Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 10:06

hej
Quanchita odnoiśnie aromactivu, to myślę, że badań nie mają i dlatego od 2rż

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 11:23

Gosia daj znac co u lekarza.
My dzis mielismy straszna noc. Marcinek mial zatkany nos i budzil sie co godzine od 23...
Nie dalo sie tego odciagnac bo to takie geste.chyba przestane dawac calcium bo zageszcza wydzieline:/ na szczescie teraz lepiej ale ja jestem ledwo zywa i caly czas strasznie kregoslup mnie boli....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 15:19

u Maksia zapalenie oskrzeli :ico_placzek: i to takie duże. A ja do lekarki jak to zero gorączki nie ma kataru skąd te zapalenie? A ona że to na jakims tam tle nie zrozumiałam i że to te gorsze dlatego musi dać silny antybiotyk i niedobry. A ja że on po ibumie rzygał no to dała zastrzyki jak będzie rzygał. No i dałam mu klacid a on od razu wyrzygał i tak rzygał że az żółcią :ico_olaboga: za 5 minut powtórzyłam i to samo było :ico_olaboga: tak więc jedziemy wieczorem na zastrzyk. Do tego żadna pielęgniarka nie chce do domu przychodzić bo się boi dawać zastrzyk takiemu małemu dziecku. Więc musimy jeździć w mróz do Siedlec dwa razy dziennie :ico_olaboga: :ico_olaboga: a to 12 km :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 15:20

Madleine zdrówka dla Marcinka :ico_sorki: :ico_sorki: U nas też fatalna nocka była :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 15:24

Kurcze to zdrowka dla Maksia!!!! Mam nadzieje ze zastrzyki pomoga....:-(

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 16:07

o rany Gosia :-( gdzie on się tak załatwił bidulek straszne zeby jeszcze jeździć z dzieckiem bo zadna do domu nie przyjdzie przecież on ejst chory to do cholery trzeba go doprawic czy jak!!! :ico_zly:

Madleine, Gosia zdrówka dla szkrabów :ico_sorki:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 16:14

Dziewczyny zdrówka dla Marcina I Maksia - zdenerwowalam sie jak przeczytalam o tej pielegniarce, ale ja w ciazy mialam podobne przeboje zadna nie chciala przyjsc do domu poprac krwi, ani dac zastrzyku. W koncu jedna przyszla bo kolezanki jej wpisaly ale oczywiscie z komentarzem.... JA wiem ze to koszty ale moze Gosia zadzwon do poloznej i niech odplatnie daje te zastrzyki. Zal mi tego maluszka:(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 16:30

jak ja mam już dość tego zimna i chorób :ico_chory:
zdrówka dla chłopaków!!!!
Gosia załatw jakoś żeby ktoś przychodził bo ja sobie nie wyobrażam takiej jazdy 2 razy do Siedlec :ico_nienie: Jr miał zastrzyki mając 7 miesięcy, płakał przy tym i był zgrzany i jak Ty takiego Maksia na zimno potem wyniesiesz? Moja piel. środowiskowa też nosem kręciła bo w zimie kiepski dojazd do nas.ale wyboru nie miała, próbowała mi wmówić że lepiej by było do szpitala iść - tak, jasne- dla niej byłoby lepiej. jakoś przeżyliśmy te zastrzyki i na koniec jej kupiłam kawe i czekolade.
w sumie to nawet jakbym musiała prywatnie to bym zapłaciła byleby do domu ktoś przychodził- paliwo też za darmo do bakunie leci to jakas kwote spalisz jeżdzac z małym a Jemu to na pewno dobrze nie zrobi taki mrozik :ico_placzek:
Trzymam kciuki za to żeby sie ktośznalazł kto do domu przyjedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 17:26

Witajcie!!

Gosia moj Bartuś tez teraz ma zapalenie oskrzeli i ten sam antybioty. Dziś po nim tez były wymioty. Lekarka zakazała nam wchodzić z domu przez tydzień, także się dziwię że żadna pielęgniarka nie przyjdzie. Może faktycznie po położna zadzwonić :ico_noniewiem:
Zdrówka życzę

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

23 sty 2013, 17:55

dziewczyny ale ja prywatnie szukam pielęgniarki. Państwowo to nie ma szans. Do mnie za pieniądze nie chcą przyjechać bo się boją :ico_zly: a nie mam zbyt dużego wyboru skąd brać bo mieszkam na wsi drogi są fatalne śnieg i lód na drodze więc szukam pielęgniarek ode mnie
Dziś po nim tez były wymioty
no i co dałaś drugą dawkę?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość