agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 paź 2012, 16:32

Hejka dziewczyny.
U nas piękna pogoda dzisiaj :ico_haha_01: chyba ostatni raz
Iga sama zaczęla dzisiaj stać sama i chodzi w kolo mebli :ico_haha_02: wszystko ściąga z lawy i wylącze ciągle dekoder ,utrapienie znią teraz hehe :ico_olaboga:
Kaja moja chora byla jak nie wiem,mąż także ,na szczęście mnie i Ige ominęlo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 paź 2012, 17:42

dziewczynki zdrowka dla wszystkiech

Gabi moi chlopcy tez pozniejsi bo zaczeli sami chodzic jak mieli 14miesiecy
ale w wieku Hanki juz siadali sami i jeden raczkowal drugi wcale

Agaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igi niezle pedzi

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 paź 2012, 19:55

Witajcie :)
Martynka sama nie siada jeszcze ale wiele naprawde jej nie brakuje. Jak pelza to zatrzymuje sie i przeklada pupe tak na bok ze lezy jak syrenka hehe. Wystarczy by jedna raczka sie odepchnela i by siedziala. O stawaniu poki co narazie nie ma mowy tylko pelzanie ja rajcuje :ico_haha_01:

Auto mamy nadal zepsute i szlag mnie trafia :( bo ani tu nic zalatwic, glupie wieksze zakupy zrobic. Zreszta kuzwa za co jak mezowi ani nikomu z formy wyplaty nie dali :/ i jak tu zyc ?

A jutro jedziemy pociagiem do tesciow, zanim tesciowa w szpitalu bedzie. Stesknila sie za nasza Martyśką.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

20 paź 2012, 21:22

Witam z wieczorka :-)

Dzisia korzystaliśmy z pieknej pogody i cały dzień spędziliśmy na działce. Byli znajomi, była kiełbasa z ogniska także naprawdę dzień nam fajnie minął :-) teraz dzieciaki już śpią także w domu nastała cisza :-D

Co do postępów Borysa to siada sam, raczkuje z prędkością światła :-) wstaje przy wszystkim, lozeczko jest w stanie obejść do połowy, no i zaczyna sie puszczać :-) aaa no i ostatnio wpadł na to jak po schodach wypelzac :ico_olaboga:
Widzę że bardziej go ciągnie w kierunku zdobywania nowych umiejętności ruchowych bo np machanie rączka, posylanie buziakow itp kompletnie go nie interesuje :-)
Acha i jak raczkuje to próbuje nogi prostowac i wstawac ale pupka póki co jeszcze za ciezka :ico_oczko:

Agaa brawa dla Igusi :ico_brawa_01: zuch dziewczynka
Beatka Ty sie nie przejmuj, Hania rozwija sie w swoim tempie i tyle. Zobaczysz jeszcze Cie zaskoczy :-) ciesze sie ze Hania wraca do zdrowia :ico_brawa_01:
Mad nie zazdroszcze awarii samochodu. Oj to sie Martynka bedzie cieszyła z wycieczki pociagiem :-) a jak mieszkanko? Juz żeście sie zaaklimatyzowali?

Borys też idzie mi szybciej z rozwojem niz Emilia. Emilka zaczela raczkowac w wigilię czyli miala prawie 9,5 miesiaca a Borys 7. Zaczęła chodzic jak miala 13,5 miesiaca a podejrzewam ze Borys na roczek bedzie juz zasuwal sam.

A i tak sie zastanawiam...hehe wesole swieta beda w tym roku jak nasze dzieci juz mobilne beda :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 paź 2012, 11:25

Halo dziewczyny gdzie jesteście ???

U nas kolejny piękny dzien więc korzystamy z niego na maxa :)
Tak fajnie jest cieplutko a podobno we czwartek ma spaść śnieg :/

Miłej niedzieli :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

21 paź 2012, 23:45

witam

wreszcie mam nowy komp i znow internet :ico_sorki: brakowało mi was....
jutro nadrobie zaległosci...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 00:07

witaj dzwoneczek super ze jestes :ico_brawa_01:

Mad to nasze dziewczyny ida podobnie

Aga i jaka decyzja podjeta z wyjazdem?

a jak wasze dzieci spia w dzien? po raz czy po dwa razy i w jakich godzinach i jak dlugo?

moja Hanka spala przed choroba raz dziennie okolo poludnia 3h

ale od dwoch dni klade ja o 10 rano tak na 2 h a pozniej po 3 tez na 2 h no i o 20 kapiel i spanie na noc z jedna pobudka.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 07:34

Hej

Dzwoneczku a wlasnie sie zastanawialam dlaczego nie piszesz, dobrze ze juz jestes :) jak chlopaki ?
Beatka poki co wyjazd zostal przelozony.
Gabi ale z Was ranne ptaszki

Co do spaniato Borys coraz czesciej ma jedna drzemke z reguly miedzy 10 a 12 i spi wtedy kolo 2h. Potem kolo 20,21 idzie spac. Dzisiaj co prawda obudzil sie przed 6 wiec podejrzewam ze dwie drzemki beda :)

Zbieram sie odprowadzic Emilie do przedszkola :)

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 08:39

hejka
Aga, muszę to napisać, bo za chwilę znów zapomnę - właśnie przed chwilą się zdarzyło, że Filip znów się zaczął śmiać, jak zobaczył Twoje dzieci na monitorze, bo on tu siedzi obok mnie w wózku jak jestem na forum, przewijam stronkę i jak Twoje zdjęcie to z podpisu jest to się Filip do niego śmieje :-D on w ogóle tak radośnie na dzieci reaguje, jak jakieś widzi, aż cały podskakuje i piszczy :ico_brawa_01: też tak macie?

a my znów z katarem walczymy, ja już nie wiem co myśleć, przecież taka piękna pogoda przez weekend była, byliśmy sporo czasu na dworze, ale był dobrze ubrany, i skąd ten katar? takiego doła załapałam przez to, chociaż było dużo łagodniej niż ostatnio, bo bez gorączki. ale denerwuje mnie, że tak dbam o niego, a i tak złapie :ico_placzek:

Filip ma w ciągu dnia 2-3 drzemki, zależy. pierwsza ok.9 - godzina lub 1,5, potem przed lub po obiedzie, czyli przed lub po 14 :ico_oczko: ok 2 godzin, no i czasem jeszcze śpi ok. 18, ale króciutko.

cały czas nie spieszy mu się do raczkowania, może on z tej pozycji "turlającej" od razu wstanie na nogi? :ico_noniewiem: są takie dzieci co nie raczkują tylko chodzą od razu co nie? mógłby już raczkować spokojnie, bo się tak utrzyma w górze jak go podtrzymam, ale on się woli po chwili rozpłaszczyć i się turla po swojemu :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

22 paź 2012, 10:14

witam

nie było mnie zaledwie ponad dwa tyg a takie postepy duze zrobiły wasze maluchy :ico_brawa_01:

aga26 Borysek to mały łobuziaczek i jaki szybki...to niedługo pewnie bedzie sam dreptał... :-D

margolcia brawa za pierwszy samodzielny kroczek :ico_brawa_01:

gabi pociesze cie ze u mnie też najczęsciej wstaje Patryczek po 5 rano... :-/

beatka mad przepiekne macie zdjęcia w podpisie :ico_haha_02:
nastromo moj Dawid nie raczkował ...od razu na nozki wstał i biegał przy meblach :-)

a co u nas...mały trzy dni gorączkował...dzis idziemy do lekarza, bo ma mega chrype...

...ostatnio znow wróciły czasy non stop marudzenia...nic nie daje mi zrobić...tylko chodzi za mną i w kółko powtarza mama, mama mama....zęby daja popalić jak nic...a mamy juz ich siedem i nastepne w natarciu

non stop wstaje i chce byc prowadzony za rączki...wtedy jst wniebowziety.

w dzien mało spi...a w nocy ...szkoda gadac...budzi sie co 30 minut. non stop sie wierci, przebudza, popłakuje i tak w kołko...z męzem sttraciliśmy nadzieje ze kiedykolwiek sie uspokoi. nie mam wyjscia jak brac go do siebie do łozka...bo nie mam sił już wstawac...jak sie przebudza przy mnie to przez sen moge go uspokoic i spimy dalej. Wiec maż spi z Dawidkiem a ja z Patrykiem.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość