wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 sie 2012, 09:01

tibby, zuzka jest straszna ale moze tez dlatego ze nie mowi i nie raz nie wiemy o co jej chodzi, a wtedy krzyczy strasznie

ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 3 rocznice slubu

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

22 sie 2012, 09:38

hej mamuśki :-) i znów prawdziwe jest powiedzenie- "małe dzieci- mały kłopot, duże dzieci- duży kłopot" :ico_oczko:
u nas ok, ja i młody przeziębiliśmy się bardzo, ale już jest ok- skończyło się na syropkach :-D Piotrek już prawie sam siedzi z podparciem oczywiście- troszkę jeszcze kiwa się na boki :ico_oczko: podciąga się we wózku z pozycji prawie leżącej do siedzenia.. wczoraj po raz pierwszy udało się jemu przyciągnąć nóżkę do buźki, wcześniej łapał ją, ale nie dawał rady wziąć do buzi. a poza tym zjadł już wszystko co jemu wolno po 4 miesiącu i póki co wszystko smakuje i nic się nie dzieje :-D
a mi kończy się urlop macierzyński 30 sierpnia, wysłałam do pracodawcy już na początku sierpnia wniosek o te dodatkowe 4 tygodnie, ale nie odpisali jeszcze.. ciekawe czemu się ociągają..
rybka super że wakacje się udały :ico_brawa_01:
wiśnia3006 gratulacje z okazji rocznicy ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sie 2012, 09:52

ale nie odpisali jeszcze.. ciekawe czemu się ociągają..
Bo raczej nie odpisza tylko po prostu Ci go przedluza ;-)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

22 sie 2012, 10:09

Bo raczej nie odpisza tylko po prostu Ci go przedluza ;-)
jak wysyłałam papiery na podstawowy macierzyński to przysłali potwierdzenie, więc myślałam że teraz też muszą.. ale dobrze wiedzieć że przedłużą bez potwierdzenia, bo już bałam się że coś nie tak jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

22 sie 2012, 18:56

wisnia-sto lat Sto lat.....za 3 rocznice...

u nas...Sajgon....wszyscy chorzy na Jelitowke... :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

MAM DOSC!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 sie 2012, 19:35

wisnia3006,
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Sto Lat i kolejnych rocznic !!!!! i dużo szczęścia na kolejne lata :)

my jutro szczepienie :) ciekawe ile moja klusia waży :)

dzis bylismy w kosciele u spowiedzi przed chrztem ufff mam to za soba nie wiem czemu ale nie znoszę sie spowiadać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
niby czlowiek grzechow strasznych nie popełnia ale zawsze to uczucie dziwne jest przed spowiedzia :) ale zas po niej jak sie lekko czuje :) :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 sie 2012, 20:28

Sylwia, my tez jutro na szczepienie

dziekujemy za zyczenia

Brodzikowa, zdrowka :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 sie 2012, 22:11

witam

ryba śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: Szymuś jest taki słodki :ico_haha_02:
ja stawiam :ico_tort: :ico_tort: za 3 rocznice slubu
wszystkiego naj, naj, naj i oby tak do konca!
Piotrek już prawie sam siedzi z podparciem oczywiście- troszkę jeszcze kiwa się na boki :ico_oczko: podciąga się we wózku z pozycji prawie leżącej do siedzenia.. wczoraj po raz pierwszy udało się jemu przyciągnąć nóżkę do buźki, wcześniej łapał ją, ale nie dawał rady wziąć do buzi. a poza tym zjadł już wszystko co jemu wolno po 4 miesiącu i póki co wszystko smakuje i nic się nie dzieje
ależ pedzi... :ico_brawa_01: niedługo przegoni mego Patrysia :ico_szoking:
u nas...Sajgon....wszyscy chorzy na Jelitowke...
:ico_szoking: :ico_sorki: szybkiego powrotu do zdrowia :ico_sorki:
my jutro szczepienie :) ciekawe ile moja klusia waży :)
powodzenia!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

22 sie 2012, 23:13

Brodzikowa, zdrówka dla wszystkich,

U nas OK.
najstarszy synuś wraca z wakacji w poniedziałek. Zycie wróci do NORMYYYYYYY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!! hurra hurraaa!!

Jaśko OK. Generalnie spokojny, zasypia sam, cycka ciągnie wzorowo.
Tylko pleśniawki nam wyszły.
znacie na to jakiś sposób mądry? Bo mi aptekarka tutaj kazała iść do lekarza. A w PL kupiłabym aftin i po zabiegach. Zwłaszcza, że ma delikatne bardzo...
Ale i pierś mnie boli (być może od tej bakterii pleśniawkowej)... także nie wiem... iść do lekarza, czy nie... :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 sie 2012, 23:20

w PL kupiłabym aftin
My to kupilismy i dawalam na smoczek albo na sutek podczas karmienia i uciekla plesniawka :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość