Awatar użytkownika
Firma_Leader
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2012, 23:02

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

19 gru 2012, 22:19

Przede wszystkim należy golić się z włosem, a nie pod włos. Może tak dobrze się nie wygoli, ale zmniejszy się ryzyko wrostu włosków w skórę.

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

22 gru 2012, 20:42

Tylko wtedy nie ma szans na dokładne ogolenie aby skóra była gładka?

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

26 gru 2012, 10:47

Jeśli to jest a tak problematyczne, to może lepiej udać się do kosmetyczki, do salonu w którym zajmują się tym profesjonalnie?? I jeśli domowa depilacja sprawia tyle problemu, to może faktycznie lepiej zrobić sobie depilacje laserową - długo będzie z tym spokój. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z usług Studia Laser - bądź co bądź, ale oni zajmują się tym na co dzień ;)

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

02 sty 2013, 20:39

Byłam już u zaufanej kosmetyczki i niestety ta powiedziała, że u blondynek problem polega na tym, że laser aż tak bardzo nie usuwa owłosienia i potrzebowałabym dużej ilości sesji. Może któraś z Was jest blondynką i ma z tym jakieś doświadczenia?

Akinomka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 16 sty 2013, 14:38

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

16 sty 2013, 14:48

Byłam już u zaufanej kosmetyczki i niestety ta powiedziała, że u blondynek problem polega na tym, że laser aż tak bardzo nie usuwa owłosienia i potrzebowałabym dużej ilości sesji. Może któraś z Was jest blondynką i ma z tym jakieś doświadczenia?
Ja jestem szatynką i miałam fotodepilację, ale po laserze jest nieporównywalnie lepszy efekt. Moja koleżanka była teraz na laserze, nie jest ani blondynką ani nie ma ciemnych włosów, tak po środku. I jest zadowolona. Ale jej kosmetyczka jest blondynką i powiedziała, że sama chętnie by sobie zrobiła laser, ale to i tak nie ma sensu, bo u blondynek to nie działa :/

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

25 sty 2013, 21:46

No właśnie :/ Kurcze chętnie bym spróbowała ale nie chcę wydawać kasy jeśli i tak nie będzie efektów.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

25 sty 2013, 23:08

No właśnie :/ Kurcze chętnie bym spróbowała ale nie chcę wydawać kasy jeśli i tak nie będzie efektów.
mówisz o laserze? jeżeli tak to w dobrych salonach kosmetycznych konsultację masz za darmo. A podczas niej kosmetyczka sprawdza twoje włoski i w paru miejscach strzela laserem.. Ja tak przynajmniej miałam. Sprawdzała jak reaguje skóra na laser itd

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

01 lut 2013, 11:28

To muszę się przejść w takim razie ale najpierw zapytam telefonicznie czy tak właśnie praktykują jak mówisz bo byłoby super :ico_haha_02:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

01 lut 2013, 14:44

To muszę się przejść w takim razie ale najpierw zapytam telefonicznie czy tak właśnie praktykują jak mówisz bo byłoby super :ico_haha_02:
daj znać co załatwiłaś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
FitBabeczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 17 lis 2012, 11:27

Re: Wrastające włoski - RATUNKU

02 lut 2013, 14:59

Pewnie :-)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość