusić mam nadzieję!!!

Julchik weź no wstaw zdjęcie brzusia swojego!!! przecież to nic strasznego a nie pokazywałaś!!! Zresztą Tośka tak samo!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 sie 2012, 21:40

a ja pochwalę się małą królewną (tfu tfu co by nie zapeszyć) dzisiaj w nocy spała najpierw 6h (od 23 do 5 rano) a potem 4h (od 06 do 10 rano) a potem na mamie do 12
Ale fajnie :-) :ico_brawa_01: Zazdroszcze,nasz mały dzis w nocy dał nam popalić.Nie spał od 2 do 7 rano,marudny byl strasznie! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość