Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

15 sty 2012, 13:05

Wow, tworzenie stron www to świetny pomysł, ale nie dla każdego, a w jaki sposób je tworzysz? Robisz stronki w htmlu?

Ja lubię podróżowanie, czasem w realu, czasem z palcem po mapie, oczywiście staram się szukać ofert za dobrą cenę, bo nie chce przepłacać, więc oferty last minute nie są mi obce :).

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

22 sty 2012, 02:15

Gorąca kąpiel z bąbelkami! przy zapachowych świecach. :ico_brawa_01: Ewentualnie spacer po mieście w letnie wieczory. :)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

28 sty 2012, 20:13

o tak ciepło dobrze dziala na relaks duszy i mięsni. Na mnie działa kojąco muzyka - jak mi coś wleci do ucha słucham nieustannie teraz w kołko reklama Heinekena bo piosenki w necie znaleźc nie mogę - http://www.youtube.com/watch?v=57zo8O5pDXc
a i relaksujące jest dobre jedzenie, najlepiej jak nie trzeba robić samemu ;)

Awatar użytkownika
mala_zabka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2011, 14:22

30 sty 2012, 17:07

Leżenie pod kocem z dobra książką i pyszną gorąca herbatą - to mój sposób na relaks w zimowe wieczory :)

Andzia86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2012, 13:34

06 lut 2012, 13:49

A propos relaksu. W Walentynki chciałam zafundować sobie i mojej drugiej połówce klika chwil relaksu. Wypad do SPA to spełnienie moich marzeń. Masaże, kąpiele o czym innym może marzyć kobieta :-) Moja druga połówka nie przepada za takim wypoczynkiem. On lubi samochody i adrenalinę.

Tym razem postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce https://www.facebook.com/Play?sk=app_197521267012062 :ico_haha_02: Może poradzić jak połączyć te dwie skrajności i wygrać ?

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

15 lut 2012, 21:18

Ja lubię podróżować, ale bez nadmiernego planowania i kombinowania, najchętniej jeżdżę na wycieczki zorganizowane, które pozwalają zapomnieć o sprawach codziennych i kwestiach, które na co dzień pochłaniają nam tyle czasu.

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

12 cze 2012, 09:58

Mój nowy sposób na relaks to Warka Radler, idealne piwo na upały, smakuje lepiej z ploteczkami niż kawa i przy tym najlepiej się relaksuje :)

Awatar użytkownika
koralik123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 lut 2011, 14:36

03 wrz 2012, 16:06

dobra muzyka w uszach :)
A na czym słuchasz tej muzyki? Bo ja właśnie mam zamiar sobie kupić jakieś fajne mp3/mp4 do codziennego słuchania + biegania. Koleżanka poleca mi taki odtwarzacz, ale ja nie wiem, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze. Ten wydaje się całkiem dobry, mały, prosty w obsłudze i bardzo lekki.

Ktoś z Was może mi jakoś pomóc?

ashka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 15 wrz 2011, 22:32

Re: Najlepszy sposób na relaks

20 paź 2012, 18:44

Dla mnie najlepszym relaksem umysłowym i fizycznym jest taniec towarzyski. Umysł odpoczywa od codziennych zadań a ciało musi ruszac się całkowicie inaczej, przy czym wytwarzają się endorfiny i jestem jupi :D Na taniec nie zawsze mam czas, więc często oglądam, bo od razu przypominają mi sie te świetne chwile kiedy jest się na parkiecie. W najblizszym czasie wybieram sie na pokaz nażywo w Sali Kongresowej , jednak nie ja będę tanczyc tango :P, ale genialny zespół z Buenos Aires. 4. listopada to mój wieczór , czekam czekam .... :)

Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: Najlepszy sposób na relaks

23 paź 2012, 14:14

Ashka co do tego pokazu to kiedy będzie, bo ja też myślałam żeby trochę tych moich aerobikowych zajęć zamienić na właśnie taniec... Nie wiem tylko od jakiej strony zacząć, więc może taki pokazik byłby dobrym punktem wyjściowym i zachęcił do tego...

A co do tematu wątku to u mnie bezkompromisowo najlepszym sposobem na relaks jest: sport, muzyka i książka w zależności od tego czym powodowana jest potrzeba relaksu stosuję zamiennie ;-)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość