margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lis 2012, 13:00

Hallo... Dzień dobry :ico_chory: :ico_kawa:
Gdzie jesteście mamusie ?
Poprawiłam naszą 1 stronkę, bo po tych zmianach wyglądu forum, była w opłakanym stanie :/
heh hej Mela spi a ja objadam sie ciastkami a nonono rosnie :-/
o tak teraz pierwsza stronka wyglada zdecydowanie lepiej :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lis 2012, 15:35

No dużo dziewczyn nie pisze, a szkoda bardzo bo dobrze się nam gadało.
Za chwilę roczki się posypia to i tam się przeniesiemy, a tu zaledwie 200 stron popisane ;-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lis 2012, 17:47

hejka
Mad ślicznie poprawiłaś pierwszą stronę własnie otworzyłam wątek i pierwsze to mi się rzuciło w oczy :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

ja zdechnięta jestem po pracy Olka poszła na dyskotekę a Kuba rozrabia jak zwykle :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lis 2012, 22:56

Mad bardzo ladna strona :ico_brawa_01:


a ja dzis na ketonalu jade bo lumbago mi sie przyplatalo :ico_olaboga:
nawet ruszyc do dziecka sie nie moglam

wrzucilam wczesniej filmik z Hanka ale chyba nie zauwazylyscie albo.... :cry:

http://youtu.be/TTqvi5viepA

jak wasze dzieci reaguja na reklamy?
bo Hanka jak widzi reklame oreo to nic wiecej sie dla niej nie liczy
za to na reklamie nie pamietam nazwy, reklamuja tam jakas strone internetowa przez ktora mozna robic zakupy, i na niej gosc piszczy, pozniej jego zona i kurier, kojarzycie ? i Hanka bardzo sie jej boi i placze

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

15 lis 2012, 23:06

Martyna to na tvuwielbia patrzec czy reklamy czy filmy baki czyteledyski ;) byle migalo i bylo kolorowe hehe
Beatka ja skomentowalam na YT poczynania Hanki :-) jeszcze raz brawa ! Moja sie leni i nie ruszy te 4 "kroczki" to widac jej maks...
pPina sie dalej wszedzie. Ucze ja ze z lozka schodzi sie tylem a nie przodem jak dotychczas to robi. No i jak ja osuwam tylem staje na nozki trzyma sie lozka i stoi... a potem robi sie bezwladna i leci do tylu ;-) Ale te chwilowe stanie sprawia jej radoche bo cala sie jej buzia cieszy.

Lece ogladac "Wiecej niz magia" na Discovery Channel rewelka jak dla mnie :P

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lis 2012, 00:17

cześć dziewczyny!
Dawno mnie nie było ale pamietam o was i podczytuje czasem.
Laura ma 3 ząbki, jeszcze nie raczkuje ale mysle, ze zacznie lada dzień bo jak jest w pozycji do raczkowania to rączkę w podnosi i kładzie z boku albo odchyla się do tyłu jakby chciała usiąść. Co do nóżek to lekarz zadowolony z wyników leczenia ale dalej musimy nosić szynę 24h/24h aż mała zacznie wstawać i swoim ciężarem ciała stabilizować nóżki, a póxniej będziemy zakładać tylko do spania i tak do 4 roku życia. Mała waży 9200kg i nosimy ubranka na 86cm. Mówi już mama, tata, daj, ide ;)
Ja siedze w domu, próbuje pracować ale kiepsko mi to przy małej wychodzi i pewnie mnie zwolnią bo nie wyrabiam marży.

Pozdrawiam Was i buziaki dla maluchów

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lis 2012, 10:44

szyszeczko cieszę się że zajrzałaś ! wpadaj w miarę możliwości często :-)
Wielkie brawa za postępy Laury :ico_brawa: bardzo dużo mowi :-) I sądząc po ubrankach to chyba wysoka panna z niej co ? Wklej jakieś zdjęcie ślicznotki :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lis 2012, 13:02

Tyle dobrze ze sie dalo wynegocjowac. Bo jak ciagle wierca to to uciazliwe dla doroslego a co dopiero dla maluszka.
U nas leci tv nie ciagle ale leci i Martyna i taknie raz ma w nosie tv woli broić ;-)

Mialam pytac czy jak macie pogode jakdzis ubieracie kombinezony ? Czy kurtki zimowe i pod spodnie rajstopki ?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

16 lis 2012, 13:08

Beatka oglądałam filmik z Hanią :) super jej to idzie :ico_brawa_01:
szyszeczkabrawa dla Laury :ico_brawa_01:
jak wasze dzieci reaguja na reklamy?
nie powiem by jakoś szczegolnie ją tv interesowało owszem od czasu do czasu zerknie ale to tak przelotem w biegu :ico_haha_01:
Mialam pytac czy jak macie pogode jakdzis ubieracie kombinezony ? Czy kurtki zimowe i pod spodnie rajstopki ?
my kurtka zimowa plus spodnie i rajstopki
kombinezon to musze odzyskać od koleżanki bo jej pożyczyłam w ub roku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

18 lis 2012, 09:47

Witam niedzielnie :ico_kawusia: :ico_kawusia:
kto się ze mną napije kawki???

moje dzieciaki nic pospać nie dadzą w niedzielę tzn Kuba bo dziewczyny pewnie by spały jeszcze gdyby Kuba nie poszedł do nich i nie obudził :ico_haha_01: :ico_haha_01: a teraz zawzięcie bawi się miską kota normalnie nie moge go nauczyć że nie wolno ruszac kociej miski i musiałam kącik śniadaniowy kota przenieść na wyższy poziom :ico_noniewiem:

Ja wczoraj musiałam dzwonić po męża żeby mnie z pracy odebrał bo mi coś w kolanie przeskoczyło i nie mogłam chodzić na szczescie już prawie przeszło po nocnym odpoczynku i teraz już jest ok ale chyba w poniedziałek i tak pójdę do lekarza żeby sprawdzić czy coś się tam nie podziało

Beatka filmik cudny :ico_brawa: :ico_brawa: Haniulka super sobie radzi :ico_brawa: :ico_brawa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość