szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

04 gru 2012, 21:29

mi młoda w drzwi rekę wsadziła
Auuuuuu no boli aż mnie.
No ale mówi się może troszkę brzydko że ,,na dziecku goi się jak na psie,, i coś w tym jest .

Ja popołudniu byłam na kawce u koleżanki a P został z mała .Wykapał ,zrobiłam kolacje i położył spać.
A my poplotkowałyśmy, ja pogadałam sobie o mojej ciąży bo nie mam za bardzo z kim bo nikt inny niż ona i wy nie wie .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

04 gru 2012, 22:15

z najgorszych wypadkow, to Mila spadla ze schodow, a Kala wlasciwie ta glowa, ale dzis juz lekki siniak zostal, wiec musialo to tylko tak groznie wygladac :ico_sorki:

nina to teraz tym bardziej musisz uwazac majac dwa brzdace w domu, jeszcze jak beda sie razem fajnie bawic to spoko, gorzej jak jedno pojdzie w prawo, a drugie w lewo :ico_haha_01:
a w tym tablecie jest miejsce na plyte?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

04 gru 2012, 22:23

z najgorszych wypadkow, to Mila spadla ze schodow
U mnie też poleciała z 10 schodów ale nic sie wtedy jej nie stało,nawet siniaka nie było.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

04 gru 2012, 22:28

nina to teraz tym bardziej musisz uwazac majac dwa brzdace w domu, jeszcze jak beda sie razem fajnie bawic to spoko, gorzej jak jedno pojdzie w prawo, a drugie w lewo
to fakt! :) chociaż na razie ładnie się razem bawią. Jak to dzieci czasem są jakieś spięcia, bo chwycą za jedną zabawkę jednocześnie, ale staram się nie ingerować, żeby mogli sami sprawę rozwiązać, no chyba, że muszę, bo jeden drugiego odepchnie to wtedy staram się sprawiedliwie rozsądzać. Ale na razie na prawdę jestem pozytywnie zaskoczona, że tak fajnie się dogadują :-). Trochę bałam się co to będzie z zasypianiem, że jak dwóch położę spać to żadnego spania nie będzie, ale też nie ma żadnego problemu. Swojego kładę do łóżeczka, a tego drugiego do mojego łóżka, oboje dostają butlę w zęby, potem smoka i po chwili zasypiają. Dziś śmiesznie było, bo się obudzili po ponad dwóch godzinach i chyba z dziesięć minut słyszałam jak sobie gadają, ja siedziałam w drugim pokoju i im nie przeszkadzałam. I po pewnym czasie wyszedł najpierw jeden potem drugi za nim obaj szczęśliwi :-) :ico_brawa_01: słodki widok... aż jeszcze bardziej zachciało mi się drugiego dziecka :ico_noniewiem:
a w tym tablecie jest miejsce na plyte?
nie ma, tablet ma mini usb do którego możesz podłączyć pendriva przez przejściówkę (kabelek). Moim zdaniem tablet jest o wiele lepszy niż dvd bo, może również służyć za taki podręczny komputerek w domu w pracy, a dvd tylko do filmów, bo to tylko odtwarzacz i nic więcej a tyle samo kosztuje albo i więcej zależy jaki się chce

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

05 gru 2012, 08:34

a ja mam wlasnie duzo bajek na dvd co Mila lubi (jest maniakiem scooby-doo) takze dla mnie przenosne dvd z usb jest lepszym wyjsciem :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

05 gru 2012, 18:31

Witajcie
U nas nadal śnieżnie i mroźno.No może nie jakoś bardzo no ale tak fajnie jest .
Domek jak wietrze to potem taki piękny zapach jest .

Dziś byłam u okulisty.Na początku roku się zarejestrowałam (na NFZ) i termin wtedy była na grudzień więc się doczekałam hehhe
No i chodzi o to że mam okulary ale mimo że je nosze to i tak by dojrzeć coś z dali to muszę mocno mrużyć oczy ,myślałam że to nie jest normalne i że trzeba będzie mocniejsze okulary a ona mi mówi po badaniu że jest wszystko ok i nie powinnam mieć wcale mocniejszych a to że mrużę to może niskie ciśnienie czy inne rzeczy .No sama nie wiem ,może się nie znam.
Ale np jak jestem w kościele to nie widzę kto stoi na ambonie ,widzę tylko postać ale nie jestem w stanie zobaczyć czy to ten ksiądz czy inny lub zakonnica.

Lili i jej rana ładnie się goi, już strupek powoli zaczyna odpadać więc myślę że w niedziele już nic nie będzie ani śladu . Buzia tez jest już ładna ,choć nadal lekko czerwona ale dla mnie jest teraz rewelacyjnie bo mam porównanie jak było jeszcze kilka dni temu.

Jutro o 14 mam umówionego fryzjer.Czas w końcu zrobić odrosty-pasemka jasny blond, kusi mnie jeszcze by do tego zrobić kilka takich rudo-brązowych .Kiedyś jak byłam młodsza jakoś koło 17 lat miałam takie i wiele osób mi mówiło że fajnie wyglądałam.
Ja bardzo boje się zmian na włosach i nie wiem czy zaryzykuję.Zapytam fryzjerki co mi doradzi.
Moja włosy są długie więc jak ufarbuje to efekt będzie na długi czas,mimo że farba lekko z czasem spłowieje.

Dzis jak tylko Lili pójdzie spać to biorę się za wielkie zakupy gwiazdkowe.Musze pozamawiać już prezenty bo potem kurierzy i poczta mogą mieć opóźnienia. A 3 grudnia gdy był ,,dzień darmowej wysyłki,, miałam wiele na głowie i nie kupiłam nic.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 12:15

witajcie,

jak tam Mikołajki?

Jula dostała zestaw petshopow, Iza telefon :ico_haha_01: ja wieczorem na imprezkę z pracy jadę :ico_oczko: a za tydzień jedziemy z A do kina (chyba ze 2 lata nie byliśmy) bo wygrałam 2 bilety w pracy :ico_haha_01: Ogólnie u nas dobrze, Iza broi strasznie, normalnie czasem jest nie do ogarnięcia :ico_olaboga: i jest zazdrosna o Julkę :ico_olaboga:

dziewczyny ale macie przejścia z dzieciaczkami chociaż ostatnio jak iza przygrzmociła twarzą w podłogę to sobie wargę rozcięła i Jej krew leciała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 12:19

Hej Dziewczyny:):)

Jak Mikołajki? Maluchy dostały prezenty? zadowolone? :)

Antoś niepewnie patrzył na skarpetę zawieszoną na jego komodzie :) Pytał "co to", ale nie podchodził:):) Jak już pomogłam mu rozpakować to miał banana na buzi :):) Bardzo mu się podobają prezenty. Póki co dostał tylko od nas, jeszcze chrzestny i dziadkowie :):) A ja dostałam aparat :):) Bardzooo się cieszę :):) to taki prezent mikołajkowo-świąteczny.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 12:26

Ojj te przeżycia z dziećmi to miałyście straszne :(:(

Szkieletorek jak się czujesz?Kiedy idziesz do ginekologa teraz?Który to tydzień?:)

Nina jaka jest u Was stawka godzinowa dla niani?

Kwiatunio na co idziecie do kina? My wczoraj byliśmy na filmie " Atlas chmur" i BARDZO mi się podobało :):) Polecam!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

06 gru 2012, 13:06

hej dziewczyny

przylazłam do was z pierwszą kawą po zabiegu, ale smakuje !!!!
mniam

jeszcze jestem strasznie obolała ale ważne ze już w domu
zabieg miałam 48godzin temu, wczoraj dostałam pyszny kleik :P
a dziś juz dod domku hehe to nie te czasy ze trzymali po tydzień dwa w szpitalu hehe co mnie ogromnie cieszy

narkoze zniosłam nawet... wymiotowałam cały dzień ale oprócz tego non stop spałam, nawet jak Przemek przyszedł to zasnełam
więc nie najgorzej

życzę waszym maluszkom cudownych Mikołajkowych prezentów


ps. Maja dziś namalowała dla mnie jakieś kółeczka, duze i małe pytam sie co to jest? ona mi -no te kamienie co miałaś w brzuszku :) hehe
trzy dni mnie nie było a ona już sama rysuje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość