aisuga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 paź 2012, 12:32

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 12:59

Dziewczyny ratujcie ! Znacie się trochę na zasiłkach? http://e-prawnik.pl/artykuly/ubezpiecze ... zinny.html tutaj wypisali różne przesłanki do otrzymania zasiłku ale czy to znaczy, że jeśli jestem samotną matka i się jednocześnie uczę to dostane zasiłek podwójny ?!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 13:57

mają minimalnie różny skład. MINIMALNIE!
no właśnie niby minimalne a dużo osób pisze że po bebiku dzieci mają zaparcia a po bebilonie nie. Ale ja kaszki dawałam z Tomkiem bobovity a mleko miał bebilon.
dziewczyny chyba idzie nam górna jedynka :-)
super :ico_brawa_01: oby już bez bólu poszło :ico_sorki: :ico_sorki:
kobiety nie wariujcie z tymi zaleceniami. za rok znów zmienia;-) j
no dokładnie zmieniają co chwilę. O tyle u was nie ma tak dużej różnicy jak dacie wcześniej czy później gluten to jednak u Maksia co jest obciążony celiakię ma duże znaczenie. Z Tomkiem miałam wprowadzać dopiero po roku a z Maksiem teraz :ico_noniewiem: dlatego tyle czytam i takie to ważne dla mnie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 14:07

My z początku byliśmy na Bebilonie PEPTI z racji podejrzewanej skazy białkowej, która była zwyczajną bzdurą. Przeszliśmy na chwilę na bebilon, by za moment wprowadzić Bebiko. U nas obyło się bez problemu. Ale maly miał jeden warunek - musiał mieć gęste mleko by "najeść" się na dłużej. zwykłe mleko przelatywało przez niego jak woda. Zagęszczałam kaszkami bobvity. Dwie miarki od herbatek i było mu dobrze ;-) aczkolwiek chyba do roku czy może nawet dłużej budził się nam co noc, bo musiał zaliczyć mleko w nocy.
Same kaszki bobvity dawaliśmy krótko, bo chyba jakoś mu nie pasowały. Ciekawa jestem jak będzie z małą... Oby była bardziej przystępna na jedzenie ;-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 16:05

Ciekawa jestem jak będzie z małą...
to już wiesz że dziewczynka?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 18:55

Ciekawa jestem jak będzie z małą...
to już wiesz że dziewczynka?
albo Tibby chce by siła sugestii zadziałała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 22:49

Madleine to życzę aby już płaczków nie było.. :)

też mi się wydaje że siłą sugestii chce by tak było 10tc to za wcześnie... ja w 13 się dowiedziałam ale lekarz mi powiedział żeby sie jeszcze ie nastawiać bo w tc dopiero narządy rozrodcze się wykształcają...

a w ogóle to jestem tak oj nie nie nie napiszę wkurzona bo bym sklamała jestem tak wqrwiona że szkoda gadać!!! tesciowa miala zostać z Kaja na godzinę do półtora bo mieliśmy z mężem wyjść no i mąż poszedł wcześniej a ja mówię ze wykąpię i uśpię Kaję to dojdę i wiecie co!!! teściowa poszła spać i śpi i ja nigdze nie idę!!! a Kaja śpi od 20... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 23:02

Kasiala ale jak teściowa Ci obiecała to idź ją obudź i powiedz że wychodzisz niech pójdzie spać do waszego pokoju. A w ogóle masz nianię elektroniczną? Bo Kajcia tak super śpi jak Tomek, i ja bardzo często tak robiłam (wtedy mieszkałam u mamy) że usypiałam Tomka włączałam nianię i wychodziliśmy a Tomek sobie spał i moja mama spała :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 23:08

Gosia nie mam niani...ale wiesz jak można iść spać obiecując coś... już za późno abym wchodziła... ale wiesz po pierwsze nie umiem ta wejsc i jej obudzić.. a po drgie chcę żeby miała wyrzuty sumienia Choć muszę powiedzieć że nigdy nie ma problemu aby została z Kajką... ale mnie w ostatnich dniach podmniowała to dzsiaj ponazekam!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 23:18

Hej:)

My po wiejskich Mikołajkach jesteśmy :ico_haha_01: Sołtys robił imprezę dla dzieci. Były 2 Mikołajo-Gwiazdory , prezenty, kolędy itd.
Zabraliśmy z mężem bratanice i z 6 osobową gromadką dzieci ruszyliśmy na spotkanie :ico_haha_01: Takie małe przedszkole :ico_haha_01:
Tymek jest najlepszy bo odebrał tylko prezent i poszedł na 2 godziny spać więc tyle go było na imprezie. Żadne hałasy, kwiki itp mu nie przeszkadzały. Jola bała się nawet podejść do Gwiazdora i dopiero jak sobie poszli to zaczęła być sobą :ico_szoking:
Ogólnie dzieciaki miały świetną zabawę :ico_sorki:

KAsiala
może teściowa pomyślała że jednak nie idziesz skoro zostałaś :ico_noniewiem: Zapytaj ją....

MAdleine a kupiłaś ten dentinox? On naprawdę pomaga :ico_sorki: No i czopki też :ico_sorki:
Wytrwałości dla Was :ico_sorki:
Ciekawa jestem jak będzie z małą...
to już wiesz że dziewczynka?
albo Tibby chce by siła sugestii zadziałała :ico_haha_01:
Heheh..."jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 gru 2012, 23:37

Nie, nie wiedziala od początku ze ja dojdę bo tak jej mowiłam... po prostu leżala w łóżku zasnęłą trudno owoli mi przechodzi a, wiem że celowo tego nie zrobiła. zmęczona no ale mi przykro bylo...(właśnie bronię tesciowej .. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: )

No to Qanchita udal Wam się wypadzik :) No a Jolka to chyba teraz przechodzi tai okres wstydnctwa i strachu co?


Jutro jade po buciki jupii :523: :524: :525: :526: :527: :528: :529: :530: :531: :520: :521: :509:

mąż ma już tą pracę na 100% a ja bylam dzisiaj u siebie.... i wziełam cały możliwy urlop za 2011, 2012 i 2013 rok i powrot do pracy 29 marca no ale idę na wychowawczy... w ogóle nie wiem co grane w pracy.. dziewczyny jak by na mnie obrażone że coś o powrocie wspominam :ico_noniewiem: (o myślą że chcę wrócić bo jeszcze nie powiedziałam że idę na wychowawczy) i przypadkiem uslyszałam jak mnie w kuchni obgadywały... dzwinie w ogole.. ale ja wrocić nie chcę predzej nowej pracy będę szukać..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość