Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 09:50

Dzien dobry teraz to juz pusto tu bedzie:D

ja wstawiłam galarete i pieke schab z karczkiem.....

ale mnei skurcze bioder lapią ;/

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 09:51

ja jestem z tobą codziennie. ;-)
co załatwiłaś z położną?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 09:56

ja jestem z tobą codziennie. ;-)
co załatwiłaś z położną?
super:D

a z połóżną dziś się widze mam na 19 być na izbie przyjec ale nie mam pojęcia co i konkretnie jak sie bedziemy umawiac, a moze mi sie zrobi rozwarcie do wieczora i mnei zostawią?? moj M mowi ze dzis zostane a mi sie wydaje ze nie:)


nie lubie tych skurczy bioder wrrrrrrrr... wczoraj na przymus seksik ale bez happy endu ale całą noc jajniki mnie potem bolaly


a ty tibby co tam ja posprzatalam troche ale codziennie to kolko kolowrotek prawda? :ico_pranko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re:

19 gru 2012, 10:07

Kasia urodziła Filipa! :) już piszę na Radosnych.
no to teraz już worek rozwiązany :-D

trzymam kciuki za resztę :ico_ciezarowka: :ico_sorki:
Dzien dobry teraz to juz pusto tu bedzie:D
ja też jestem... :ico_oczko:

milutka204 a ile u was trzymają po porodzie?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 gru 2012, 10:16

oj ja od rana właśnie z praniem latam...
jeszcze mam całą kuchnię i łazienkę do wyszorowania... za łazienkę, to chyba zabiorę się po wizycie u ginka.
kuchnia, woła o pomstę do nieba!

szkoda, że was tak mało się udziela... na odliczaniu was trochę jest, a wątek pusty.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Re:

19 gru 2012, 11:33

Dzien dobry teraz to juz pusto tu bedzie:D
ja też jestem... :ico_oczko:

milutka204 a ile u was trzymają po porodzie?[/quote] z Klaudia bylam 7 dni bo czekali az zoltaczka sie powiekszy i naswietlalio ale z reguly to jest 3-4 dni:)
szkoda, że was tak mało się udziela... na odliczaniu was trochę jest, a wątek pusty.
własnie pierwszy raz sie spotkalam ze tak malo osob sie udziela a szkoda:( dlatego czesto zagladam na wiosne lato:D

ale mnie krocze boli buuu moj M nastawia sie ze dzis mnie zosawia a ja watpie...... w pokoju porozwalane kredki podlogi non stop do mycia bo sie brudzi galareta sie gotuje a schab wyszedl mi wysmienity taki pyszny,. a teraz herbatniki jem:) na dwor sie nie ruszam bo zimno i nie dojde nigdzie;/ -8 jest :ico_szoking: jak bede wiozla małą do babci zrobie delikatne zakupki i zobaczymy co mi tam na izbie powiedza, a wiecie jak ja nie lubie jezdzic pytac sie co i jak nie cierpie tego :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 11:38

ja też tego nie cierpię... a tam wszyscy z laski się zachowują jak wielcy państwo i tak chętnie udzielają informacji, że ja to czasem miałabym ochotę im wszystkim w twarz strzelić.

ja niestety dziś muszę wybyć z domu. ale do ginka, więc jak najbardziej chętnie. ale fakt konieczności jazdy 45min tramwajem na drugi koniec miasta mnie nie cieszy ani trochę :(

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 11:43

ja też tego nie cierpię... a tam wszyscy z laski się zachowują jak wielcy państwo i tak chętnie udzielają informacji, że ja to czasem miałabym ochotę im wszystkim w twarz strzelić.
:(
o tak i udajesz gupia ze nie wies zo co chodzi lub potulna zeby ci pomogli itd... albo szzerze ile chca w reke bo przeciez na to sie ogladaja;/
ja niestety dziś muszę wybyć z domu. ale do ginka, więc jak najbardziej chętnie. ale fakt konieczności jazdy 45min tramwajem na drugi koniec miasta mnie nie cieszy ani trochę
jej ja tez sie odzwyczailam od trolejbusow bo u mnie trolejbusy w Lublinie sa, a w Świdniku teraz gdzi emieszkam to 5 km od Lublina to busiki aby jezdza,.... ze nawet nonono nie zmiescisz.... a nie ma mowy by z wozkiem wejsc takze zostaje wlasne auto a ja boje sie jezdzic.... a kiedys smigalam.....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 11:48

ja na szczęście małego daję do dziadków, a w zasadzie chrzestna będzie się nim opiekować i może dziadek (bo miał dziś wrócić z sanatorium). Pamiętam, że kiedyś mały nie chciał w ogóle u nich być. Bał się ich, bo rzadko tam chodziliśmy (pomimo, że mieszkają na jednym osiedlu z nami). Ja nie bardzo lubię tam chodzić, bo oni palą w domu, i wszystko potem mi śmierdzi jak od nich wychodzę i muszę ciuchy prać. Na szczęście przy dziecku mi nie palą. Ale zapach jednak w powietrzu jest...

zgaga mnie dziś męczy od rana. Zjadłam kanapkę z szybeczką i sosem czosnkowym bo miałam taką ochotę i mi się pogorszyło tylko... Chyba znów czas na ciepłe mleko/kakao, bo po tym mi przechodzi.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Zimówki 2012\2013 :)

19 gru 2012, 15:35

wyspalam sie:)

ale nie mam humoru bo zmierzylam cisnienie bo mi cos bylo zle i mam 140/90 wiec czekam i pilnuje ruchy o mam caly brzuch twardy jakbym miala dzis na izbe nei jechac to juz bym do lekarza dzwonila a tak spokojnie do 19 poczekam i zobaczymy moze mi sie unormuje ale ruchy dzis slabo czuje hmm

obiad teraz robie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość