Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Nastoletnie Matki

04 sty 2013, 13:48

Ja tez bardzo chcialam miec dziecko w mlodym wieku, urodzilam na II roku studiow i mimo, ze nie bylam juz nastolatka, to uwazam, ze to bylo za wczesnie... Teraz inaczej bym pewne rzeczy zrobila... coz... Ja tez chetnie zobacze "Bebi blues", temat jest mi bliski...

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

Re: Nastoletnie Matki

05 sty 2013, 09:07

Obejrzałam wczoraj 'bejbi blues'i muszę przyznać że jestem nieco zawiedziona... zrobiony był rewelacyjnie i do pewnego momentu mi się podobał ale impreza,dragi,alkohol w kościele?! do tego krzyż za DJ-em to przesada.... a zakończenie to już w ogóle tragedia, byłam przygotowana na bardziej optymistyczny film.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Nastoletnie Matki

07 sty 2013, 13:53

Ja myślalam, że jestem stara ale własnie to mi się strasznie podobało! To była dyskoteka w dawnym kościele i wrażenie piorunujące, do tego wyraźnie dawało do zrozumienia, że w ich świecie wartości poprzewracały się do góry nogami. Tego, że będzie jakas tragedia się spodziewałam, ale...
Zabiła mnie ostatnia scena - niestety, ale to często prawda- ludzie nawet po takich wydarzeniach nie zawsze mądrzeją.

Awatar użytkownika
myszka1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 wrz 2012, 15:56

Re: Nastoletnie Matki

07 sty 2013, 20:53

Ja tez bylam!!! Film bardzo realistyczny, wrazenie to poteguja debiutujacy aktorzy. Do tego bardzo podobala mi gra kolorow uzyta w filmie . Zwrocilyscie na to uwage? Ten sam pokoj jest raz rozowy, raz niebieski... Ciekawa koncepcja. To film o nastolatkach, ale takze o egozimie dzisiejszego spoleczenstwa(rodzice, znajomi) wszyscy mysla tylko o sobie i wlasnej wygodzie. Polecam go wszystkim, film sklania do przemyslen... Ja ciesze sie , ze podjelam swiadomą i dojrzala decyzję o byciu matka... Ze troche z tym poczekalam:)

Awatar użytkownika
MmartaA
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:10

Re: Nastoletnie Matki

25 lut 2013, 20:42

Kurcze muszę koniecznie obejrzeć ten film zapomniałam o nim :)

Ja urodziłam będąc jeszcze nastolatką nie uważam się za gorszą matkę czy coś w tym stylu myślę że sobie poradziłam ;) nie mniej jednak uważam że to za szybko powinno się najpierw zrealizować siebie szkołę skończyć przede wszystkim bo później niestety jest tyle wydatków no i oczywiście brak czasu że naprawdę jest trudno tą szkołę dokończyć :/

magister20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2013, 00:53

Re: Nastoletnie Matki

20 mar 2013, 18:23

hej mam naimię Paulina i własnie pisze prace magisterską

robie badania ktore pokażą jak wygląda zycie nastoletnich mam

poszukuje jednak dziewczyn, które zgodziłyby sie wziąć udział w ankiecie..


dziekuje bardzo:*

LenaMama
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2013, 12:17

Re: Nastoletnie Matki

22 mar 2013, 12:31

Witajcie!
My z mężem jeszcze nie oglądaliśmy tego filmu ale mamy taki zamiar. W końcu oglądnąć trzeba wszystko - prawie, człowiek przy tym uczy się i dowiaduje jakie inni mają myślenie. Łatwiej jest później odpowiednio doradzić. Fajnie, że mogłam do Was dołączyć :) Niedługo opiszę swoje wrażenia z tego filmu, o ile znajdziemy z mężem czas by pewnego wieczora jak dzieci już pójdą spać oglądnąć go w ciszy, skupieniu i spokoju ;)

szczesnaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2013, 19:06

Re: Nastoletnie Matki

22 mar 2013, 19:09

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety

Jest mi ona potrzebna do projektu

anima23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 11:14

Re: Nastoletnie Matki

02 kwie 2013, 11:20

Witam!!! piszę pracę na temat: obrazu macierzyństwa u nieletnich matek, jeżeli któraś z Was byłaby chętna mi pomóc i wypełnić taką ankietę bardzo proszę o kontakt Ankieta ma charakter anonimowy, a wyniki przedstawionę będą w ppstaci danych liczbowych.

anima23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2013, 11:14

Re: Nastoletnie Matki

02 kwie 2013, 21:29

uzupełniając powyższą wiadomość podaję maila: ani-ma@o2.pl

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość