Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 wrz 2012, 20:26

Agnieszka, ja tez bym chciała cos kupic sobie nie ciążowego o dzinsach moge zapomniec jak na razie a uwielbiam :ico_placzek: dwie blizny nie da rady tak szybko chodzic w takich spodniach.... tylko leginsy chyba pozostają :ico_sorki:
Ciebie kopią podwójnie a ja narzekam że mnie jedno tak kopie he he :-D

meggi_24, ja jeszcze jakos sięgam do stóp :-) ale cięzko jest i tez sie umowilam juz na hennę brwi i rzęs no i na farbowanie bo pozniej nie wiem kiedy bede sobie mogla pozwolic na pojscie do kosmetyczki a do szpitala i po szpitalu chce jakos wygladac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

20 wrz 2012, 21:06

Ja po lekarzu.
Z chłopakami wszystko ok,olbrzymy to z nich nie będą,mają po ok 2 kg.No i niestety juz w poniedziałek do szpitala idę,lekarz chce mnie mieć na oku :ico_noniewiem:
A CC nie wiadomo kiedy albo za tydzień albo za dwa :ico_noniewiem:
Mam doła bo nie uśmiecha mi sie leżeć dwa tygodnie na przykład tym bardziej że Miłosz będzie przeżywał.W domu syf,remonty nawet w 20% nie skończone ech
no ale cóż jak mus to mus

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

21 wrz 2012, 08:23

Agnieszka, popatrz na to tak. W szpitalu Twoje maleństwa będą pod fachową opieką. A Miłoszkiem pewno dziadki sie zajmą. Będzie dobrze. :ico_pocieszyciel: Z pewnością będzie to dla niego szok jak przyjdziesz do domku nie sama, ale w trójkę. :ico_olaboga: Ale dacie radę.
A jednak to Ty będziesz pierwsza.

Mnie bardzo spojenie boli, jakbym miała zakwasy, ale nie sądzę abym urodziła w ciągu dwóch tygodniu, oddaję ci pałeczkę :))

aneta11, każda z nas chce super wyglądać. W szczególności po porodzie. Ja juz sie do moich dżinsów doczekać nie mogę, ale czy sie tak szybko w nie zmieszczę :ico_olaboga: to już inna bajka :ico_haha_01:

Wczoraj dopakowałam torbę i stoi dumnie w sypialni i czeka. U nas w szpitalu nie trzeba mieć dla dzieci ubranek, tak więc spakowałam ciuszki na wyjście i wsadziłam już je do nosidełka, żeby mężulec nie zapomniał :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

21 wrz 2012, 15:00

Agnieszka, o kurcze przechlapana tyle w szpitalu :ico_sorki: ale bedziesz pod stała opieką :ico_sorki: ja bym tyle nie chciała wlasnie tez ze wzgledu na Maje tak jak Ty na Miłosza eh :ico_sorki:
U mnie mamy robic kuchnie cały remont a jeszcze nic nie zaczęte masakra jakas :ico_placzek:

meggi_24, u mnie tez w szpitalu nie trzeba ubranek dla dziecka ja jeszcze nie spakowana ale jeszcze mam troche czasu :ico_sorki:
I tak juz nie bede wygladac jak wczesniej po dwoch ciazach troche mnie to smuci bo młodziutka jestem ale dam rade :ico_noniewiem:

Wiecie dziś mam kiepski dzien,czuje sie beznadziejnie taka jakaś zaniedbana przez męza sie czuje nie wiem czy to hormony czy cos innego czy mi sie wydaje, nie mam sie komu wygadać :ico_placzek: dzis plakalam duzo wogole sie nie moglam dogadac z mezem od 3 dni :ico_placzek: smutno mi jakoś... Głowa mnie boli juz od tego wszystkiego :ico_sorki:
Jak urodziłam Maje to pierwszego miesiaca nie pamietam wszystko mi było obojetne wszystko mnie bolało nie moglam sobie ze soba poradzic nie chce zeby znow sie to powtorzyło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

21 wrz 2012, 17:06

A Miłoszkiem pewno dziadki sie zajmą.
niestety oni to tak mało sie nim zajmują,on u nich się nudzi.Ale mąż będzie miał opiekę więc jakoś dają radę.Gorzej z remontami i sprzątaniem bo nie wiem czy mąż da radę wszystko ogarnąć :ico_noniewiem:
Mnie bardzo spojenie boli, jakbym miała zakwasy, ale nie sądzę abym urodziła w ciągu dwóch tygodniu, oddaję ci pałeczkę :))
wiesz ja idę na razie pod obserwację więc może jeszcze będziesz pierwsza :ico_oczko:
Jak urodziłam Maje to pierwszego miesiaca nie pamietam wszystko mi było obojetne wszystko mnie bolało nie moglam sobie ze soba poradzic nie chce zeby znow sie to powtorzyło
ja miałam okropnego baby bluesa przy Miłoszu,teraz jestem bogatsza o doświadczenia więc mam nadzieję że mnie to ominie.

Ja też smutna bo martwię się wszystkim.Myślę co jeszcze mam kupić,załatwić i już mi głowa pęka.Ale ogólnie cieszę się że idę do tego szpitala bo już zmęczona jestem,tylko bym lezała i odpoczywała :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 wrz 2012, 17:52

Agnieszka odpoczywaj jak najwięcej nawet na zapas, o ile to możliwe. Życzę ci bardzo spokojnych bobasów. A Miłosz jakim był niemowlakiem?

Awatar użytkownika
ona23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2012, 23:22

aneta11

21 wrz 2012, 19:34


aneta11

I tak juz nie bede wygladac jak wczesniej po dwoch ciazach troche mnie to smuci bo młodziutka jestem ale dam rade :ico_noniewiem:

Wiecie dziś mam kiepski dzien,czuje sie beznadziejnie taka jakaś zaniedbana przez męza sie czuje nie wiem czy to hormony czy cos innego czy mi sie wydaje, nie mam sie komu wygadać :ico_placzek: dzis plakalam duzo wogole sie nie moglam dogadac z mezem od 3 dni :ico_placzek: smutno mi jakoś... Głowa mnie boli juz od tego wszystkiego :ico_sorki:
Jak urodziłam Maje to pierwszego miesiaca nie pamietam wszystko mi było obojetne wszystko mnie bolało nie moglam sobie ze soba poradzic nie chce zeby znow sie to powtorzyło :ico_placzek:[/quote]


Nie smutaj sie nie tylko ty tak masz ja mam tak samo mam zaledwie 23 lata i 2 dziecko w drodze ale wierze w to ze nie bede torpeda jakas chodzaca wystarcza dobre checi i Glowa do gory :)) a co do meza heh moj wlasnie byl w domu na 10 dni z tego moze 4 dni obeszly sie bez jakiejs klutni ale jak juz pojechal to zaczynam tesknic hehe wiec na pewno hormony maja tu do gadania cos :))



nie Tylko Wy mialyscie zle dni ja tez jakos chyba pogoda dobija i juz mi tak ciezko ze ruszac sie nie moge z Weronika bylam bardzo ruchliwa przytylam prawie 20kg i czulam sie jak ptaszek a teraz sie turlam czolgam tak mi ciezko a przytylam tylko 10 kg tydzien temu w srode bylam u lekarza powtorzyl mi 2 razy ze glowka jest juz do dolu nie wiem cos sugerowal chyba w ta srode co bedzie bedzie to 36tc. Od wczoraj czuje co raz mniej ruchow Synka i jestem bardziej ociezala do tego doszla okropna zgaga ktora potrafi meczyc non stop brzuszek strasznie nisko mam wiec chyba czas sie spakowac do szpitala. u mnie w szpitalu tez nie trzeba ubranek dla maluszka bo non stop zawiniety w tym kokonie z pieluch i kocyka :-/

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

21 wrz 2012, 20:34

Oj dziewczyny to chyba z pewnością hormony. Ja tez sie ostatnio czuje zaniedbana przez mężulca. Ale może za bardzo stwarzam i marudzę. Już go nastawiam że ciągu tygodnia urodzę. Śmieje się że fiksuję.

Ja przez pierwszy miesiąc jak urodziłam to czułam się jak zombi. Bartuś stale wisiał na cycuśku, a ja nie miałam czasu na nic. Nie mówiąc o wyjściu z domku. Stale mi sie wydawało że nie jestem złą mamą. Bartuś jak nie jadł to płakał. Bardzo źle to wspominam. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej. Wtedy też mieszkaliśmy kątem u rodziców, a teraz jesteśmy na swoim i będzie spokojniej i mniej stresu :ico_haha_01:

Aneta11, ona23, jesteście młodziutki. Ja mam 29 lat. I mam zamiar za siebie wziąć za siebie po porodzie i już sobie obiecałam że będę super laska :ico_wstydzioch:

[ Dodano: |21 Wrz 2012|, o 20:36 ]
u mnie w szpitalu tez nie trzeba ubranek dla maluszka bo non stop zawiniety w tym kokonie z pieluch i kocyka :-/
U nas dokładnie tak samo. Też mamy takie kokony jak to fajnie nazwałaś :-D Słyszałam że dziecko w takim kokonie czuje sie bezpiecznie, jak w brzuszku mamusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

21 wrz 2012, 20:57

Ja mam 29 lat. I mam zamiar za siebie wziąć za siebie po porodzie i już sobie obiecałam że będę super laska
Ty nawet w ciąży jesteś super laska-było widać na fotce.

ona23, aneta-11 jeszcze jesteście młode i wszystko przed wami.
Odchowacie dzieci i będziecie zadowolone, ze tak wcześnie zaczęłyście przygodę z macierzyństwem.

Chciałabym mieć tyle latek co wy, a tu niestety w tym roku wiek Chrystusowy. :-)

Agnieszka trzymam za was kciuki, by wszystko było ok i żeby Milosz dobrze zniósł rozstanie z Tobą.

aneta-11 a propos drugiej cesarki to słyszałam, że ciecie jest w miejscu pierwszej blizny i po drugiej cesarce nie ma dwóch blizn tylko jedna. a jak będzie faktycznie to się przekonamy.

Dziewczyny stresujecie mnie tymi spakowanymi torbami, bo u mnie to do terminu bite dwa miesiące i zostanę tu sama. :ico_sorki:
A w 2010 na listopadówkach byłam pierwsza.

Ja mam jutro wizytę u ginekologa.
Ciekawa ile mały już urósł?

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

21 wrz 2012, 21:27

A Miłosz jakim był niemowlakiem?
Miłosz był rewelacyjnym dzieckiem,spał i jadł jak w zegarku, w ogóle prawie nie płakał tak że jak sie sprawdzi przesąd że drugie jest przeciwieństwem pierwszego to będę miała niezłą masakrę :ico_haha_01: :ico_olaboga:
Nie smutaj sie nie tylko ty tak masz ja mam tak samo mam zaledwie 23 lata i 2 dziecko w drodze
ale szybko odchowasz i jeszcze sobie odbijesz :ico_oczko:
Też mamy takie kokony jak to fajnie nazwałaś :-D Słyszałam że dziecko w takim kokonie czuje sie bezpiecznie, jak w brzuszku mamusi
hmm a ja ostatnio się zastanawiałam czy fajne jest takie coś :ico_noniewiem:
Agnieszka trzymam za was kciuki, by wszystko było ok i żeby Milosz dobrze zniósł rozstanie z Tobą.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
bo u mnie to do terminu bite dwa miesiące i zostanę tu sama.
nie będzie tak źle,ja nie obiecuję ale postaram się zaglądać jak mi moje potworki pozwolą :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość