Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 16:40

A dziewczyny zastanawialiście sie ze to forum jest dostępne dla wszystkich i każdy moze czytać to co My piszemy
Skoro Julia nie opisywała swojego porodu odczuć ....... moze naprawdę nie ma na to ochoty tu naprawdę mogą zaglądać różne osoby
i to ze Komuś wydaje sie ze to normalne dla drugiej osoby takie nie musi być
i atakowanie kogos ze nie ma ochoty pisac przeżyć innej osoby jest Szokujace
gdybym to Któraś z was opowiedziała o porodzie a następnie ona bez Waszej zgody opublikowała to na wątku gdzie każdy może wejsc i czytac
CZy to nie jest naruszenie !!!!
Karo na pewno by nam wszystko opisala gdyby Jula ja o to poprosiła
bo nie ma czasu ....... itp
ale jednak widac takiego komunikatu nie było
Tak wiec i ja sobie popisałam

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 18:11

e, już nic :ico_noniewiem:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 20:31

Macie racje szkoda gadać:/
To wcale nie chodzi o to żeby napisać jak wyglądał poród grzecznie się tibby pytała co u Julchik itd a Karo za bardzo się wywyższa to tylko moje zdanie. szkoda tego tematu ciągnąć każda ma swoją opinie... Nie potrzebne zamieszki:/
karo Ty we wszystkim uważasz się taka idealna dobra już skończyłam... Nie bede nikogo urazac

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 20:43

Karo za bardzo się wywyższa
karo Ty we wszystkim uważasz się taka idealna
A na jakiej podstawie wyciągasz na mój temat takie wnioski?? Piszesz raz na pół roku i tak doskonale mnie znasz??
Nie no naprawdę ręce mi opadają...
Wywyższam się bo nie chcę przekazywać Wam informacji, które otrzymuję ja, w znajomości poza forumowej?? Przecież nie mam takiego obowiązku do diaska! Ani nie miałam nigdy takiego komunikatu od Julci, tak jak to Goździk trafnie napisała.

Anja a może według Ciebie taka jestem bo nie chciałam Ci sprzedać paru rzeczy po Twoim kilkudniowym kręceniu i zmienianiu zdania????
Bo czuję tutaj inny smród.

Goździku, dziękuję za wsparcie i zrozumienie Kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 20:46

wiecie co,nie lubię się udzielać,nie czytam was dokładnie - moderuje ten wątek,"obiegam" wzrokiem tylko czy linków nie ma,teraz pierwszy raz dokładniej doczytałam,ze względu na Wiśnie,którą znam ze wspólnego wątku i akurat natrafiłam na waszą wymianę zdań i mam taka propozycję,żebyście już ta kwestię zakończyły :) Znacie się długo,po co wam ten kwas,do tego macie tu koleżankę,która potrzebuje teraz waszego wsparcia....

Dziękuję i przepraszam za wtargnięcie :)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 20:47

Nie bede nikogo urazac
Chyba już za późno...

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 21:19

karo ty wciąż nie rozumiesz nikt wprost Ci nie napisał że masz opisać poród ja na miejscu twoim tez bym nie napisała jeśli Julchik o to nie prosiła. Chodzi tu o inną kwestie ale nie bedę tego już dłużej drążyć. Piszę tu bardzo rzadko bo nigdy nie miałam odwagi natomiast czytam dziennie co u Was na jakie tematy rozmiawiacie itd.
Co do ubrań to już całkowicie co innego zostalaś urażona ponieważ po podaniu wymiarów zrezygnowałam z paru ciuszków a w ogóle co to ma do rzeczy. w każdym razie nie chcę mi się kłocić wyraziłam tylko swoje zdanie.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 21:26

Wpadłam na chwilę bo czuję się przywołana do zabrania głosu. Zdążyłam jedynie zorientować się w temacie na kilku poprzednich stronach.
Przede wszystkim, ogromne wyrazy współczucia dla Ciebie Olu! Łzy miałam w oczach jak czytałam o Twoim bracie. Przytulam i będę pamiętała o nim w modliwie [*]
Do tematu mnie dotyczącego ustosunkuję się jak Młodzież zaśnie i mi pozwoli, a jak nie, to jutro

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 22:00

hej

o jeju dziewczyny a co to za kłutnie.......... :ico_szoking:

Jak Julia się pozbiera i znajdzie czas to sama napisze to co będzie uważała za stosowne i to czym będzie miała ochotę się podzielić... oczywiście rozumiem i te dziewczyny które sie niecierpliwią nieobecnościa naszej Julki i wypytuja o nia - wszystkie za nia tesknimy i chciałybysmy żeby z nami juz pisała na bieżąco i pokazała swoja królewnę.... ale tez rozumiem postawe Karolki... nie macie za co na nią naskakiwac bo ona nie ma obowiazku w ogóle pisać czegokolwiek na temat prywatnych rozmów z Julią... :ico_noniewiem:
trzeba to uszanować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ode mnie tyle....

Olcia trzymaj sie cały czas o Tobie myslę... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

widzę, że julka juz tu zaglądała, ale i tak przesyłam wszystkim pozdrowienia od niej bo prosiła aby Wam przekazać wiec przekazuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 wrz 2012, 22:04

Dziewczyny, skończcie te kłótnie i słowne przepychanki.
Rozmowa miała miejsce między MNĄ a Karoliną. Przepraszam, że miała taki, a nie inny przebieg.
Chciałam wiedzieć, czy wszystko u naszej Koleżanki w porządku. Nic więcej. Karo nie chciała opisywać - miała takie prawo. Uszanowałam. Zapomniałam.
Wy też możecie.
Oczyszczamy atmosferę, bo kłótnie nam nie są potrzebne. Za długo się znamy, by coś nas miało skłócić. Jeszcze wiele przed nami. Więc uśmiech na buzie i do przodu!

Olu, ściskam mocno :ico_pocieszyciel: trzymajcie się! musisz być silna dla dziewczynek.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość