Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

25 sie 2012, 13:13

hejka

Sylwia-nie martw sie ja tez nie "lubie" sie spowiadac czuje sie zawsze jak bym szla 1RAZ.

chorupsko powoli odchodzi....o Nas...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sie 2012, 18:25

:595: 100 strona :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 sie 2012, 21:45

martalka a odciągasz mu skórkę? wogule mamy chłopaków jak z tym robicie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 sie 2012, 22:06

jagodka24, ja nie odciągam...choc neonantolog kazała mi...a pediatra do roku zabroniła...tak jak mi kiedyś chirurg przy Dawidku, gdy do niego trafiliśmy jak jedna lekarka tak odciągnęła ze naruszyła siusiaka...
100 strona :-D
_________________
mozolnie nam to poszło :ico_oczko:

asienka i kingoza ale na pewno nie macie takiej marudy jak moja :ico_oczko:

a my mamy trzeciego ząbka :-D

buziaki
Ostatnio zmieniony 25 sie 2012, 22:27 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

25 sie 2012, 22:24

jagódka ja nie robię nic. byłam 2 lata temu z synem siostry M u chirurga, bo pediatra powiedziała że ma stulejkę (mały miał wtedy 3 latka). chirurg powiedział że ogólnie nie powinno się tam nic robić, dopiero powyżej 2-3 lat i to bardzo delikatnie, w czasie kąpieli.. więc ja tam nie grzebie :ico_oczko:
ale na pewno nie macie takiej marudy jak moja :ico_oczko:
może i nie, ale kurcze dziś to ja wysiadałam przy nim :ico_sorki: miałam ochotę go za okno wystawić :ico_wstydzioch: przez ten czas oczywiście ciągle ryczał i non stop na rękach. od 5 rano do 13 wypił 90ml mleka, ręce to by sobie pozjadał, ale butli nie chciał.. dałam jemu obiadek ze słoiczka- zjadł cały, potem wypił 60ml mleka na półśpiąco.. :ico_sorki: później też nie chciał mleka pić z butli, zjadł tylko deserek i mleko na noc- 150ml z przerwami na płacz :ico_sorki: w nocy mleko wypije, ale w dzień to już nie bardzo, tylko wyje ciągle i obiadki chce :ico_szoking:
a my mamy trzeciego ząbka :-D
super, gratulacje :ico_brawa_01: a u nas pierwszy ząbek wychodzi miesiąc i wyjść nie może :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

25 sie 2012, 22:38

Asieńka86, o widzisz...Piotruś ma podobne symptomy jak moj Patryczek...nie chce mleka oglnie pic...a wieczorem to też płacz przy butli...kaszkę , deserek i obiadek to w miare ok je. I to już od jakiegos czasu trwa...chyba tak z miesiąc.
przez ten czas oczywiście ciągle ryczał i non stop na rękach.
u nas od mniej wiecej tygodnia, jak mały już stabilnie zaczął siedzieć i zaczął pełzac do tyłu to troszke sam sie zabawi...oczywiście marudzi , ale nie ma tak jak jeszcze do niedawna ze non stop ryczał...oby juz było coraz lepiej :ico_sorki:

...ale za to nocki coraz gorsze...wierci sie , kreci i czesto sie budzi... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sie 2012, 23:12

a my mamy trzeciego ząbka :-D
- super ,wklej jakies foto :ico_brawa_01:

My sie slinimy na potege ale dziaselka nawet rozpulchnione nie sa :ico_oczko:
wogule mamy chłopaków jak z tym robicie
- mi mowili nie ruszac,wiec nie ruszam do dzis u Andrzejka :ico_oczko: Ma stulejke ale narazie ma tylko w kapieli odciagac skore :ico_oczko:
i to bardzo delikatnie, w czasie kąpieli.. więc ja tam nie grzebie :ico_oczko:
- otoz to :-D
wyje ciągle i obiadki chce :ico_szoking:
- o to moja siostra miala 2 z 3 corek takie wlasnie antymleczne - wogole nie chcialy pic mleka modyfikowanego :ico_olaboga:
oby juz było coraz lepiej :ico_sorki:
- oby :ico_sorki:
wierci sie , kreci i czesto sie budzi... :ico_olaboga:
- no ja mam 3 pobudki w nocy,zasypia o 20.30 najpozniej,o 2 sie budzi,o 4 i 6 i o 7 wyspany :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wogole sie nie wdał w rodzenstwo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 sie 2012, 08:27

Witam my sie szykujemy o 12 Chrzest :) jutro powklejam fotki :) pozdrawiamy i miłej niedzieli życzymy

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 09:05

Wogole sie nie wdał w rodzenstwo :ico_wstydzioch:
_________________
hihi...mały urwisek ci rośnie :ico_oczko: Musi byc równowaga w rodzinie :ico_oczko:
super ,wklej jakies foto
niedługo wkleję...choc trzeci ząbek jeszcze malutki, wiec na foto pewnie nie bedzie widoczny :ico_oczko:

Sylwia, i jak tam chrzest?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 sie 2012, 09:37

witam ..
dzwoneczek :ico_brawa_01: za 3 zabka :ico_oczko:
sylwia no to czekamy na fotki :-D ..
.. no to chyba moja mala w naszej grupce nie zostala ochrzczona :ico_noniewiem:
asienka :ico_pocieszyciel: widocznie rosnie ci juz maly smakosz :ico_haha_01: .. ja mojej malej jeszcze niczego nie dalam do zjedzenia .. tylko cyc... sama nie wiem czy to dobrze czy zle .. raz dalam jej kawaleczek melona i arbuza zeby go poslintala i chyba jej smakowalo :ico_haha_01:

a T. mnie wkur***l kilka dni temu na maxa... :ico_zly: w zeszlym tyg zrobila domowe lody waniliowe a ten czub moj maz dal malej do posmakowania kawalek loda na usta :ico_nerwusek: :551: :546: :kosci: :wpale:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość