wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

17 gru 2012, 17:02

nie nam tyllko policji ile mial % alkoholu we krwi czy byl pod wplywem narkotykow czy nie chcial popelnic samobojstwa.

co do lego to mamy 2 komplety klasyczny i z kubusiem puchatkiem teraz zastawiam sie nad ksiezniczkami a te osmiorniczki fajne tylkoze my mamy mala kabine:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 gru 2012, 10:16

:ico_tort: za skończony 11 tc! :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 gru 2012, 12:38

A policja...
Pytam, bo zastanawiam się, czy sama chciałabym wiedzieć takie szczegóły...


co do ośmiornic, to one są wielkości kaczuszek gumowych. :) No chyba, że kąpiecie tylko pod prysznicem. :)


Tibby, za 11tc. :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 gru 2012, 13:58

chodzi tez o to ze bedziemy sie starac o odszkodowanie zalezy mi na tym bo chcialam aby mama za ta kase mogla mu pomnik postawic bo to koszt ok 10 tys(pomnik sredniej klasy) a jak sprawe umorzą to nic z tego nie bedzie.
tibby jeszcze tydz i bedziesz w 2 trymestrze

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 gru 2012, 15:43

Hej dziewczyny
U nas jasio zakatarzony niechodzi do przedszkola szkoda bo w piatek wigilja i miał spiewac piosenki z dziciakami chciałm go zobaczyć w tych wystepach :-) My napewno pod choinkę kupujemy Lego duplo rodzina ma zapowiedzine że jak cos to tez moga kupić cos małego. Ja juz prawie po porzadkach swiatecznych jeszcze tylko brak choinki ale bedzie żywa jak co roku.
wsinia, współczuje całej tej sprawy, bo jak widać nie latwa jest sytułacja. Jaka mała Karolinka juz duza.
tibbi, :ico_tort: za skończony 11 tydzień czas leci co...
martylka, szybkiegopowrotu do zdrowia dla was wszystkich.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

18 gru 2012, 21:49

kaczorek, leci, leci ten czas. Jutro do ginka na usg prenatalne idę i już się nie mogę doczekać, kiedy to moje maleństwo podejrzę znów ;-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 gru 2012, 12:28

dzień dobry.
jak się macie? co tu taka cisza?
gozdzik, to już w ogóle nie zagląda... :ico_nienie: lidziasc, chyba nie zniknęłaś znów? :ico_nerwusek:

u nas od rana :ico_duzepranko: , :ico_pranko: i :ico_odkurzanie: czyli standard ostatnio.

dzis jeszcze do ginki jadę na prenatalne usg :ico_brawa_01:

Tobiko mi siedzi na nocniku i bawi się dinusiami :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 gru 2012, 23:12

lidziasc, chyba nie zniknęłaś znów? :ico_nerwusek:
jestem jestem tylko nie siadalam na kompa na dłużej ;)

Po pierwsze:
Wiśnia Biedactwo straciłaś Brata?? :ico_placzek: STRASZNIE mi przykro!!! [*] ile miał lat ??Wypadek samochodowy??:( Straszne jak młodzi ludzie umierają <giną> :ico_placzek:
Mam nadzieję że sprawy potoczą się po Waszej "myśli"

Anijka nie martw sie na zapas moja Dominiczka też miała szmery kontrolowaliśmy ją 2 lata i jes dobrze-taka uroda jakiejś "niteczki" przy serduszku.

A jak z zasypianiem waszych maluchów??U nas koszmar :ico_noniewiem: Łóżeczko zlikwidowałam we wrześniu,teraz Martynka śpi ze mną.Ale zaśnie jak juz niema siły i wszystko jest pogaszon.Dominika nieraz zasypia o 21 a Martyna o 22:30 :ico_noniewiem:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 gru 2012, 23:33

Witam wszystkich:)
U nas od początku koszmar ze zasypianiem Julia od urodzenia nie przesypia nocy łożeczko już dawno musieliśmy zlikwidować tak samo śpi ze mną i nie da rady inaczej już tyle próbowałam... a chodzi spać o 1 lub 2 wiec kiepsko . Czasem się zdarza wcześniej ale ile przy tym marudzenia widać że chce spać a po prostu nie umie. A jak u Was w dzień śpią dzieciaczki czy nie?
Co do szmerów w serduszku zmarwiłam się iż wiem co mąż przechodził i być może Julia też ma dziurki na serduszku...

Pozdrawiam

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

19 gru 2012, 23:42

Anijka bądz dobrej myśli-naprawdę wiem że jak ktoś jest po przejściach to wtedy są wieksze obawy,ale trzeba wierzyc !!!!!!!!!!
Czy mala mogę ci wysłac w święta??Strasznie mi na wszystko czasu brakuje :(
Dziś byłam na wigilii z liderami z Avonu w jednej z najdroższych krakowskich restauracji-bylam tam pierwszy raz w życiu choć pracuję tuż obok-echhh
miało trwać ok 2 godz a trwało 5 :/ wróciłam do domu..bajzel,lekcje nieporobione u Dominiki,MArtyna nie jadła bo niechciała..echhhhh
Matka usi wszystko garnąć a tata nie--DLACZEGO??
MArtyna na szczescie padła o 22 bo w dzien niespała.Teraz chwila na kompa a jutro kolejny zabiegany dzien.Rano lekarz,potem mam nadzieje ze zdarze do szkoly na jasełka,a potem praca do 19-oby nie było ruchu :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość