Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 20:28

Asienka to ile Piotruś ma już tych ząbków?

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 21:03

póki co 2- dolne jedynki. ale widoczne są zarysy obu dolnych dwójek- więc myślę że to kwestia 2-3 tyg i obie na wierzchu będą. Pediatra mówiła też że jedynki górne idą- ja ich nie widzę, ale kto to wie;)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 21:12

Wyszłam z Ulą na 30 min i wróciłam bo zaczęła znowu gorączkować :ico_olaboga: rano zrobiła 3 kupy zielone jak trawa ale bez śluzu zadsze i po południu zrobiła jeszcze jedną tyle że juz nie zieloną ale luźną . Przed kąpielą miała 38,8 w pupie odjęłam 5 kresek wiec 38,3 dałam jej czopka . Kurcze nie wiem czy to po szczepieniu czy to na zęby nie mam pojęcia miejsca po szczepieniach na nóżkach ma zaognione i spóchnięte :ico_olaboga: martwię sie :ico_olaboga: :ico_chory: . Czytałam w necie że jak dziecko gorączkuje po szczepieniu to dobry objawreakcji obronnej organizmu na szczepy bakteri i wirusów i bądz tu mądry człowieku ja to zawsze sie boje tych gorączek jak bedzie w nocy :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 21:14

asiab na opuchlizne zaleciaja przemywanie altacetem dla dzieci o ile dobrze pamietam rady pediatry
a na goraczke podajesz jej czopki lub cos na zbicie ?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 21:17

tak podaje czopki na przemian z syropem

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 22:02

hej wieczorowa porą...pisałam już na zimowkach o wizycie u lekarza wiec tylko skopiuję: :ico_oczko:
wiec...
Zostaliśmy przebadani od stop do głów . Nie wiem czy już wam pisałam ze zmagamy sie z refluksem od 6 m życia (sporo wymiotował)...wiec to jest jedna z przyczyn męczenia sie mego Patryczka, do tej pory stosowaliśmy debridat, ale na nas nie działa (dlatego mały non stop mi marudzi przy jedzeniu, a przy butli urządzał mi niezłe wycie i strasznie sie krztusił, miał przewlekły kaszel i chrype) )...dostaliśmy inne leki ( mam nadzieję ze skuteczne), a druga przyczyna to jednak zęby, ktore hurtowo rosną...dał nam recepte na maść na zamowienie...oby i ona coś pomogła.
zrobił usg brzuszka, tutaj wszystko ok, mamy jeszcze zrobić badanie na lambrie, na jaja pasożytów .

a tak poza tym ciemiączko nam już zarasta, choć jeszcze nie powinno.

Mały na jego wadze elektrycznej wazył 9900g i to w pampersie, a 4 tyg temu na wadze w przychodni wazył 10kg., no ale ta waga jest starego typu, wiec pewnie nie był wtedy dokładnie zważony.

Ulżyło mi ze jednak małemu nie dolega nic "straszliwego", ale mam cichą nadzieje ze i nocki sie choc trochę poprawią :-) .
...i tyle...mam nadzieje ze was nie zanudziłam.

binius czy podajesz Czarkowi wit D??? Bo ja już jak przeszłam na modyfikowane to przestałam, a dziś lekarz , widząc te trzy ząbki na dole, powiedział ze nieprawidłowo ząbkuje..wiec kazał nam brac ta wit. Oczywiście nie mowił nic o tym aby tym sie zamartwiać :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2012, 22:12 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 22:10

asiab ja jak małemu opuchła nóżka po szczepieniu to robiłam okłady z rumianku i szybko znikło, a nawet tą torebką sparzonego rumianku dokładałam w miejsce szczepienia.

Asieńka Piotruś mnie zadziwia szybkością postępów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 22:14

asienka czekamy na zdjęcia...zuch chłopczyk:)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 22:17

binius czy podajesz Czarkowi wit D??? Bo ja już jak przeszłam na modyfikowane to przestałam, a dziś lekarz , widząc te trzy ząbki na dole, powiedział ze nieprawidłowo ząbkuje..wiec kazał nam brac ta wit.
Ja cały czas podaję witaminkę D. Byłam dzisiaj u lekarza i powiedziałam, że ta dwójka na dole mu wyszła, mówiła mi że czasami tak się zdarza i nic więcej. A o tym odparzeniu pupki wspomniałam, to twierdzi że raczej nie od ząbków tylko od pieluszek.
Mam już receptę na mleko następne ale trochę się boję tego przejścia.

dzwoneczek82 widzę, że wizyta i Tobie pomogła bo chyba więcej optymizmu w tym co piszesz :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 wrz 2012, 22:26

Mam już receptę na mleko następne ale trochę się boję tego przejścia.
tylko nie rob tak jak ja :ico_oczko: ze od razu przeszłam...tylko tak jak pisały wczesniej dziewczyny aby na początku mieszać z 1 .
dzwoneczek82 widzę, że wizyta i Tobie pomogła bo chyba więcej optymizmu w tym co piszesz :-D
takiej "nawiedzonej" matce jak ja to bardzo była taka wizyta potrzebna! Wreszcie mnie ktoś wysłuchał i zrozumiał!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość