Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 wrz 2012, 15:15

hej

wrzucam link do mojego bloga PROSZĘ NIE USUWAJCIE :ico_sorki: bo nie mam czasu jeszcze raz wstawiać zdjęć ;) przy okazji poczytacie o hotelu http://testereczka.blogspot.com/2012/09 ... a-sie.html

a my się czołgamy w zastraszającym tempie :ico_szoking: od wczoraj zaiwania po całym domu ciągnąc brzuch po podłodze hihihi komicznie to wygląda

oj dzwoneczku szkoda ,że nie przepisał (moim dziewczynkom pomagał):( kiedyś viburkol nie był na receptę nie wiem czemu o lek homeopatyczny trzeba się prosić lekarza :ico_puknij:

Gabi ja jeszcze nic nie poprałam bo na domiar złego popsuła mi się pralka -poszło łożysko a w ręku jakoś nie mam checi prać :/

a @ to u mnie dziwna sprawa jak dotąd miałam tylko raz taką prawdziwą a teraz mam tylko plamienia i trwają zaledwie 3 dni , szczerze mogło by tak zostać. :ico_oczko: Ale pewnie przyjdzie normalna jak przestane niuni w nocy cyca dawać ;)

my musimy z Leną na szczepienie teraz iśc bo nam wizyta umknęła przez ten wyjazd, ale musze do wypłaty poczekać bo się co do grosza spłukaliśmy przez ten wyjazd, wesele i dwie wyprawki :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

05 wrz 2012, 18:03

A ja wczoraj przezylam koszmar :ico_placzek: najpierw z rana wstalam z bolem pod lewa lopatka ale nizej i promieniowalo na bok. Masc rozgrzewajaca pomogla...
Ale wieczorem przy kapaniu malej nagle poczulam taki bol ze ze lzami w oczach umylam mala, ubralam i nakarmilam (bylam sama, maz w delegacji od 3 dni). Wysmarowalam sie znowu wzielam tabletki przeciwbolowe i soe polozylam. Pomyslalam ze popatrze na tv imoze przejdzie.
Nie przeszlo bylo gorzej... wymiotowalam, zoladek stal sie twardy a brzuch napiety jakbym w ciazy w 8 miesiacu byla. Dotykanie go opuszkami palcow sprawialo bol. A potem atak dusznosci, nie potrafilam oddychac... duszac sie zadzwonilam po rodzicow i pogotowie. Czarne mysli przed oczami. Prztjechalo pogotowie - diagnoza - kolka nerkowa :ico_placzek: Musze teraz isc do rodzinnego i pewnie wykonac badania. Ciekawe skad mi sie to wzielo.
Wychodzi na to ze to co ostatnio mi strzelilo i tak bolalo to rowniez byl atak kolki tylko lzejszy :/

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

05 wrz 2012, 22:25

faajne zdjęcia Gabi :ico_brawa_01: jakaś TY zgrabna :-)

a nam się szykuje jeszcze taki w sumie niespodziewany wypad do Zakopanego w przyszły weekend - siostra ze szwagrem jadą i szukali kogoś do kompletu, bo mają tam domek wynajęty :-D

Mad, współczuję niefajnych przeżyć :ico_noniewiem: że też Cię musiało trafić jak jesteś sama :/ a w ogóle pierwsze słyszę o czymś takim o czym piszesz :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 wrz 2012, 22:33

Mad, współczuję niefajnych przeżyć :ico_noniewiem: że też Cię musiało trafić jak jesteś sama :/ a w ogóle pierwsze słyszę o czymś takim o czym piszesz :ico_szoking:
ja też ..ale bardzo wspólczuję przeżyć :ico_szoking:

jadzia
...poczytałam sobie, obejrzałam zdjęcia...i moge tylko jedno powiedziec, ze byłas w raju :-D ależ córeczki sa do ciebie podobne...super! A Lenka tak sie zmieniła ze nie poznałabym ja za Chiny :ico_szoking: :one:

Gabi, cudowne zdjęcia :ico_brawa_01: o tak leseczka z ciebie...a dziewczynki Twoje bardzo do siebie sa podobne :-) i do Ciebie :ico_brawa_01:
wypad do Zakopanego
fajnie wam :okulary:
nam bez problemu zawsze przepisywała lekarka viburcol
jest mi przykro ze względu ze nasza pediatra to moja rodzina:(

my też idziemy na szczepienie na dniach ...wreszcie... :ico_sorki: zamowiłam wreszcie szczepionkę

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 wrz 2012, 08:43

Mad. jeju ale musiałaś się wystraszyć ,współczuje :ico_pocieszyciel: idź do lekarza koniecznie bo takie akcje chyba są bardzo niebezpieczne :ico_olaboga:

dzwoneczek
dziękuje :-D, Lena rzeczywiście się bardzo zmieniła :ico_oczko:

Gabi nie gadaj chudzina jesteś i tyle ,ja to przytyłam na tym wyjeździe tydzień obżarstwa wychodzi mi bokami :ico_wstydzioch:
A twoje dziewczynki naprawdę bardzo do Ciebie podobne

nostromo
ale fajnie sie trafiło :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 wrz 2012, 09:05

Gabi, jejku zgrabna kobietka jesteś, a na kilka kcalwięcej raz do roku pozwolić sobie możesz. Wrocisz do codziennego rytmu i same poleca :-)
Zdjecia super, morze jak zawsze piekne i Wy rowniez. Ale czy mi sie wydaje czy tatusiowo mezowego nie ma na zdjeciach ;-) ?
Jadzia, piekne miejsce wakacji ! az zadroszcze z calych sil. Super ze sa osrodki tak fajnie wyposazone pod rodziny z dziecmi, nawet malymi ! A dziewczynki naprawde bardzo podobne do Ciebie. Chyba ze cos z tatusia, ale nie kojarze by byl tu prezentowany :ico_haha_01:
dzwoneczek82, ojj to juz w ogole dziwnie ze nie chcano przepisac jak rodzina... :/

No my na 11 do lekarza. Przyznam ze jestem wystraszona bo boje sie ze to poczatek latania po lekarzach i ze to cos powazniejszego :ico_noniewiem: Chce byc zdrowa.. dla Martynki..
Dopiero teraz w takich chwilach dotarlo ze czlowiek sie zanidbal bonon stop nie ma czasu, a jak czas jest to z kasa kiepsko ehh :/

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

06 wrz 2012, 09:12

hej dziewczyny

super foty normalnie sama bym znowu gdzieś pojechała :ico_sorki: :ico_sorki:

mi wczoraj koleżanka przyniosła zamówiony gryzaczek z siateczką i Kuba dziś testował i baaardzo mu smakowało jabłuszko w siatce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

06 wrz 2012, 10:45

nie moge sie oprzeć zwłaszcza gofrom. Dnia bez gofra z bitą śmietaną, a czasem i dwoch :ico_wstydzioch: to chyba przez te 2 tyg. nie było :ico_wstydzioch:
bo wakacje nad morzem bez gofrów są nieważne, ot co :ico_oczko:

[ Dodano: 06-09-2012, 10:51 ]
mi wczoraj koleżanka przyniosła zamówiony gryzaczek z siateczką i Kuba dziś testował i baaardzo mu smakowało jabłuszko w siatce :ico_haha_01:
no Filip też z upodobaniem degustuje, nic nie zostaje w siatce, a mu taki spory kawałek wkładam. co prawda znaczna część jabłka zostaje na Filipie, bo w przerwach wali tym po czole, a potem po nogach, więc generalnie szarlotka dookoła :ico_oczko:

słuchajcie ale traumę wczoraj przeżyłam :ico_szoking: nie mogę przestać o tym myśleć... wysłałam w pon cv do pewnej firmy mailem na stanowisko osobista asystentka, po czym nastąpiła bardzo dziwna wymiana maili z tym panem z firmy dot owej pracy. był taki dziwny podtekst w tej rozmowie, że mnie zamurowało. zakończyłam "dialog" i dopiero koleżanka mnie oświeciła, jaka ja durna jestem, że w ogóle odpowiadałam na to ogłoszenie :ico_szoking: i nie mogę uwierzyć w to, jaka ja niedzisiejsza jestem, zatrzymałam się normalnie w poprzedniej epoce...

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 wrz 2012, 11:09

to jeszcze kilka osobistych fotek z nad morza ;)

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

06 wrz 2012, 12:02

Gabi no kurde szkoda :( mysmy byli dwa dni przed tym weekendem w hotelu u rodziny w Sławnie i do Darłówka rzut beretem był. Kiedyś mamy zamiar do Łodzi z dziewczynkami jechać wiec jak by co to dam znać ,może uda się chociaż na chwilkę spotkać w jakiś weekend ;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość