julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 22:52

Dziewczyny, powiem tylko tyle że bardzo mnie zasmuciło to, co przeczytałam bo bardzo Was lubię ! To prawda - wiele czasu spędziliśmy wspólnie, wiele wspólnie przeżyliśmy i każdą z Was darzę szczególnym sentymentem. Nie mniej jednak nasze życie się zmienia i my się zmieniamy i dostosowujemy się do nowych sytuacji. Ktoś radzi sobie lepiej, ktoś gorzej, a u kogoś następuje przewartościowanie wartości. Nie poczuwam się do obowiązku tłumaczenia się z mojej nieobecności, bo każdy jest w sieci tyle ile być chce lub może, a że przed porodem/porodami byłam nie tylko tu, o tyle odkąd mam dzieci jest mnie wszędzie mniej. Może kogoś to urazi, ale jeśli mam chwilę wolną od obowiązków, to wolę poprzytulać i pobawić się z dzieciakami niż spędzać czas w sieci. Na tym etapie mojego macierzyństwa jest tak, ale myślę że w miarę złapania rytmu i podrastania dzieciaków będę miała więcej czasu na tego typu przyjemności. Wiem, niektóre mamy mają więcej dzieci i nie znikają - podziwiam!!! Ja widocznie jestem mniej zaradna i ogarnięta ;)
Kochane, tak czy siak dobrą nowiną o narodzinach mojej Córeczki chciałam się z Wami podzielić i Karolinka Wam ją przekazała. To prawda, co powiedziała Goździk - zaglądają tu rózne osoby, nie jesteśmy tak do końca anonimowe, nasz wątek nie jest zamknięty (prywatny) dlatego to, że Karuś nie zdradziła Wam szczegółów mojego porodu jest dla mnie rzeczą naturalną (zresztą ja też nie opisałabym publicznie tego, co mi ktoś powierza prywatnie), bo i ja sama powiedziałabym publicznie o wiele mniej niż opowiedziałam jej telefonicznie lub powiedziałabym Wam w cztery oczy gdyby była taka możliwość. Względna anonimowość jest też powodem mojej powściągliwości w pokazywaniu zdjęć, dlatego też muszę przyznać że bardzo mnie drażniło gdy ktoś naciskał abym umieszczała zdjęcia ciążowe. W moim odczuciu uczesniczenie w życiu forumowym powinno być satysfakcjonujące dla każdego użytkownika i każdy ma prawo udzielać się na tyle, na ile chce,a inni nie powinni mieć tego za złe bo tu w końcu chodzi o komfort każdej z nas.
Nie wiem czy nie urazi Was to co napisałam, bo zauważyłam dość gwałtowne reakcje w niektórych wypowiedziach. Może już całkiem Was do siebie tym zniechęciłam, ale wolałam być szczera.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:12

Julchik, fajnie, że się pojawiłaś :D
Twoja szczerość nie zniechęca, nie wiem dlaczego tak pomyślałaś :) Wręcz to co napisałaś brzmi bardzo sensownie.


Karo, hmm... jedyne co mi z głowy wyjść nie może to stwierdzenie, że niby jestem o coś zazdrosna. Zupełnie nie rozumiem czego to ma się tyczyć. Zaskoczyłaś mnie.
Ale mniejsza o to.
EOT

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:25

Karo, hmm... jedyne co mi z głowy wyjść nie może to stwierdzenie, że niby jestem o coś zazdrosna.
Ja nie stwierdziłam, że jesteś o coś zazdrosna, tylko że Twoja wypowiedź "wiem, ale nie powiem" tak zabrzmiała. Jakbyś mnie chciała pokarać za to, że nie chwalę się przy Was tym, co się dowiaduję od Julci.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:29

Swoją drogą, Ty Martalka też mnie zaskoczyłaś. Nie wspomnę o Anji.
Jestem przerażona tym co tu dziś zaszło. Nic tu po mnie.

A wypowiedź Julchik polecam przeczytać nie raz i nie dwa :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:33

Ja tylko stwierdziłam jak to wg mnie zabrzmiało to co napisałaś, jaki miało dla mnie wydźwięk. Ani myślałam Ciebie karać, atakować czy cokolwiek.
Ja wcale nie potrzebowałam dodatkowych informacji :) Tylko napisałam, że Tibby też nie chciała wyciągać szczególików, zwłaszcza, że jej pierwsze pytanie brzmiało jakoś "Jak sobie Julka radzi z dwójką dzieciaczków" czy jakoś tak. Ale to już wyjasnione, miałam nie wracać.

Ja cię zaskoczyłam?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:35

A wypowiedź Julchik polecam przeczytać nie raz i nie dwa :-)

mi wystarczy raz :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:38

A wypowiedź Julchik polecam przeczytać nie raz i nie dwa :-)

mi wystarczy raz :-D
to Twoje zdanie :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:40

A wypowiedź Julchik polecam przeczytać nie raz i nie dwa :-)

mi wystarczy raz :-D
to Twoje zdanie :-D
nie bawmy sie w półsłówka. (bo już takich niedopowiedzeń było sporo na ostatnich kilku stronach)
Jak mam to rozumieć?

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:48

Dosłownie. Polecam się wczytać.

A co do ostatnich kilku stron, to raczej niedopowiedzeń było mało, za to aż nadto dobitnych słów.
Dobranoc.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

28 wrz 2012, 23:55

chyba za mało inteligentna jestem w takim razie :ico_sorki: No co zrobić.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość