Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 lip 2012, 22:31

Witam

oj dawno mnie tu nie było :ico_wstydzioch:

Trochę poczytałam i widzę,że część dzieciaczków chodzi ładnie do przedszkola,a część jeszcze popłakuje...moja Julia zalicza się raczej do tej drugiej grupy-przestała dopiero płakać na początku czerwca i wtedy zaczęła z uśmiechem chodzić do przedszkola,cały rok wyła niestety.
Teraz wakacje i aż się boję co będzie we wrześniu :ico_olaboga: ...może będzie ok,zobaczymy :ico_haha_02:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 sie 2012, 22:11

hej

został tydzień i nasze dzieciaczki pójdą do przedszkola, mój Syn poraz pierwszy i bardzo się tego boję :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

a jak jest u was...

Awatar użytkownika
Ewelina0701
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 504
Rejestracja: 27 sty 2011, 16:36

27 sie 2012, 22:28

Moj ma juz rok za soba oj ciezko bylo.....

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

05 wrz 2012, 22:23

Jak pierwsze wrażenia w przedszkolu powakacjach?

U nas wszystko w porządku,już tydzień wcześniej ją przygotowywałam,ze idzie do przedszkola,bo bałam się powtórki płaczu z poprzedniego roku...i jak na dzień dzisiejszy wszystko super :-D :ico_szoking: Julia wstaje zadowolona i chętnie idzie do przedszkola,maja nowiuteńką salę,świeżutko po remoncie,nowe mebelki i mała jest zachwycona.Jedynie czego mi szkoda,to tego,że już nie maja popołudniowej drzemki,ale u 5-latków już zlikwidowali(u nas są grupy mieszane i Jula jest jedną z dziewięciu czterolatków,reszta grupy to pięciolatki).Ogólnie jest ok i oby tak już zostało,bo poprzedni rok beczała aż do końca maja.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

06 wrz 2012, 10:17

Ogólnie jest ok i oby tak już zostało
trzymam kciuki

a mój smyk teraz zapisany do15tej, przedtem do 13tej chodził. i nawet zadowolony ale już zdążył się pochorować :ico_olaboga: ma kolorowy katar od wczoraj i gorączkę. po południu idzie z tatą do lekarki. eh...

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

06 wrz 2012, 13:15

trzymam kciuki
dziękuję :-)
ale już zdążył się pochorować :ico_olaboga: ma kolorowy katar od wczoraj i gorączkę. po południu idzie z tatą do lekarki. eh...
uroki przedszkola niestety...dużo zdrówka dla Patryczka.

Marta26, gratuluję ślicznej córeczki :-)

Wczoraj byłam na zebraniu w przedszkolu i trwało od 17.30 do 20 :ico_szoking: Myślałam,że mi nogi w tyłek wejdą od siedzenia na tym małym krzesełku.Ponad godzina na sali ogólnej i potem w salach...i dziś już zdążyłam zahaczyć o carrefoura po 26 ślicznych zeloniutkich woreczków na gimnastykę dla dzieciaczków :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

11 wrz 2012, 09:06

hej jak tam wasze przedszkolaki? u nas pierwszy tydzien bylo dobrze, plakał dopiero jak wychodzil z przedszkola , chyba emocje, ale tylko we wtorek i srode, w czwartek było juz ok, byl bardzo zadowolony... a piatek i weekend mial wolne, a wczoraj go odebralam zaplakanego strasznie, plakał z godz przed koncem :ico_placzek: dzis juz jak rano wchodzil, to plakał, ze chce do mamy moj biedaczek a ja prawie razem z nim, :ico_puknij:
teraz wiem ze juz nie placze, i mam nadzieje, ze bedzie dobrze. a jest w przedszkolu od 7.40 do 13 :)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 wrz 2012, 22:55

Witam

CMonikA, będzie dobrze,pierwsze dni są chyba najgorsze.

Julka chodziła tydzień...w niedzielę dostała mega kataru i miała stan podgorączkowy,więc od poniedziałku siedzi w domu...może w czwartek już pójdzie,zobaczymy.

Na dzień dzisiejszy do przedszkola lubi chodzić,ani razu w tym roku nie płakała,więc ok :-) No ale już się chyba wypłakała w zeszłym roku,bo do czerwca wyła :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

13 wrz 2012, 13:51

u nas poranny płacz jest dalej, ale po chwili jest już ok i się bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: placze tez jak po niego przychodzę... i nie wiem czemu :D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 wrz 2012, 21:30

placze tez jak po niego przychodzę... i nie wiem czemu :D
moze dlatego,że chce jeszcze jeszcze zostać i się bawić...Moja Zuza tak miała,co prawda nie płakała,ale się obrażała,że za wcześnie.
Niedługo będzie lepiej.
ale po chwili jest już ok i się bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość