joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

28 sie 2012, 06:48

no na szczescie u nas w przedszkolu spokoj.owwwwwwwwwwwwwww.
raz widzialam jak pani szarpala dziecko ale juz nie pracuje a tak nie moge nic na nasze przedszkole powiedziec zlego

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

29 sie 2012, 14:50

Witajcie

U nas znow goraco ale nie narzekam bo lada moment jesien :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Rano sniadanie zqaraz obiad a teraz pranie a i jeszcze byl spacer na lody i chcialam ksiazke sobie kupic ale kurde nie moglam znalesc :ico_noniewiem:

aguchaa no tez wyzywali sie na tym dominiku.. Nie chcial jesc to sila go karmily albo za kare w kacie stal :ico_nienie: albo jak nie zjadl to go trzepaly tzn potrzasaly :ico_szoking:
I dziadkowie bo oni go wychowuja zabrali go z przedszkola i ta babcia zapisala go u niej w pracy przy szpitalu i wtedy mowi ze odzyl ten maly :
A jak dzisiaj u was w przeddszkolu? My w pt idziemy zobaczymy czy ktos bedzie jak nie to w poniedzialek :ico_haha_02:

Gdzie was wywialo dziewczyny ??

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

29 sie 2012, 22:06

Kamilka napisz kto tym dziadkom powiedzial,ze nad Dominikiem sie w przedszkolu znecaja? zglosili gdzies to? tak niby gadaja,ze dbaja o to zeby dzieciom nikt krzywdy nie robil a to guzik prawda przekonalam sie na moim synku i nie wiem czy cos zrobia z tym gostkiem,ale jesli ja bym uderzyla to byla by policja,jugendamt,a potem zabrali by dziecko do rodziny zastepczej do wyjasnienia tak bylo u mojej kolezanki nie ma tu zadnej sprawiedliwosci tam gdzie oczekujesz bezpieczenstwa jest inaczej.
Dzisiaj poszlam z synkiem pobylam chwile z nim i poszlam do domu,ale za poltora godziny telefon zeby po Davidka przyjechac bo sie uderzyl i placze nie chcial tam byc,maz akurat mial urlop i go przywiozl moj malutki biedaczek.Chcialabym zeby juz penie zostawal w przeszkolu,zeby zaprzyjaznil sie z jakis kolega i zeby gadal po niemiecku,martwie sie jak tam da sobie rade mam nadzieje,ze bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

30 sie 2012, 19:19

Witajcie dziewczyny

Ale dzis mam ciezki dzien rano zwlec sie z lozka nie moglam potem w ciagu dnia jakby mnie ktos przetracil :ico_spanko: wkoncu musialam sie zdrzemnac bo na stojaco bym zasnela :ico_spanko: :ico_spanko: Ale juz wiem dlaczego poprostu bedzie lalo juz zaczelo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Aguchaaa ich przypadek byl dawnoo bo chlopak ma juz 17 lat ale oni chyba 2 razy byli swiadkami... ja to sie juz nie chce nakrecac bo dzis bylismy w jednym wypelnilismy formularz ale Adas nie chce do niego tylko do tego po drugiej stronbie ulicy a ono jest katolicki i tam przerwa jest do 4 wrzesnia i w poniedzialek lub wtrek idziemy zobaczy sie czy cos wyjdzie z tego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Oby bo Adasiek jak najbardziej sie cieszy na pojscie do przedszkola. Juz mu tlumacze ze bedzie najpierw krotko potem na 4 godzinki ze narazie dzieci nie zrozumie ale jak bedzie sluchal jak dzieci mowia to sie nauczy ale nie moze sie denerwowac i wogole cala czapa ale ja chyba ze stresu osiwieje musi minac juz 1 2 3 dzien i wyluzuje wtedy.

Dziewczyny a co z Wami Joanny gdzie sie podziewacie??

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 sie 2012, 19:43

jestem jestem agucha44444 bedzie dobrze najwazniejsze ze Dawid w ogole poszedl do przedszkola :ico_brawa_01:
kamilka87 u Twojego malego tez bedzie dobrze zobaczysz.Nie mozna od razu myslec o najgorszym.Poradzi sobie.Moja tez poszla majac 2 latka i znala tylko jedno slowo siusiu i co teraz szprecha w deche i ma kuuuuuuuuuuuuuuuuupe kolezanek i kolegow a na domiar tego robi za tlumacza bo do jej grupy przyjeto chlopczyka co nic nie lapie i ona tlumaczy jemu i paniom co on chce.Dzieci szybko sie ucza wiec bedzie dobrze zobaczysz

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

30 sie 2012, 20:04

joanna111- nie no ja narazie jestem dobrej mysli a jeszcze na duchu podnossi mnie yn kolezanki bo w wieku Adaska i tez odkad 2 latka skonczyl poszedl i swietnie gada po niemiecku.. nie bedzie tak zle :ico_haha_01:
Adas zna tyle

Mam na imie..
Jestem z polski
siku pic jesc
dzien dobry prosze
stacja benzynowa
kocham cie
ale

To tyle chyba co zna\
A jeszcze pare zwierzat i przede wszystkim "To jest moje" :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 sie 2012, 11:09

super to juz duzo dogada sie bedzie git :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

03 wrz 2012, 14:13

Witajcie dziewczyny

Nadszedl poniedzialek jak tam Wasze dzieciaki dzis w przedszkolu szkole??

My z jednego czekamy na decyzje a z drugiego mamy dzwonic za 2 dni czy miejsce sie zwolnilo czy wogole jakies bedzie :ico_noniewiem:
Jej zeby go gdzies przyjeli bo lipa bedzie zostal mu niedlugo zeby zalapal jezyk i juz szykowal sie do szkoly :ico_sorki: :ico_sorki:

a dzis wogole ze mam taki dzien ze nic mi sie nie chce i nie wiem czy sie zdrzemnac czy kawy jeszcze napic :ico_kawa:

[ Dodano: 11-09-2012, 10:03 ]
Witajcie dziewczyny

Co tam u Was?? Cisza taka ostatnio...
Adasiek idzie do przedszkola od 1 pazdziernika juppi :ico_brawa_01:

Ja dzis wzielam sie za generalne porzadki i odswierzanie zimowych rzeczy.. :ico_noniewiem:

Joanna jak tam twoje corki jak przedszkole i szkola??
Aguchaa a jak twoj synek? Poprawilo sie juz czy nie bardzo?

Hop hop pokazcie sie bo nie mam z kim kawy wypic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

08 paź 2012, 10:48

Hej dzierwczyny

Zniknelyscie calkiem stad?? juz nikt nie zaglada :ico_placzek: :ico_placzek:


Moj maly w przedszkolu pieknie chodzi Panie chce zagadac po polsku na smierc :ico_haha_01: :ico_haha_01: Narazie nie ma problemow zobaczymy jak bedzie dalej :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

08 paź 2012, 10:51

kamilka moja Hania te zagaduje po polsku :-) ponoc nawet dzieci mowia kilka słów polskich przez Hanie moja :ico_haha_01:

Dziewczyny mam pytanie czy w DE kupie cos takiego jak mąka ziemniaczana, mąką krupczatka, żelatyna??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość