Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2012, 09:50

ale tu cicho :ico_szoking: Przerwe cisze i napisze co u nas :ico_oczko:



Ogolnie fajnie,wrocilismy z Sopotu,zadowoleni ale wymeczeni - nie mielismy czasu,zeby spokojnie pospacerowac,ponudzic sie - bo codziennie mielismy spotkanie z jakimis znajomymi albo rodzinka - nastepnym razem przyjedziemy chyba na spontanie - nie mowiac nic nikomu :ico_oczko:

Szymuś super ale to zupelnie inne dziecko niz Andrzejek i Zuzka - najlepiej mu na rekach - nie wazne u kogo,byle z nim chodzic - uwielbia sie rozgladac - w wozku nie polezy,w spacerowce na pollezaco - zeby wszystko widziec ewentualnie :ico_oczko:

Bylismy u lekarza i mały juz wyrehabilitowany - juz nie musze z nim chodzic na cwiczenia.

Wczoraj tez mial drugie szczepienie - wazy juz 7200.NIestety zagoraczkowal po szczepieniu :ico_olaboga:

Ma juz 4 m-ce,wiec dalam mu kaszke - bardzo lubi,dalam mu marchewke przedwczoraj pierwszy raz i niestety,mimo,ze mu smakowala,to narazie sie wstrzymam,bo meczy sie z kupa - robil kupke ale taka gesta i stekal przy tym okropnie :ico_olaboga:

Jadl tez jablko ze sloiczka i nie przypasowalo mu - za to jak ja zrobilam sama w domu akie jablko,to zjadl pieknie i kupka tez byla git :ico_oczko:

Cycusia kocha nadal wielka miloscia i jak narazie starcza mu :ico_sorki:

Andrzejka zostawilismy w Sopocie u babci,troche mi dziwnie,bo do tej pory jak sie z nim rozstawalam,to ja wyjezdzalam do szpitala z Zuzka,a teraz on wyjechal i pusto w domu bez niego - za to Zuzka zadowolona,bo zaraz w pierwszy dzien jak wrocilismy i zobaczyla,ze go nie ma - posciagala wszystkie zabawki,ktorymi nie pozwalal jej sie bawic :ico_oczko:
Jagodzie wypadł pierwszy ząb a Iwusiowi się przebił i to ten sam
- Andrzejkowi tez wypadl pierwszy zabek i w to miejsce juz ma nowy staly :ico_brawa_01:
ale dwulatka też nie polecam
- hehe,u nas z Andrzejkiem byl luzik,bo byl sam i byl grzeczny,za to bunt dwulatki ostro przeszla Zucha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sie 2012, 23:13

MOja dwulatka jest super. Trochę się pobuntuje, ale ogólnie zachowuje się tak jakby wiedziała co i po co się robi, dlaczego o coś ją proszę itd. Tylko odpieluszanie nam nie szło, ale poszło ;) prawie... Damian też taki był... ale
..jako czterolatek- miągwa, maruda i drzymordziak! :ico_szoking:
o 8 latku nie mówiąc :ico_haha_01:
A Jaś? To chyba taka nagroda.. za cały powyższy trud :ico_sorki:

U nas leci.
Upał straszny, że karmic się nie da (kleimy się do siebie z Jaśkiem i nam źle).
Ale jeszcze tylko 2 dni i jesień pewnie nadejdzie, tzn klasyczna angielska pogoda ;)
Jeszcze jakiś tydzień mamy gości, a potem zostajemy sami. Aż mi dziwnie będzie ;) Co ja z wolnym czasem zrobię to nie wiem. :ico_oczko: A nie sorki.. zaraz szkoła się zacznie, to nie będe wiedziała jak się nazywam :ico_haha_01:

Pozdrawiam gorrrrrrrrąco!!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 sie 2012, 23:18

(kleimy się do siebie z Jaśkiem i nam źle).
- ech,to jedyny minus karmienia,ja podkladam pieluszke,zeby chociaz jaka bariera byla :ico_oczko:
A nie sorki.. zaraz szkoła się zacznie, to nie będe wiedziała jak się nazywam :ico_haha_01:
- :-D :-D :-D

Ja sie doczekac nie moge,Zu i Andrzejek pojda do przedszkola,a my z Szymusiem laba :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 sie 2012, 09:31

witam

moj Dawiduś mając dwa latka też był super, nie było już z nim problemow :ico_haha_02: teraz jest buntownikiem ale jest wszystko pod kontrolą! :ico_oczko:
Ciesze sie ze już niedługo koniec wakacji :ico_sorki:

Andrzejkowi tez wypadl pierwszy zabek i w to miejsce juz ma nowy staly
brawo!!!

przez przypadek odkryłam , ze Patryczkowi od kleiku ryżowego , ktorym zageszczam mleczko boli brzuszek... :ico_szoking: skończył nam sie i nie miałam kiedy kupić, i już druga nocka super :ico_szoking: normalnie jestem w szoku, albo to przypadek albo na serio od kleiku. :ico_szoking:

miłego dnia...jedziemy dziś na grilla

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sie 2012, 22:38

albo to przypadek albo na serio od kleiku. :ico_szoking:
-zycze wam,zeby to byla wina kliku :ico_oczko:

My dzis nad morzem dzionek spedzalismy,pierwszy raz byłam w Łazach i bylo fajnie,super plaza,dla wozkow fajna drozka do samej plazy - Szymek siedzial w wozku i patrzyl w morze,nawet specjalnie nie trzeba go bylo usypiac :ico_brawa_01:

Zuzka opalona i nabawiona na maksa - bo jak powiedzialam,ze jedziemy do domku,to szybko sama pakowalam swoje foremki itd,a ja mam spalone plecy :ico_olaboga:

A Andrzejek w Sopocie - wciaz go gdzies zabieraja,jak nie z babcia na spacer,plac zabaw,plaze itp,to wujek na przejazdzke motorem,quadem,grillek,dzis ognisko - ma tyle atrakcji,ze nawet o mnie nie pyta :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 sie 2012, 22:42

e nawet o mnie nie pyta :ico_noniewiem:
a mamusia ciut zazdrosna :ico_oczko: dobrze ze chłopczyk super sie bawi , bedzie miał wspaniałe wspomnienia :-D
ycze wam,zeby to byla wina kliku
dziś czytałam na necie ze są takie przypadki...narazie odpukać mały troszkę spokojniejszy i nie wymiotuje mi tak jak ostatnio. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 sie 2012, 22:54

a mamusia ciut zazdrosna
- no troche tak,bo tesknie za nim bardzo - a on chyba za mna wcale :ico_placzek:
i nie wymiotuje mi tak jak ostatnio. :ico_sorki:
- czyli faktycznie wina kleiku :ico_szoking:

[ Dodano: 19-08-2012, 23:13 ]
pochwale sie fotkami :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 20-08-2012, 21:55 ]
o ja,a tu zywej duszy brak :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 sie 2012, 06:55

Wtajcie jakos nie mam kiedy pisac ..mimo to ze Lenka to idealne malenstwo :) nie płacze praktycznie :D robi się juz taka fajna ;D usmiechem odpowiada na usmiech a najlepsze jest to ze do ojca to malo ze skory nie wyskoczy jak wraca z pracy tak gadaja oboje ze zazdrosna jestem...bo ze mna nie gada tak...a do tatusia sie smieje gaworzy piszczy :D

my dzis konczymy 12 tygdni jesli dobrze ja to licze ;D bo juz sie pogubilam


Kuba od wrzesnia przedszkole city uffff bo mam dosc upominania ciaglego..on jest gorszy o 1000 razy od Leny na nim ciagle sie strzepi jezyk a do niego nic nie dociera zupelnie ehh...

mala rosnie jak na drozdzach, w czwartek szczepienie... a w niedziele chrzciny ;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 sie 2012, 14:47

on jest gorszy o 1000 razy od Leny
- pewnie troche zazdrosny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 sie 2012, 08:35

dziewczyny, dzieciaki rosną wam jak na drożdżach. jak to robicie, że dopiero co rodziłyście, a tu już dzwońcowy Patryś ma zaraz 7mcy za sobą :ico_szoking:

ryba, widziałam zdjęcia na fb - super wakacje :ico_brawa_01: Szymek taki rozkoszny :-D

mój 2 latek jakoś odpukać! grzeczny. ma dni szału i wszystkiego na NIE ale kto nie ma. nie gada póki co, więc może i pyszczenie zacznie się zaś. :ico_noniewiem: jeszcze rok się nim nacieszę, bo potem do przedszkola za rok :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość