Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

14 wrz 2012, 08:23

meggi_24, a propos ubranka na wyjście to ja uważam, że tak jak ty napisałas pajacyk i ten kombinezonik, a jeżeli będzie chłodno to ewentualnie można założyc jeszcze jakiś sweterek.

Ja jak wychodziłam z Szymkiem w listopadzie to spadł już pierwszy śnieg. Ubrany był w śpioszki, sweterek no i kombinezon.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

14 wrz 2012, 08:49

aneta11 nic nie biorę,jedynie Lipomal od Miłosza piję i na gardło psikałam Tantum ale już jest ok :ico_oczko:
sylwiab0000 kurde to niezłe przeboje miała twoja teściowa,a ja dziękuję czuję się lepiej :ico_sorki:
megi_24 ja mam juz jeden kombinezonik taki z polaru i pod to wystarczą moim zdaniem śpochy,zawsze można jeszcze nakryć kocykiem.Musze tylko drugi kombinezonik dokupić

Ja muszę znowu ponarzekać bo czuję się już strasznie źle,ciężko jak diabli.Wczoraj mierzyłam się w pasie i mam 100cm :ico_szoking: a do faktycznego terminu to jeszcze 5 tygodni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 wrz 2012, 09:55

Agnieszka, toż to już prawie końcóweczka :ico_sorki: już i tak jesteś w 35tc, więc jeszcze chociaż miesiąc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ona23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2012, 23:22

14 wrz 2012, 16:42

Witam Witam cos mnie nie bylo :)) ale juz sie pojawilam :))
meggi_24 widzialam jaki kombinezon kupilas i musze napisac ze kupilam taki sam tylko granatowy bo dla Synka :) mysle ze to dobry pomysl w takim kombinezonie odebrac malenstwo ze szpitala.
Moja Coreczka ma na imie Weronika i ma juz 5 lat skonczyła 1 Maja :))
Mam pytanie jak dodajecie zdjecia swoich maluszkow ?? niestety nie polapalam sie w tym... :(
Czy mialyscie bule ''pupy'' lub ''nerwu kulszowego'' ?? jezeli tak to jak zwalczalyscie je ?? po nocach spac nie moge zadna pozycja nie jest odpowiednia :([/b]

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 wrz 2012, 17:04

ona23, witaj. Jeżeli chcesz dodać zdjęcie w podpisie to musisz wejść w swój profil i tam jest taka ramka "PODPIS". W to miejcse wklejasz link do zdjecia. Zdjęcie obrabiasz albo w fotosiku lub na stronce http://imageshack.us/. Jak chcesz dodac takie suwaczki jak my mamy to tez tam to robisz.

To mamy w podobnym wieku dzieciaczki. Moj Bartuś ma 4 latka i jest z kwietnia. Jak Weronika zareagowała na braciszka?!

Ja niestety nie miałam takich bólów, także nie pomogę :ico_wstydzioch: Ja w nocy tez nie mogę spać. Zazwyczaj śpię na boku z poduszką między nogami. Ale za to w nocy często wstaję siusiu :ico_wstydzioch:

Po kombinezonik jutro ide na pocztę i mam nadzieję że jest taki fajnisty jak na zdjęciu :ico_brawa_01:

Kupiłam sobie dziś sukienkę na chrzciny. Cała czarna z dzianiny, przed kolanka. Spokojnie wykorzystam ja po ciąży.

Agunia, polecam bułeczki wyszły pyszne i chrupiące. W sam raz na niedzielne śniadanko :ico_brawa_01:

Agnieszka, nie martw się tym. Mi tez brzuszek wybija do przodu. Z tylu nie widać że jestem w ciąży a z przodu taka ogromna piłeczka. Ja w następnym tygodniu sie pakuje do szpitala zaczynam czekać

Awatar użytkownika
ona23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2012, 23:22

15 wrz 2012, 02:47

Coś pokombinuje z tymi zdjęciami bo fajnie by było się pochwalić swoja Córcia tak jak Wy swoimi Dzieciaczkami. :))
Weronika na braciszka zareagowała bardzo pozytywnie już nie może się doczekać aż go zobaczy potrafi usiąść i smarować mi brzuch kremem i szeptać do pępka ze widzi palec braciszka (Szymona) taka śmieszna jest czasami normalnie lekarstwo na zły dzień :))

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

15 wrz 2012, 10:21

już i tak jesteś w 35tc, więc jeszcze chociaż miesiąc
co ty miesiąc na pewno nie pochodzę,coś czuję że najpóźniej pierwszy tydzień października mnie pokroją
Czy mialyscie bule ''pupy'' lub ''nerwu kulszowego'' ?? jezeli tak to jak zwalczalyscie je ?? po nocach spac nie moge zadna pozycja nie jest odpowiednia
ja też nie miałam takich bóli :ico_noniewiem:
Kupiłam sobie dziś sukienkę na chrzciny
ale idziesz do kogoś czy na chrzciny maluszka kupiłaś?


Ja tam już nic nie piszę bo tylko bym narzekała. :-D

Awatar użytkownika
ona23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2012, 23:22

15 wrz 2012, 12:21

własnie wyczytałam ze na te bule PUPY i nerwu kulszowego to dobre sa ciepłe okłady i masaż jest nadzieja ze bede spała lepiej :))

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

15 wrz 2012, 15:29

ona23, dzieciaczków są fajne i te ich teksty. Na pytanie co słychać u Antosi , Bartek odpowiada że jest chora i ma uczulenie na sierść. :-D :-D
własnie wyczytałam ze na te bule PUPY i nerwu kulszowego to dobre sa ciepłe okłady i masaż jest nadzieja ze bede spała lepiej :))
Chodzi Ci o hemoroidy?! Wiem że są jakieś maści, ale należy się spytać lekarza bo nie wiem które są bezpieczne.

Agnieszka, my idziemy jutro na chrzciny do mojego brata. Mąż jest chrzestnym.

Awatar użytkownika
ona23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2012, 23:22

15 wrz 2012, 16:24

nie nie chodziło mi o hemoroidy tylko o dziwne skurcze pupy :) ale juz sie doczytalam i wsio wiem :))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość