Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 wrz 2012, 08:07

Mamusia28, ja nie nosiłam, ale raczej w woreczku, wstaw do jakiegos pojemniczka zeby sie nie wylało. w szpitalu miały strzykawe 10 ml i długa igle i tak brały z woreczka

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 08:10 ]
Gosia ja mam w nocy wkładki bez zmiany, rano zmieniam i czasem w ciagu dnia ale nie zawsze, czyli zuzywam min 4 dziennie, belle musialam zmieniac po kazdym karmieniu a i to biustonosz przemakał nieraz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 wrz 2012, 08:45

Gosia u mnie z wymianą różnie. Zależy czy są mokre czy nie. Jak mały często pije to wkładki są suche bo nie ma kiedy mi wyciekać. W ciągu dnia zmieniam zatem raz albo wcale. W nocy zamiast stanika zakładam taki sportowy (taka koszulka) i wtedy do środka wkładam pieluchę przeciętą na pół i po nocce wrzucam do prania.

A ja dziś piekę biszkopty do ciast na chrzest :-D Będzie tort z gruszkami, jabłecznik z bitą śmietaną i placek z malinami i bezą. W cukierni dokupię kostkę sernika i wz-kę żeby troszkę talerze urozmaicić.
Na szczęście obiadokolację daje restauracja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 wrz 2012, 10:10

dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez jak maja katarek do przy spaniu odchylają główkę do tyłu ?
Bo Marcinek odkad ma katarek to tak robi...nie wiem czy tak mu sie lepiej oddycha czy co...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 wrz 2012, 12:43

Gosia ja wkładek w nocy to zużywam minimum 4 bo mam takie nawały mleka a po za tym Kaja długo spi to ucieka... ale dzisiaj miałąm wkładki LANSINOH super są jak włożyłam o 17 wczoraj to dopiero o 7 rano wyciagłam ale one w ogóle nie przepuszczają melka są coś jak pampersy ze wsiąkają melko i nie wypuszczają spowrotem ale nigdzie nie mogę ich dostać bo nawet na wyjscia z domu bym je tylko miała gdy by drogie były a te mam jeszcze ze psiztala bo położna mi tak strasznie dużo próbek dała chyba ze 40 no i jeszcze z 10 mi zostało... a w dzień zazwyczaj 4 zużywam czyli raz wymieniam. No ale romanowskie są zaraz po Lansinoh a te Baby Ono mam w domu niby fajne ale sa strasznie duże i jakioś mi nie podchodzą...

Moja królewna mnie dzisiaj też rozpieśpiła :-) najpierw spała od 20-01:45 a później od 2-07:07 potem do 10 i o 11:30 pobudka :-D a teraz Kajcia znowu śpi :-D ale to pewnie przez tą zakichaną pogodę... bo szaro, buor i zimno :ico_zly: no cóż Jesień się zbliża mega wielkimi krokami...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 wrz 2012, 13:03

Kasiala, to moja dla odmiany sie dziś wierciła że hej
ale nareszcie przestała chrumkać, ma normalne kozy w nosie -czyli katar odszedł w sina dal :ico_sorki:
dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez jak maja katarek do przy spaniu odchylają główkę do tyłu ?
mała nie robiła tak ale jak jeszcze ta prawostronność takw niej uparcie siedziała to potrafiła leżąc na prawym boku odginać głowę tak do tyłu żeby zobaczyc co jest za nią, byle tylko w lewo nie patrzeć :ico_haha_01: na szczęscie od 3-4 dni już po równo dzieli obie strony, tzn patrzy w obie :ico_sorki:

w poniedz. znów jedziemy ją kłuć tak mi jej szkoda. a jak wyniki OK to we wtorek byśmy szczepili- o ile są 5w1 szczepionki w przychodni po tym co Kasiala o nich pisze :ico_olaboga:

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 13:11 ]
nareszcie udało mi sie złapać uśmiech :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 wrz 2012, 14:47

nareszcie udało mi sie złapać uśmiech :ico_brawa_01:
ale słiczna Agatka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pięknie śię uśmiecha :-)
o ile są 5w1 szczepionki w przychodni
nom szczepionki mają sie pojawić końcem września w aptekach więc może już będą :-) ja zamówiłam u koleżanki :-)

Kajcia sobie siedzi w bujaczku i sobie rozmawai z telewizorem bo mężul jej bajkę puścił :ico_puknij:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

20 wrz 2012, 15:28

hej, moje Maleństwo wczoraj wieczorem obudziło się chore :ico_chory:
tak jak Wam pisałam że zakaszlał popołudniu kilka razy, to po przebudzeniu tak kaszlał że dławił mi się :ico_olaboga: i przy kichaniu mu z noska wyleciało... więc pojechałam z nim do przechodni na nocny dyżur i lak go lek. zbadała to wysłała nas na Rzeszów do szpitala a tam jakiś durny, młody pediatra powiedział że ma tylko lekki katar :ico_olaboga:
dzisiaj poszłam do naszej lek. i dostał antybiotyk, syropek i do noska aerozol...
tak mi go szkoda, że nie mogę mu jeszcze jakoś pomóc bo on nie ma sił płakać :ico_noniewiem: taki ospały jest
poza tym dostał skierowanie do chirurga bo wodniak na jąderku mu się znacznie powiększył... i żółtaczka mu nie schodz :ico_olaboga: białka w oczach to ma żółte...
a waży już 4850g a przy urodzeniu miał 3430g- powiedzieli że gdyby był karmiony butelką to by zrypa była że za dużo karmie

Marta śliczna Agatka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 wrz 2012, 17:02

malinowa19, zdrówka dla Małego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: szkoda że już na antybiocie :ico_olaboga: a jakiś probiotyk masz osłonowo?
i żółtaczka mu nie schodz :ico_olaboga: białka w oczach to ma żółte...
a ile miał w szpitalu?
my w poniedz. mamy kontrole bilirubiny, widze że do konca jeszcze nie zlazła ale już powinna być niska- oczka normalne, buzia tylko momentami podżółcona.oby wynik był fajny już :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

20 wrz 2012, 17:21

malinowa19, Biedaczek :( Mam nadzieje ze szybko syneczek powroci do zdrowka. Dicoflor probiotyk jest dosc dobry - Marysia miala w szpitalu 2 antybiotyki i to jej dawali 5 kropel jak dobrze pamietam

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

20 wrz 2012, 17:36

Dicoflor właśnie przepisała osłonowo tylko że nie było u nas w aptece, dopiero jutro ma być...
Matra w szpitalu Mały miał 7,7. Więc powiedzieli ze może wyjść

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość