Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 10:45

co pół godziny tel, ze Mała ryczy- nie chciała spać, jeść, pić... Jak wróciłam przyssała się do piersi i zasnęła.
Widzę że masz takie same jazdy jak my :ico_olaboga:
Do mnie mąż też co chwilę wydzwania jak już zdarzy mu się z małym zostać :ico_zly:
I jak tu psychicznie odpocząć? Jedziesz się zrelaksować a takie telefony w nerwicę mogą wpędzić...na mnie przynajmniej tak to działa :ico_olaboga:
Ja nie wiem jak to jest. Moja bratowa jakoś sobie z Tymkiem radzi. Jednak co kobieta to kobieta! Jutro muszę jej Tymka zostawić na jakieś 4 godziny i mam nadzieję że jak zwykle dobrze sobie poradzi :ico_sorki: :ico_szoking:
Mnie dziś koszmaaarnie kregosłup boli ;/
Mnie w sobotę w krzyżu tak łupnęło i sama nie wiem czy mnie przewiało czy od dźwigania bo węgiel nam przywieźli i musiałam do kotłowni wrzucić. W pasie 2 dni chodziłam i przeszło :ico_sorki:
Marcinek teraz poszedl na drzemke,ja musze zasłony powiesić,pranie zrobic itp ;/ a najchetniej bym sie polozyla....
Właśnie...Tymek też padł przy cycku więc idę go odłożyć. Czas zabrać się za pranie, obiad i prasowanie :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 13:19

pracowite jesteście. Ja Maksia położyłam spać i też z nim poszłam tylko mnie wszyscy budzili telefonami wizytami tak że zasnąć nie mogłam. Muszę ogarnąć dom koleżanka jutro przyjeżdża no i za tiramisu się zabrać tylko to dopiero jak Maksio się obudzi bo mikserem na bank bym go obudziła.
Jednak co kobieta to kobieta
dokładnie :ico_sorki: :ico_sorki: co do zostawiania to ja z teściową nie zostawiłabym. Ona się nie nadaje. Chęci ma ale jedynie tylko chęci. I ona ma np w drugą stronę dziecko by mogło zapłakać się a ona i tak by nie zadzwoniła do mnie. Najbardziej lubię z moją mamą zostawiać wiem że jakby coś się działo to by zadzwoniła z drugiej strony nie dzwoniłaby z duperelami. Moja siostra też posiedzi bez problemu.

Madleine a rzuć w cholerę te zasłony odpocznij trochę :ico_sorki: :ico_sorki:

Ciekawe czy was rzeczywiście po cesarkach tak kręgosłupy bolą? Madleine a na jakim materacu śpisz? Bo to bardzo ważne. Ja mam dużą skoliozę więc o kręgosłup dbam, mnie długie stanie męczy i takie tam. Ale napiszę o materacu od 5 lat śpię na takim super 5 strefowym czy czymś tam no i uważałam materac jak materac. A ostatnio spałam na dole z Maksiem na takiej sofie i ona zawsze była wygodna dla mnie no i rano nie mogłam się ruszać tak kręgosłup mnie bolał :ico_olaboga:
tak samo koleżanka ona non stop ma problemy z kręgosłupem już nawet przepuklinę ma i często na mocnych środkach przeciwbólowych łazi bo nie daje rady z łóżka zejść no i ona zmieniła materac i mówi w końcu rano wstaje bez bólu :ico_sorki: co prawda potem znowu ją boli ale ona sprząta zarobkowo w Irlandii więc nic dziwnego że ją boli.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 13:24

Witajcie u nas nocka w miare dobra mała jadła o 00:30 i o 5:00 a pozniej o 6:30 z tym, że miedzy 5-6:30 nie spala. Pozniej usnela i spała do 8:30 teraz od 40 minut spi. DAŁAM JEJ DZISIAJ ŚNIADANKO BOBOVITY KASZKE (sory za caps) ślicznie zjadła, pozniej herbatka i poszla spac. Mam juz przygotowane jarzynki do gotowania i zobaczymy co bedzie.... ładnie je łyżeczka z butelki cos jej nie idzie ostatnio:/ Dzieki za info w sprawie cielecinki....powiedzcie mi jakie powinno sie wiec dawac 1 miesko? Jezeli np indyk, kura czy krolik to jakas konkretna czesc ciala zwierzecia? Bardzo proszę o info.
Co do boli kregoslu[a wspołczuje sama to przezywam.....do tego przepuklina mi dokucza strasznie i jak ponosze duzej Marysie to mi sie plakac chce tak boli:(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 14:03

mamusia ja słyszałam o króliku. Dobrze że już Marysia dobrze spała :ico_sorki:
Maksio śpi od 11 no ale teraz jest poprzestawiany bo go budzę przed 8 na zastrzyki.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 16:56

U nas dzisiaj nawet sie unormowalo z jedzeniem - rano śniadanko, kolo 13 cyc, później obiad i po obiadu cyc. Teraz spi jak sie obudzi to kolo 17stej dam jej deserek jabłuszko z bananem i zobaczymy co bedzie wieczorem
Dziewczyny mam do was pytanie nie zwiazane z tematem forum - otóż 2 lutego kończy mi się umowa na telefon - chciałabym zmienić aparat a teraz to same smartfony - dlatego mam pytanie jaki telefon polecacie? Ja potrzebuje rozmawiac, pisac sms, robic zdjecia i nagrywac filmy -rzadko korzystam z internetu. BAteria dobrze zeby była wytrzymała,,,

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 17:09

Tutaj mam liste telefonow jakie mi oferuja http://www.t-mobile.pl/r/repo1/document ... 111111.pdf
abonament biore za 79,90 tylko jaki tel??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 18:07

mamusia ja mam samsung wave s8500 i jestem bardzo zadowolona widzę że u ciebie jest za 1zł. Bateria mi trzyma jak mało siedzę na internecie 3-4 dni dotyk fajny, wyświetlacz rewelacja jakbyś chciała filmy oglądać. Ja jestem zadowolona a mam go już 1,5 roku :ico_sorki:

Obrazek

Maksio rano zjadł cały słoiczek gruszek :ico_szoking: a na obiadek pół słoiczka zupki z króliczkiem, dopił herbatką no i sluzowate kupki były :ico_olaboga:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 20:01

Gosia podoba mi sie ten telefonik - dobrze znac kogos opinie:):):)
A co do Maksia to moze za duzo nowosci? Czy wszystko jadl wczesniej? Ja dzisiaj oprocz kaszki dalam tez jogurcil Nestle - bardzo smakował Marysi.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 21:25

zazdroszczę Wam- u na wszytsko ciągle na wariata jest... Nie ma pór spania, jedzenia... męczy mnie to już

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

29 sty 2013, 22:27

Gosia myslisz ze ten bol kregoslupa moze miec cos wspolnego z cesarką?
Brawo,ze Maksio tak ładnie zjadł,no i oby tych sluzowych kupek juz nie było..

My dzis bylismy na zakupach i znowu przestudiowałam etykiety jedzonka dla maluchów. Sprawdzałąm jeszcze raz jogurciki o ktorych Mamusia pisze i powiem Wam,ze zszokowalo mnie to bo w składzie aż na DRUGIM miejscu jest cukier .Czyli musi byc go naprawde dużo... wczesniej juz to widzialam,ale mysalalam,ze jest go mniej...
Ja osobiscie wole poczekac jeszcze ze 3 mies i dawac malemu jogurt naturalny z owocami np ze słoiczków bo ten cukier mnie przeraża.
Tak samo w słoiczkach od Bobofruta też jest cukier.
Ja od tego miesiaca sprobuje troche obiadków zrobić sama - ciekawe czy Marcinek bedzie jadł :-)


Tośka30 - a nie probowalas wprowadzac stałych por? U nas tez bylo kiepsko,ale odkad pozwalamy Marcinkowi spac w ciagu dnia max do 16 to chodzi spac zawsze o tej samej porze 19-20. Co do jedzenia to jest roznie - nie ma stalych godzin bo to jest ruchome - zalezy o ktorej rano sie obudzi i jak dlugo bedzie drzemał w dzien. ale robie zawsze tak,ze na sniadanie i drugie sniadanie jest mleko,potem obiadek,potem deserek i potem mleko i ew kaszka albo mleko :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość