misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

02 gru 2012, 19:27

hej dziewczynki

Ja również wpadlam napisac,ze zyje i mam sie dobrze no i stawiam :ico_zdrowko: za skończony 16tc :ico_brawa_01:
ale czasem niektóre zapachy mnie denerwują
mnie do tej pory zapachy pewne drażnia i tego najbardzie nie lubie z wszystkich objawow :ico_noniewiem:

monikaA88 i jak ząb? M wyleciała plomba w zębie to pomyslałam,ze co bede znowu placiła za to wiec poszłam na fundusz zalozyla mi plombe i co mija 2 tygodnie a ta plmba mi sie wyplukuje juz :ico_szoking: i musze isc prywatnie zaplacic za jakas pozadna plombe bo ta mi wypadnie zaraz znowu a co dwa tygodnie nie bede łaziła na wymiane :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

02 gru 2012, 21:50

Witam
Ja nadal nie wiem że jestem w ciąży bo żadnych objawów nie mam .
U nas dni mijają szybko. Niestety niunia ma bardzo zaostrzony stan AZS i walczymy z tym .
Mała ma to tylko na buzi ale za to buzie ma cała wysypana i ma aż strupki i rany .Na dodatek dziś P poszedł z nią na spacer i mała wywróciła się na chodnik i rozcięła obok oczka ,bardzo mocno i duży obszar.Krew leciała ciurkiem.Jak P ja przyniósł i ja zobaczyłam to musiał mnie jeszcze łapać bo prawie zemdlałam .
A tak poza tym to nic ciekawego heh

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 08:33

hej dziewczyny ...

u mnie jakos leci. zasypalo nas dzis sniegiem i caly czas pada z deszczem taki drobniuski. jak wyszlam z pieskiem na spacer rano to mial taka radoche bo on uwielbia snieg i tylko ryjkiem szurowal po tym sniegu :-) hehe caly w sniegu byl. zab przestaje bolec a w sumie nie boli juz tak jak w piatek wieczorem bolal okropnie. ale do dentysty i tak musze sie dzis udac zeby zobaczyl ten zab i odrazu inne czy sa zdrowe. wczoraj jedynie troszke mnie zabek narywal poznym popoludniem a tak to rano i na noc mam bol z glowy bo calkiem przestaje bolec tylko nie wiem czego popoludniu akurat narywa ale to jak dzis pojde do dentysty to sie dowiem co jest grane. nie znosze dentysty jak bym mogla to ominela bym go szerokim lukiem ale trzeba isc i zrobi porzadek z zabkiem zeby nie bolal juz wiecej. oj ale strasznie sie boje jak nie wiem.... ogolnie to samopoczucie u mnie OK. tylko ostatnio jakis taki strasznie maly apetyt mam malo co jem i juz nie czuje tak glodu jak na poczatku ciazy.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 08:42

Czesc Wam u nas tez śnieg spadl ja sie ciesze,a pro po Monika 88 wiesz co nie chce byc wróżką ale mam troche doświadczenia z zebami przeszłam swoje mam bardzo kruche łamliwe itd, i zazwyczaj jak tak ząb pobolewa i sie ucisza to czeka cię kanałowe leczenie..... ale 3 mam kciuki by nie bolalo:) ja tam od czasow pierwszego porodu uwierz ze biore zawsze znieczulenie hiih

dziewcyzny ja juz 36 tydzien dzis zacyznam i ide do ginka jak bedzie miejsce to na usg sie wcisne by zobaczyc ile niunio wazy, pisze tu bo u mnie dziewczyny wogole na watku sie nie melduja:(

zakupilam urzadzenie elle tens do porodu ciekawe czy sie przyda zatestowalam na mezu to wiecie co to tak jakby prad kopal...a smialam sie z jego reakcji ze hooh

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 09:54

milutka204 gratulacje 36tygodnia ciazy. Juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwo.
A ja jak zwykle pisze w drodze do pracy. Alez ja mam dzisiaj Lenia. Tak bym sobie posiedziala w domku.
3majcie sie

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 10:21

Wy macie lenia a mi się zaczęła kolejna faza ciąży - wicie gniazdka tj II trymestr, kiedy to nie wiem co z energią zrobić. W sobotę sprzątałam cały bozy dzień - 12 godzin. Nie ma w domu miejsca, szafki itp które nie byłoby posprzątane. Na dodatek odsuwaliśmy meble, lodówkę itp w kuchni (mąż odsuwał :) ) bo kiedy podłączył zmywarkę to zapomniał o podłączeniu kranu i kiedy włączył wodę, to woda sikała jak z węża strażackiego na całą kuchnię. Potem się coś tam ułamało, potem wąż puścił, więc sprzątania w kuchni co nie miara. A w niedzielę pół dnia spędziłam też w kuchni ale na gotowaniu - lepiłam ruskie pierogi, kopytka i barszczyk czerwony. Dziś siedzę w pracy i myślę sobie, że mam straszną ochotę :ico_prasowanko:
tak na pewno weszłam w fazę wicia gniazdka ;)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 10:41

witam :)

u nas śniegu nie ma, ale jest zimnoooooo,

ja Szymka zawiozłam do przedszkola i leniuchuje, Szymek po 2tyg. przerwie, poszedł ze smutną minką, także dziś penie będzie ciągle patrzał w drzwi czy po niego już idę,
jak wstałam to mnie podbrzusze i z boków brzucha bolało, ale poszłam do kibelka i mi ulżyło, pewnie to jelita się odzywają, ale teraz jakby trochę jajnik mnie pobolewał, normalnie masakra, to początek, a czuję się fatalnie, do tego plecy mnie bolą, a co to będzie później :ico_olaboga:
,

anade
zazdroszczę Tobie tej enrgii :ico_oczko: ,

milutka
jeszcze troszkę i już będziesz miała synka :-) , a na kiedy masz termin?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 10:50

zazwyczaj jak tak ząb pobolewa i sie ucisza to czeka cię kanałowe leczenie.....
monikA88 nie chcę Cię straszyć, ale mam podobne doświadczenia jak milutka204 odnośnie bólu zęba, a następnie kanałówki... Także nie odkładaj wizyty u dentysty, pójdź, może jest na tyle wcześnie, że obejdzie się bez tego okropieństwa. Trzymam kciuki, żeby było wszystko w porządku :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 11:14


milutka
jeszcze troszkę i już będziesz miała synka :-) , a na kiedy masz termin?
na 29 grudnia:D ale różnie z tym bywa prawda osobiscie chcialabymw czesniej bo czuje sie jak wieloryb hehe ale to zależy od Wiktora kiedy bedzie chcial wyskoczyc:)

a moje dziecie nie chodzi do przedszkola i nawet jej tam nie ciagnie; :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no ale nic na sile prawda?

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 11:17

odnośnie dentysty, też idę 19 grudnia. Kiedyś się bałam, ale to głównie zależy od doktora. Trafiłam na taka fajna babeczkę, że z chęcią chodze do niej co pół roku na wizyty i wszytskich zachęcam aby chodzili do niej, bo autentycznie przestaną się bać. Trzeba chyba znaleźć tego odpowiedniego doktora:)

p.s. dziewczyny czy już czujecie ruchy?
Ja kurde 2 razy poczułam taki łoskot, którego nie czułam raczej wcześniej ale nie wiem czy to ruch, bo w ciąży nie byłam ;) dat nie zapisuję, bo nie ejstem pewna. Zresztą jak się pojawiły tak już nie czuję od wczoraj. mam nadzieję, że jak juz poczuje to będę pewna co to:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość