Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 22:26

Aniula straszne przeżycia :ico_olaboga:

A mój gzubek mały dzisiaj cały dzień próbuje usilnie usiąść i się wkurza bo mu to nie wychodzi :ico_szoking:
Normalnie z pozycji leżącej podnosi główkę i barki i ciągnie w górę :ico_szoking:
No i tata pojechał to chyba synek sobie wziął do serca że teraz on jest głową rodziny i siedzi ze mną i spać nie chce :ico_zly:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 22:38

Aniula - No naprawdę okropne przeżycie... Nawet sobie tego nie wyobrażam:( współczuję.

Ją Poratowałam się piwem bezalkoholowym 'karmi' i cyce już pełne :) tylko bolą mnie sutki :(

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 22:44

No karmi troche alkoholu jednak ma:-) u nas maly juz spi a ja ogladam serial:-)
Aniula straszne :-(

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 22:57

witajcie i ze szczepienia nici - niby mała zdrowa ale jak powiedziałam lekarce o tej niechęci do jedzenia kazała zrobic Marysi badania krwi i moczu. Jutro bede od rana probowala lapac siki do woreczka. Mała wazy 6360 a mierzy????Hm pani pielegniarka twierdzi ze 64 cm (6 tygodni tez tyle mierzyla), a wg mnie ma 67 cm wiec prawdy sie nie dowiemy, Moze w poniedzialek jak pojedziemy do szczepienia inna pielegniarka zmierzy ja jak nalezy.

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 23:05

Madleine - 0.5 procenta ma To malinowe przynajmniej. Po takiej ilości alkoholu na pewno nic jemu ani mi nie będzie. Chociaż troszkę się bałam bo jak przez rok nie piłam alkoholu To Kto wie :p

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 23:36

Malinowa od takiego piwa na pewno nic Ci nie będzie :ico_oczko:
Zresztą nawet jakbyś normalne piwo wypiła to po 2,5 godzinie w mleku nie ma już ani śladu alkoholu.

Mamusia zaszczepicie za tydzień a przynajmniej lekarka konkretna że wysłała na badania.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 lis 2012, 23:44

Aniula współczuję :-( nie wyobrażalne przeżycie :-(

Malinowaja też czasami piję Karmi a ostatnio pozwalam sobie na warkę Radler na wiecżór wypijam szklankę a zanim właśnie mała będzie mieć kolejne jedzonko to dawno już śladu nie ma :-)

Wiecie jaka wyrodna matka jestem :-( zjadłam dzisiaj pizzę i to akurat nic tyle ze polałam sosem czosnkowym i mała jeść cycocha nie chciała tak krzyczała i odwracała się od niego ze masakra :ico_olaboga: serce mis ę krajało bo widać ze chce jesć i łapiesutek i puszcza i wrzeszczy to wpadłam na pomysł zeby jednak zjadła coś to posmarowała sutka i brodawkę boboticiem i zjadła całęgocycocha ze smakiem a teraz ładnie śpi :ico_wstydzioch: no cóż nie polecam czosnku :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 lis 2012, 00:00

Aniula straszne :ico_placzek: mi to się słabo robi jak widzę jakiś wypadek na drodze, obcy ludzie nie widzę z bliska a tu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
No a za kolczyki brawa :ico_brawa_01:
mój gzubek mały dzisiaj cały dzień próbuje usilnie usiąść i się wkurza bo mu to nie wychodzi :ico_szoking:
o proszę, a tak narzekałaś że wolne ma tempo :-)

Z tymi perfumami to dobry pomysł :ico_sorki: mam taki sklep internetowy ( w Krakowie i Warszawie możliwy odbiór osobisty) i tam są tańsze perfumy i oryginalne tam może czegoś poszukam. Bo tam taniej niż w rossmanie jest :-)
o tej niechęci do jedzenia kazała zrobic Marysi badania krwi i moczu.
no to powiem Ci że bardzo fajna pielęgniarka :ico_brawa_01: a ile Marysia przytyła ostatnio i przez jaki okres? Bo wydawało mi się że od Maksia cięższa była a teraz lżejsza.
Ją Poratowałam się piwem bezalkoholowym 'karmi' i cyce już pełne :) tylko bolą mnie sutki :(
mi się wydaje że u Ciebie to głowa była :-) przeżywałaś że straciłaś pokarm i z tych nerwów naprawdę się zmniejszył no ale teraz fajnie że już jest :ico_brawa_01:
tyle ze polałam sosem czosnkowym
no ja właśnie czosnku się boję spróbować :ico_olaboga: dobrze że jednak zjadła :ico_sorki:

dobra lecę spać zakatarzona, gardło mnie drapie papa

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 lis 2012, 16:18

Uuuuuuuuuuuuuuuu... powiało pustkowiem :ico_noniewiem:

Kasia zapach czochu podobno przechodzi do mleka :ico_oczko:
Grunt że się wreszcie najadła panienka :ico_sorki:
A redler też przypadł mi do gustu :ico_oczko:
Qanchita pisze: mój gzubek mały dzisiaj cały dzień próbuje usilnie usiąść i się wkurza bo mu to nie wychodzi :ico_szoking:


o proszę, a tak narzekałaś że wolne ma tempo :-)
Gosia bo on jest bardzo silny. Chodziło mi bardziej o rozwój intelektualny :ico_oczko: Dopiero niedawno zaczął łapać sam zabawki, później niż reszta zaczął gugać itd.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 lis 2012, 16:43

Marcinek też dopiero teraz zaczął łapać sam zabawki.Moja bratanica juz miesiac temu łapała,a mały dopiero tak od tygodnia wszystko łapie i trzyma :-)

ja zrobiłam obiad,ale sie kompletnie nie najadłam ;/ i teraz nie wiem co zrobic.Mąż po pracy drzemie,mały tez ( mały dziś w dzień załapał fany patent na zasypianie - kłade go nie śpiącego do łóżeczka,daje smoczek,przytulanke taką niby specjalna dla niemowlat,on ja przytula i sam zasypia) no ale wracajac do tematu to zjadlabym cos,ale nie mam juz czasu zrobic bo za godzine jade na spotkanie legendarnego aktywisty Greenpeace polaczonego z warsztatami kulinarnymi.Rano jutro tez warsztaty na temat taniego i zdrowego jedzenia :)
Wiec chyba po drodze sobie jakiegos hamburgera zjem :P

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości