Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sty 2013, 17:31

Qanchita super że o mnie pamiętasz :-) czaję się z boku i czytam regularnie :-)
Co tam u Was?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sty 2013, 19:04

Obrazek


Stawiam za pół roczku!!

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sty 2013, 19:19

Wszystkiego najlepszego dla Marcinka!!!!
Malinowa Igorek to duzy chłop:) Wstaw jakies zdjecia:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sty 2013, 21:38

czaję się z boku i czytam regularnie :-)
To się nie czaj tylko pisz! My też lubimy poczytać :ico_oczko:
Co słychać? Jak się mały chowa? Daje pospać? Co już jada prócz cyca? No i w ogóle...pokaż Go!!!!

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 sty 2013, 22:34

zdjęć dzisiaj nie dodam bo nie mam takich :( ale obiecuję że w przyszłym tyg Wam pokaże :-)

Najsłodszego dla Marcinka, niech rośnie duuuuży :ico_brawa_01:

Qanchita igorek jada w ciągu dnia; deserek ze słoiczka, obiadek (tez ze słoiczka) i kaszkę, popija soczkiem troszkę i oczywiście cyc na żądanie :-)
a śpi baaardzo ładnie. Wiem, nie powinno się dziecka chwalić. śpi mi od 19 -20 o 23 dostaje cyca i i budzi się około 7-8 dopiero. w ciągu dnia ma 3 drzemki :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 00:54

Qanchita igorek jada w ciągu dnia; deserek ze słoiczka, obiadek (tez ze słoiczka) i kaszkę, popija soczkiem troszkę i oczywiście cyc na żądanie :-)
a śpi baaardzo ładnie. Wiem, nie powinno się dziecka chwalić. śpi mi od 19 -20 o 23 dostaje cyca i i budzi się około 7-8 dopiero. w ciągu dnia ma 3 drzemki :-)
Ty masz złote dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pięknie jada :ico_brawa_01:
Oby już Mu tak zostało :ico_sorki:
Jak zajrzysz jutro to napisz czy nocka minęła jak zwykle...bo zauważyłam że jak się tu któraś jednego dnia pochwali to następnego ma przekichane :ico_szoking:

Ja od jutra zabieram się ostro za mojego małego cyca! Czas zacząć jeść śniadanka, obiadki i kolacje...a cyc tylko dodatkowo do czasu aż nie przekona się do butelki...mam nadzieję, że wreszcie załapie :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 01:06

Malinowa rzeczywiście Igorek naprawdę złote dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chociaż powiem wam że i ja na Maksia narzekać nie mogę. Dzisiaj wyprawiałam imieniny wstał o 9:20 i zasnął dopiero o 14 spał do 17. No i na noc dopiero poszedł spać jak goście wszyscy poszli tzn o 23:20 :ico_szoking: i przez cały czas był super grzeczny, uśmiechał się siedział u różnych ciotek na rękach śmiał się ciągle mimo że pod koniec był zmęczony. Każdy zachwycony że on tylko się uśmiecha. Bo w ogóle on strasznie jest pogodny non stop się uśmiecha. To się nachwaliłam haha.
A w ogóle od dwóch dni ma już tylko jedną drzemkę w ciągu dnia taką 3h. Tylko oczywiście to nie jest tak że zasypia i śpi przez te 3h bo on w między czasie z 3 razy się przebudzi na cycka :ico_olaboga:

A co do kaszek powiem wam że Maksio nigdy nie miał problemów z kupkami a po kaszce mleczno - ryżowej ma. Znaczy nie tyle ma ale jak wieczorem mu podam kaszkę to następnego dnia nic nie robi dopiero kolejnego dnia ale bez żadnego problemu. Więc trochę się boję tą kaszkę dawać.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 10:28

zdjęć dzisiaj nie dodam bo nie mam takich :( ale obiecuję że w przyszłym tyg Wam pokaże :-)

Najsłodszego dla Marcinka, niech rośnie duuuuży :ico_brawa_01:

Qanchita igorek jada w ciągu dnia; deserek ze słoiczka, obiadek (tez ze słoiczka) i kaszkę, popija soczkiem troszkę i oczywiście cyc na żądanie :-)
a śpi baaardzo ładnie. Wiem, nie powinno się dziecka chwalić. śpi mi od 19 -20 o 23 dostaje cyca i i budzi się około 7-8 dopiero. w ciągu dnia ma 3 drzemki :-)
Malinowa to grzeczny :)
i jak duzo juz mu jedzonka dajesz :ico_szoking:

Amoja poczwarka spala dzis od 19 do 8:30 i wszystko byłoby ok gdyby nie 10 pobudek mamy na cyca... czuje sie jak zombie... Chyba bolał Ją brzuszek- wczoraj dostała w końcu gluten.

no i wychodzi na to, ze jestem tu najstarsza :ico_placzek:

i buziaki dla 1/2 rocznego Marcinka! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 13:21

no i wychodzi na to, ze jestem tu najstarsza :ico_placzek:
Ale podobno młodo wyglądasz...więc o co Ci chodzi :P
Ja na pewno nie wyglądam na mniej niż mam...w sumie to nie wiem na ile wyglądam....dla bezpieczeństwa nikt tego nie komentuje :ico_oczko:

U nas też nie najgorsza nocka :ico_sorki: Mały zasnął ok 22 i obudził się na cyca po 2. Tylko niestety znów mój błąd bo wzięłam go na karmienie do łóżka i zasnęłam :ico_wstydzioch: I obudził mnie na kolejne karmienie o 7, potem jeszcze do 9 udało się go przeciągnąć.
Dziś zaczęliśmy dzień od 2 łyżeczek kaszki ryżowej, potem cyc i śpi od 11:30.
Wczoraj wieczorem pojechałam na zakupy do tesco i przywiozłam kilka obiadków, deserków dla Tymka i kupiłam też jogurciki od 6 miesiąca z nestle. Jola je uwielbiała...ciekawe jak jemu posmakują:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 sty 2013, 15:37

o nie wiem co to za jogurciki Tomek nic nie jadł takiego.

U nas za to fatalna nocka. Najpierw co godzinę cycka aż w końcu o 7:30 tak strasznie płakał przez sen :ico_olaboga: nie dało się go uspokoić musiałam obudzić wtedy w końcu lepiej było.
A teraz śpi mam nadzieję że już będzie miał lepszy humor bo do kina idziemy na 16:30 a on z moją mamą zostaje.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości